Wyrdas

Jedna z nejlepších českých trilogií všech dob! Naprosto krásně ztvárněné ožehavé téma dnešní doby. Děti nám předvedly uspokojivé herecké výkony - vzhledem k tomu, že se jednalo o neherce (několikanásobně předčili X let zkušené dětské neherce z Ulice, Ordinace a podobných paskvilů). Příběh měl děj, spád i zápletku. Myslím si, že téma pan Magnusek zvládl přímo bravurně a film bych doporučil jako povinný pro všechny vyšší školní ročníky. Nevím o ničem, co by filmu nějakou hvězdu mělo strhnout a proto hodnotím plným počtem a vzhledem k nesmyslnému podhodnocení zde na ČSFD bych dal bez okolků klidně i o hvězdu víc. ()

TomasRichtr odpad!

Blahopřeji panu Magnuskovi k jeho opusu magnum, a to hned v trojnásobném balení nekončící extáze a potěšení. Jen bych ho pro příště poprosil, aby se vykálel někam jinam, než na českou kinematografii. ()

psychoza

Škola vie byť pekná psychiatria plná kadejakých indivíduí.. to vie každý sám. Film sa síce snaží zachytiť tú nechutnú realitu, ale je to tak nejak smiešne a vypadá to celé ako lacná fraška. Škoda myšlienky, zaslúžila by si lepšie spracovanie. ()

Dave Lister odpad!

Proboha, kdo to točil? Nešikovnější dvojče Zdeňka Trošky? Tomáš Magnusek se rozhodl, že by si mohl natočit film.Jako reálie použil své rodné město Náchod, což by nevadilo. Co vadí, že ten pán vytvořil něco, co je vrcholem absolutního amatérismu. Čemu nerozumím už vůbec je to, proč vzniklo další pokračování tohoto zázraku.Doporučoval bych tvůrcům této trilogie, až dostanou zase chuť něco nafilmovat, tak raději pouze své příbuzné při rodinných oslavách. ()

rublik05

Dřív jsem byl z prvních Bastardů nadšený. Vnímal jsem především odlišnost, atmosféru, do jisté míry i odvahu tvůrců, ale především snahu o otevření tématu existence zvláštních škol. Dnešní, střízlivější optikou musím být k filmu mnohem kritičtější, neboť má jen velmi málo aspektů, které si zaslouží nějaké kladné ohodnocení. Tím prvním je fungující atmosféra, kterou si snímek drží víceméně po celou dobu. Herci předvádí čistě průměrné výkony, dialogy jsou občas solidní peklo, scénář je plný nelogičností. Necelá hodina a půl nicméně vcelku rychle uteče, takže se to dá přežít. Přestože je mé finální hodnocení vcelku nízké, jedná se každopádně o prozatím nejpovedenější díl série. 3/10. ()

Psycho.R

Sice tam jsou občasný nelogičnosti, ale podivat se na to dá. Hodně to dělá dramaturgie, která je v poslední době vzácná a pohled na starší bardy, které jiz moc nevídáme. Žádná sláva, ale na jedno shlédnutí se to dalo. ()

BaronX

Velmi silné téma ... velmi špatně natočené ... s vynikající hudbou ... se špatnými herci. Po filmu se na mě snažila dýchnout depka, je tak tak jsem odolal. Bohužel, film vidím spíš jako návod pro mladé bastardy, kteří tak rádi napodobují "zvrácenou kulturu!" a to je špatně ... Je potřeba však zvednout varovně prst, realita už je tomuhle filmu fakt hodně blízko!!!!! ()

merlik

Silné téma, kterému se většina filmařů vyhýbá. Uvěřitelné herecké výkony profesionálních herců. Nezvládnuté režírování naturščiků. Nepříliš dobrý scénář, i když některé scény gradují. ()

TSZ

Klasicky debilní český film, který se tváří jako drsná sonda do života žáků z problémových rodin, avšak působí spíše jako nechtěnná komedie. Jedním z mála pozitiv je překvapivá úroveň dětských neherců (která je relativně dobrá, oproti původním očekáváním). Záporem pak vše ostatní, pitomostí děje začínaje a umělými dialogy konče. ()

hero_bk

Rytmus se ukázal, že umí zahrát tak maximálně tupou gorilu. I když tím asi urážím gorily, protože se tamto se tento pseudorapper v evoluci ještě nedostal. Tím pádem je celý film degradován jeho "hudbou". Celkově film působí poměrně skutečně díky nehercům, kteří si natáčení zjevně užívali a vnáší do filmu punc zajímavosti a originality. Nejlepší postavičkou je ale chemik s plnovousem, z něhož jsem dostával záchvaty smíchu, kdykoli se objevil v obraze... Podruhé už se asi nepodívám, ale na jedno zkouknutí celkem dobrý. ()

ShiShinka

Stačily mi ukázky. Nikdy ten film nechci vidět. Za genereci dnešních fracků se stydím, a eště tak s nima budu ztrácet čas čuměním na film o tom, jak jsou zvráceně zlí. Fuj. ()

Lukaso1

Snímek sliboval zajímavou zápletku ze světa speciálních škol a kvalitní herecké obsazení. Bohužel nabídl jen celkovou nudu kde herci hrají aby se neřeklo a kameraman i režisér neměl zrovna kreativní chvilku. ()

Tamdydam

Mám pocit, že na tom filmu je špatně úplně vše. Přestože se to skoro dalo shlédnout až do konce. Ale i tak přeju Magnuskovi vytrvalost a úspěchy ()

aa12 odpad!

Jediné pozitivum tohoto filmu je že ti floutci to zahráli tak přesvědčivě že sem měl na konci radost že všichni skončili pod drnem. ()

Zemřela herečka Blanka Bohdanová

Zemřela herečka Blanka Bohdanová