Nick a Dale jsou přátelé, kteří mají stejný problém - pohrdají svými nadřízenými, kteří se jim rozhodli zkomplikovat život. Nick pracuje ve finanční společnosti despoty Davida Harkena, který mu slibuje povýšení, ale nakonec se rozhodne udělit ho sám sobě. O moc lépe na tom není ani Dale. Jako zubní laborant je vydírán svou šéfkou Julií, která ho navíc sexuálně obtěžuje. Tvrdí, že pošle jeho snoubence fotky, které dokazují, že jí s ní byl nevěrný. Když nastoupil jako nováček, tak ho uspala a měla s ním sex na zubařském křesle. Oba zoufalci mají kamaráda Kurta, který se brzy ocitne na stejné lodi jako oni. Jednou večer u skleničky se všichni tři shodnou na tom, že by bylo nejlepší, kdyby jejich šéfové zemřeli. V zapadlé hospodě se seznámí s protřelým kriminálníkem, který je nasměruje na myšlenku, že musí zabít své šéfy navzájem, a navíc tak, aby vše vypadalo jako nehoda. Tím se spouští neskutečný kolotoč pokusů i drsných omylů... (TV Nova)

mkubalikova

Na film jsem se strašně těšila, ale nakonec jsem ho v kině nestihla. Teď mi to vůbec nevadí, protože nám neskutečně vtipná a nápaditá kolegyně zařídila promítání v...no v práci! Musím říci, že náš managent není nadržený jako Jennifer, ani tak vyšinutý jako Kevin a rozhodně nejede v žádných zakázaných omamných látkách jako Colin. Ale určitá pikantnost toho promítání přidala na zábavnosti a aktuálnosti. Nemůžu říci, že bych těm třem blbům nerozuměla, protože aspoň jednou každého napadne zakroutit šéfovi krkem. A film jako takový? Lehký, nápaditý, zábavný se sympatickými podřízenými, supervtipnými šéfy a lahůdkou v podání Jamieho Foxxe. 80% P.S. Laduško díky!! :-D ()

Bagr_007

Ta snaha napodobit partu z Hangoveru je otravná, ale samotní šéfové (+ Foxx) jsou o to víc fajn. Líbilo by se mi, kdyby měly průměrné americké komedie v následujících letech vypadat nějak takhle. Velká zábava. ()

Autogram

Hviezdy vo vedľajších a trojica blbcov v hlavných úlohách. Vlastne v štvrtej hlavnej úlohe je Volkswagen Jetta s palubným asistentom s nevysloviteľným menom a pseudonymom Gregory, len to pekné auto nemuseli tak zrichtovať. Film je celkom slušnou zábavou s občas neočakávaným zvratom, ale naozaj slabým záverom, čo znižuje celkové hodnotenie. Chvíľami mi vystupovanie tých blbečkov pripadalo ako herecké cvičenie Partičky, možno to bolo práve hercami v dabingu. –––– Do riti, pripadám si ako debil. – Veď aj si debil. ()

vyfuk

Je vidět snaha, otravnost a snaha. Celkově je to zvláštní, ale film má svůj styl humoru, který se snaží odrazit od konverzace, což trochu připomíná Tarantina. Místo toho aby vás to však pobavilo, tak vás to začne otravovat. Není to vrch vrhu, ale není to špatné na uvolnění. ()

zahron

Tak něják blbost, tak něják kravina, tak něják komedie. Nebýt úchylné Jeniffer Aniston a fakt magorsky vypadajícího Colina Farrella tak se ani nesměju. Bateman mě nudil + vtipnost do půl pasu a je vymalováno. ()

HomeAlone

Mnozstvo nezabudnutelnych momentov , zaujimavy pribeh , este zaujimavejsie postavy a vyborne hlasky . Je to velmi zabavna komedia bez zbytocne nudnych momentov , ktora ponuka divakovi originalnu zabavu ()

