Kráska a zvíře

• Austrálie Beauty and the Beast (více)

V malé vesnici dochází k brutálním vraždám. Vesničané z nich podezírají netvora, který žije v lesích. Proto na něj uspořádají hon, a po jeho dopadení jej chtějí zabít. Mladá dívka však věří, že není pravým vrahem a proto se společně pokusí vypátrat skutečného vraha. Tím je zlomyslný troll, který patří mocichtivé čarodějnici. (oficiální text distributora)

behunka odpad!

Uf, tak to jsem ještě neviděla. Marně přemýšlím co se mi na filmu líbilo......NIC. Dokoukala jsem ho jen pro to, abych viděla v jakého krasavce se promění zvíře. Bohužel ani toto mě nepotěšilo . Hrůza hrůz od začátku až do konce. Dialogy o ničem ubohý a na sebe nenavazující. Výprava ....haha ??? Jedna louka s kusem lesa, v celém království jedna vesnice a vní 2 chýšky a jedna zámecká komnata. Konec a šlus. Prostě dost ubohá studiovka na nedělní odpoledne ()

Kosir

Vždyť to je pohádka, a tak se to musí brát. Takže nároky nemusí být nijak vysoké. Hlavní (ordinérní) hrdinka přidrzlá jak Šafránková ve 3OP, navíc oblečená na štrádování podél silnice Dubí - Cínovec. Minisukně s vestičkou sice neladila s hadry všech ostatních, ale ani to by nakonec nevadilo, kdyby se občas svlíkla. Člověk by trochu porna čekal, když už se štáb vyžíval v "realistických" cákancích a loužích krve z utržených končetin. Tady to rozhodně dotažené nebylo. Trapná cudnost, jestliže se výrobci nestyděli pustit tuhle maškarádu do distribuce. ()