Simgal

Podle traileru jsem čekal trikově nabušené sci-fi, kdy zase jendou dostáváme solidně na pr*del od vyspělejších mimozemských civilizací, takže jsem se docela těšil. Po hodně špatných ohlasech se má očekávání postupně snižovala, až jsem byl připravený pomalu na podobnou hrůzu, kterou produkuje Uwe Boll nebo Asylum. Tak strašné to naštěstí není, ale i tak je to slabota. Celý film jsem se opravdu nudil a ani žádná z postav mi nepřišla sympatická natolik, abych jí fandil. Nakonec tedy 2 hvězdy, jedna za celkem povedené triky a druhá za fakt, že jsme (lidstvo) v tomto filmu opravdu dostali pořádnou sodu. Žádný magický vypínač ani vůdce mimozemšťanů, co si tu likvidaci rozmyslí. Tady nás opravdu nic nezachránilo. Doufám, že tvůrci Světové invaze si vezmou z tohoto filmu poučení a ukážou nám, jak to má správně vypadat. ()

Vitaminy

Kupodivu céčkový film na který šlo koukat, mělo to spád i ten příběh. Jen přidat 10 min k závěrečné scéně a bylo by to supr. 60% ()

JM87

A co ten zprasenej konec kua? Mám rád apokalyptický sci-fi s emzákama a dokonce bych dokázal i odpustit zepár nelogičnosti a né úplně nejlepší herecký výkony, ale co ten konec kua? Jinak to bylo napínavý, dobrý a fakt mě to drželo, to už se mi dlouho nestalo. Jak mě ti dva teplí bratři nasrali AVP, tak tímhle si to u mě spravili. Každopádně ten konec fakt mohli vynechat, h******é. ()

chimeracerberus

Uf tak hádam začnem od toho najlepšieho. Efekty použité vo filme boli vskutku pekné ovšem to isté sa nedá povedať o prihlúplom chovaní sa postáv. Miestami ma ich chovanie až rozčulovalo no ale čo sa dá čakať od čisto amerického filmu. Film bol celkom originálny a po dejovej stránke zo začiatku predvídateľné ale razom sa to zvrtne. Páčila sa mi myšlienka nie úplne dokončeného záveru. Záver sa snáď dozvieme v druhej časti. A na záver menšia rekapitulácia môjho hodnotenia *HUDBA: 8/10 * ORIGINALITA: 7/10 * POSTAVY: 1/10 * EFEKTY: 9/10 * LOGICKOSŤ: 3/10 * DEJ: 8/10 ()

Erik7595

Rozhodne nejde o nejakú nepozerateľnú sračku, ktorá sa nedá pozrieť bez ujmy na zdraví. Naopak som bol milo prekvapený z dobrých špeciálnych efektov a vzhľadom na rozpočet aj veľkosti poňatia akčných scén. Taktiež som sa počas pozerania príliš nenudil, čo beriem pozitívne. Bohužiaľ i keď som bol pripravený na úplnu béčkovú non-brain zábavu, musím uznať, že počas písania scenára sa základná logika do konania postáv akosi nedostavila. A ak k tomu pripočítame tupo vyzerajúcich a ešte horšie "hrajúcich" seriálových hercov z prvej ruky, k postavám si nemožno vybudovať pozitívny vzťah. Na jedno pozretie viac než postačujúce, ale že by som mal chuť pozrieť si to ešte raz, to vôbec nemôžem povedať. 50% ()

cskomando

Bla bla bla, tentokrát nebudu číst hate od ostatních zde. Pokud to srovnám s téměř 2 hodinovým nudným filmem Válka světů, jelikož je to skoro jak přes kopírák, má to něco do sebe. Zde najdete více potvor (monstra podobné jako v Pacific Rim),hodně efektů a akce je tu téměř nonstop. Nemůžete snad tedy napsat, že je to nuda. Když nebudu brát v úvahu ty postavy, které se spíš hodí do béčkových filmů (nebo odpadů), ale zase proč dělat z filmu psychické drama jako Tom Cruise, když z toho jde udělat dobrá oddechovka. Nyní se můžeme těšit na 2 díl Beyond Skyline. ()

Flopik

To že je to čisté Bčko si treba uvedomiť hneď na začiatku. Na druhú stránku tak tupé dialógy som už pekne dlho nevidel, nehorázne ma vytáčali. Potešia aspoň miestami celkom pekné efekty, nato že film je točený za pár šupov. Postavy nezaujímavé a vyložene hlúpe. Ako som hovoril akcia na oko občas potešila, ale to že bola natočená strašne trápne a ten otrasný koniec. Za mňa ledva 2*. ()

KOZEL84

No jo.Je to pravda.Kromě efektů ten film nemá nic a nevím proč,ale to obsazení mi přišlo až bizarní.Slabé 3 ()

Meteorista

Špatné to bylo, špatné. Režie byla mizérie. Místy nelogické, místy nudné, nevyvážené, plytké. David Zayas ať zůstane u Dextera a nebere takovéto minirolky, na které si převážná většina za chvíli nevzpomene - od toho tu jsou jiní. K čemu jsou efektové orgie ve špatných režisérských rukou... Nehezké to bylo, nehezké. ()

TommyBOY

Těšil jsem se tak moc, až mně vůbec nepřekvapilo, že mně to tolik zklamalo. Nejlepší herecký výkon F117! Mažu a už nikdy více. ()

ashtangi

Milé překvapení. Trochu jsem se bál, že to bude taková blbost jako letošní Monsters, což bylo celkem bez nápadu, ale tohle bylo mnohem lepší! ()

KoleckoR

Velmi povedené sci-fi. Na 5* hvězdiček to není, ale 4 a půl ano. Připomělo mě to Válku světů s Cruisem, ale tohle mě připadalo ještě lepší. Po dlouhé době konečně zvítězili zase "oni". Pár drobných detailů by se dalo vytknout, jako to sestřelení mimozemské lodi (když už mají tak vyspělou techniku, tak se nechali dostat velmi snadno), ale na celku to nic nemění. Film měl spád, byly tam nápady, byl napínavý. Hodina a půl dobrého pokoukání. ()

fixaman

Asi 30% scénáře Války světů roztáhnuto na obdobnou stopáž jako originál, ovšem se zoufalým rozpočtem, špatnými herci.. Kdybych neznal originál, který to vykrádá, asi by to pro mě bylo vcelku fajn.. Takhle průměr.. ()

Venous666

Nechápu to hodnocení, dyť je to naprosto v pořádku Sci-Fi smažárna. Postavy a jejich vystupování stály za starou belu, ale ty efekty. Možná lepší než ve světové invazi. Bylo vidět, že se v tomhle filmu nechaly dosti velké prachy. Emzáci těžce propracovaní a jak šli po Naši mozkovně :-D . Já jsem byl celý film nadšený až na ten konec. Kdyby se to zkrátilo o pouhých 6 min, tak okamžitě dávám plný počet hvězd. Za konec 80% ()