Lenulinka

Nic extra speciálního, co bychom už několikrát neviděli. A ten konec...? Ano, našly se opravdu vtipné momenty, ale většinou to byla jen trapná tupost hrdinů "vraždících" pro své vlastní dobro. Ale pokud nejste šéfem sami sobě, to peklo, co vám budou dělat nadřízení, prostě neskončí nikdy. ()

shabazza

No jak bych to řekl ... rozhodně lepší koukání než na ty naše fotbalisty, ale jako komedie to je prostě v kabeli ... tichý, nenápadný, šedý průměr s nedotaženými gagy a jedním vtípkem :-) ()

Hollohlaway

Dobré obsazení, i originální nápad. Bavil jsem se celou dobu slušně, a některé fóry mě fakt dostaly. Musím pochválit Jennifer Aniston, její totally hot zubařka, kterou nepochopitelně odmítá jedna z hlavních postav, mě fakt donutila zadržet dech. Časem se to ale dost roztříští, a pár idiotských kousků postav to trochu kazí. Nic to ale nemění na tom, že je to lepší standard, a stojí za shlédnutí. ()

zolo23

Nepamätám si kedy som naposledy americkej komédii vpálil plný počet hviezdičiek a či vôbec. Šéfovia na zabitie ma dostali svojim originálnym námetom, nenásilným trefným a ľahkým humorom a v neposlednom rade parádnym obsadením. A tu som troška aj v rozpakoch. Vedľajšie postavy (Spacey, Farrell,Aniston) oveľa lepšie napísané a hlavne zahrané , ako trio hlavných predstaviteľov v podobe Bateman, Day, Sudeikis....Vôbec nič proti nim, docela ich mám rád, ale v tomto filme valcovala proste druhá línia. Spokojnosť obrovská a pre mňa komédia roka. 90% ()

jefff

Žánrová jednohubka, která mohla být daleko povedenější. Nápad je opravdu výborný a asi nejeden divák čekal opravdou vtipem natřískanou komedii ve stylu Pařby ve Vegas. Bohužel. Už z hlavní trojci mi seděl pouze Sudeikis. A hlavně Day mi byl protivný. Spacey, Aniston i Farrell byli nadruhou stranu výborní všichni. ()

deckardx

Asi úplně průměrnej film, ale má to jedno velký ALE - Jennifer Aniston. Zamiloval jsem se. Ona je vážně víc sexy než před deseti lety. ()

latvar

Příjemná oddychovka, Aniston byla opravdu skvělá(hlavně vizážově) :-), můj oblíbený herec Spacey tu zahrál roli záporáka, která mu taky sedla a o vtipné zápletky nebyla nouze. 68% ()

Wlck

Tři naprosto retardovaní troubové proti třem padouchům. Každý z padouchů má asi tak 4x větší charisma než kterýkoli ze tří troubů a postupem času mě hlavní hrdinové štvali víc a víc a padouši se mi líbili víc a víc. Vyjímkou je snad jen zfetovaná hlava CF, která nedostala dost prostoru. Hlavní hrdinové jsou přesně to trio, které mě dokáže totálně nasrat (i když často byť jen tím, že se kamarádí s debilem s pisklavým hlasem). Nemůže se mi líbit film, ve kterém idioti porazí ty zajímavé. ()

Composter

Hangover se může jít zahrabat. Horrible Bosses bavili bez přestávky od začátku až do konce. "Hvězdy" si své záporáky vychutnaly dokonale - byli vážně na zabití! Komedie skoro až neamerická - scénář se s nikým vážně nepáral, nic zbytečně nevysvětloval, nepřišlo ani protivné ponaučení. Herci do posledního štěku výborní, nikdo nerušil. Prostě odpočinková paráda :). ()

venca163

"I want you to fire some fat people." Škoda, že se příběh nemotal víc kolem toho dědice fóťovo firmy, za mě rozhodně nejlepší postava. Mělo to i pár dalších bezva momentů, ale takový stupidní uječený polobuzní postavy typu Charlie Day to sráží minimálně o 1 hvězdu dolu. Sorry. (65%) ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (více)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (více)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella