Nick a Dale jsou přátelé, kteří mají stejný problém - pohrdají svými nadřízenými, kteří se jim rozhodli zkomplikovat život. Nick pracuje ve finanční společnosti despoty Davida Harkena, který mu slibuje povýšení, ale nakonec se rozhodne udělit ho sám sobě. O moc lépe na tom není ani Dale. Jako zubní laborant je vydírán svou šéfkou Julií, která ho navíc sexuálně obtěžuje. Tvrdí, že pošle jeho snoubence fotky, které dokazují, že jí s ní byl nevěrný. Když nastoupil jako nováček, tak ho uspala a měla s ním sex na zubařském křesle. Oba zoufalci mají kamaráda Kurta, který se brzy ocitne na stejné lodi jako oni. Jednou večer u skleničky se všichni tři shodnou na tom, že by bylo nejlepší, kdyby jejich šéfové zemřeli. V zapadlé hospodě se seznámí s protřelým kriminálníkem, který je nasměruje na myšlenku, že musí zabít své šéfy navzájem, a navíc tak, aby vše vypadalo jako nehoda. Tím se spouští neskutečný kolotoč pokusů i drsných omylů... (TV Nova)

Folky

Nejvíce to táhnou šéfové s opravdu super castingem. Nápad je fajn, vtipy občas minou a obecně to není nic extra, ale zábava to je, to zas jo. ()

MickeyStuma

Nesnesitelného šéfa s největší pravděpodobností zažil každý. Arogance, dvojí metr, chronická sebestřednost, šikana či v neposlední řadě sexuální obtěžování. Sjednat si autoritu u podřízených je jedna věc, ale překročení lajny únosnosti je věc druhá. Avšak snažil se to někdo řešit způsobem, jako tři kamarádi v tomto příběhu? Tady je patřičně všemu dokonáno jest. Takže tři kamarádi vs. tři šéfové. Neúprosná bláznivá satirická komedie neponechávající nic náhodě. Šéfové hrdiny příběhu ponižováním dohánějí na hranici možností snesitelnosti a tak společně začnou konat. A to se potom začnou dít věci. Dokonalou výjimečností jsou protagonisté daných postav, neb všichni svým osobitým stylem dodali všemu zábavnou kreací zla všem možným zvrácenostem. Ale jo, místy to překračuje jistou míru snesitelnosti v daných aspektech až tzv, fekálního humoru, ale asi to tak mělo být. Příběh je dostatečně pohlcující, takže se neustále něco děje. Témata sice reálná, ale zpracováním se velmi vzdaluje od typické životní komedie. Ale je pozoruhodný svou zuřivostí v komediálních prvcích, což má za následek divácký zážitek plného humoru a spokojenosti. ()

Nerd4Dreaming

Jojo, to byly ještě časy, kdy se Kevin Spacey mohl na plátně vyřádit. Jinak filmu bych klidně střelil pět hvězd, ale to by tam muselo bejt míň momentů, kdy jsem si říkal, že se hlavní postavy chovají naprosto nelogicky. Ono to svým zpsůobem do komedie patří, ale tohle je prostě too much. Zábava jo, jedna z nejlepších komedií své dekády spíše ne. ()

Naki

Nejdřív jsem se bála na to podívat, protože Jennifer Aniston nemám moc v lásce a taky díky tomu, že jsem před tím viděla Bridesmaids, což mě pěkně znechutilo a bála jsem se, že Horrible Bosses bude taky pokus o nějaký trapný žert. ALE! Pustila jsem si to a hned na začátku mě film rozesmál, což je u komedií (pro mě) dobré znamení. Neustále se tam odehrává něco vtipného a ani ta Aniston mi tam pak nevadila. Jamie Foxx jako Mr. Motherf*cker naprosto unikátní postava a myslím, že mám i nového oblíbeného herce, Charlieho Daye. Skvělé vtípky a akce, ale.... takového šéfa, zvláště jako byl Kevin Spacey nebo později Bob Newhart, bych si asi opravdu nepřála. :) ()

PEZ

Vec sa ma tak. Co ma robit komedia? Bavit. Co spravili Horrible Bosses? To, ze som sa smial cely film. Dobry scenar, dobre gagy a perfektne napisane postavy pre hviezdne obsadenie - vtipne od zaciatku do konca. Jednoznacne prekvapenie roka. UPDATE 23.10.2011: Pri druhom pozreti som sa uz tak nesmial, ale stale obstojne bavil a uzival si najme vedlajsie role hereckych hviezd. Pobavilo aj na druhy krat, scenar funguje. ()

radaza

Pobavil jsem se a to je to, co od komedie čekám. Konečně Aniston hraje něco jiného, než romantické komedie, ve kterých je neskutečně toporná a svědčí ji to. Farrell s přehazovačkou je neskutečně slizký....a Spacey ten dokáže být kýmkoliv, koho si vzpomenete. Hlavní trojka je trochu slabší, možná by pomohlo, kdyby z nich scénáristi nedělali tak neskutečné hňupy. Ale celkově spokojenost, nadprůměrná komedie. ()

candy_daze

Klasická oddechovka s rychlým spádem. Ani extra dobrá, ani extra špatná. Nemůžu říct, že je v žánru nadprůměrná, jak se podle celkového hodnocení může zdát. Ale je zase vcelku příjemně obsazená, hlavně co se role bossů týče. Psycho Kevin Spacey je super, ale naprostou korunu všemu nasadil Colin Farrell alá vyfetovanej a tupej slizounek ^^ ()

bararich8

Výborná komedie, kterou bych se nebál přirovnat k Hangover. K tomu skvělé herecké obsazení s černovlasou Aniston jako bonus. Psychopat, nymfomanka, magor, jo to sedí a dobře se na to kouká. Palec nahoru. ()

darkreider

Slabé tri, až mi je ľúto, že je vo vedľajších úlohách toľko dobrých hercov. Všetky vtipy nakoniec aj tak skončia niekde pri fetišizme. To je teda zase raz úroveň. Ešte že je tu Jason Bateman, ktorý tú flegmatickú satiru dáva s prehľadom a aj nevtipnú scénu urobí aspoň zábavnou. Neverím, že sa z toho nedal vysekať niekoľko násobne lepší film. ()

ZackSawyer

NO řachanda se nekoná, trojice blbců řeší své lapálie s šéfama a má to být rádoby vtipný... ale není, míst ke smíchu je poskrovnu. Aniston a Farrell jsou k nepoznání. Takovéhle chování a myšlení se může stát jen v Améru a uvážím-li, že jde o docela inteligentní lidi, na vysokých pozicích ve firmách tak se chovají jako totální trotlové. Spacey zklamání. Takhle nevypadají komedie!!! ()

Castielo

Neotřelý nápad, který v každém detalu vychází. Aneb komedie ze života se zajímavým koncem. Nic víc není třeba 4* ()

Kingjiri

Skvělá komedie s parádníma hláškama, u který jsem se pořádně zasmál. Sice chvíli trvá, než se příběh pořádně rozjede, ale od chvíle, co se sejde ústřední trio s "Mamomrdem", to skutečně stojí za to. Jen je trochu škoda, že jsou víc propracovaný spíš vedlejší postavy v podobě šéfů než hlavních tří hrdinů. Nejlepší ze šéfů byla věčně nadržená Jennifer Aniston, který mimochodem tmavý vlasy velmi slušej, následovaná pořád sjetym Colinem Farrellem, kterýho jsem zase vůbec nepoznal. Nějaký rezervy stále jsou, ale čtyři silnější hvězdy si tenhle biják zaslouží. ()

Torgal

Musím priznať, že potenciál zápletky sľuboval viac ako nakoniec film ponúkol, ale aj tak som sa bavil veľmi dobre. Samotný "šéfovia na zabitie" boli všetci geniálny a scény s nimi jasne kraľujú filmu, škoda ale že boli na plátne tak málo. Trojka hlavných hrdinov síce tiež nebola zlá, ale ich scény neboli tak explozívne vtipné. Asi je to sčasti zavinené aj dôrazom na improvizáciu, ktorá sa v mojich očiach presne vypointovaným dialógom nikdy nevyrovná. 7/10 ()

bolf!k

Hlavní trojka je sympatická. Obsazení bossů dokonalé, a video pirát Foxx válí. Tahle komedie měla velký potenciál, bohužel ke smůle všech, vtipná moc nebyla. Ne že bych se nudil, ale představa další projekce mě fakt neláká. 70% ()

Charlie84

Dobrá komedie. Co víc napsat. Nijak zvláště třeskuté, nijak přehnaně inteligentní, všechno tak nějak šlape a i když by někdo mohl namítat, že řada "dějových" zákrut je vlastně originální, podle mého skromného názoru, nebýt nich, asi bych se místy i nudil. Takhle oka. Právě jste dočetli jeden z mých nejnudnějších komentářů ever. Což bohužel také o něčem vypovídá... ()

LojZza

Vesmes prijemne prekvapeni co presne splnilo to, co jsem ocekaval - a sice film na sobotni vecer. Nektere vtipy se povedly, nektere se povedly mene. Velkou zasluhu na tom ma samozrejme hlavne duo Bateman a Spacey (ten je proste v kazde roli perfektni). A strenou samozreme nemuze zustat ani Jennifer Aniston, ktera sice neni tak uz pekna jako v Pratelich, ale i pres to je v tehle roli ubersexy. ()

the_bitch

No,tak nakoniec som sa po viacerych "skvelych" odporucaniach na tento film,rozhodol ze si to pozriem aj ja. A uprimne,nechapem to nadsenie mojich známych,a neviem čo na tom videli. Osobne som za tym nevidel nič viac,ako tuctovu,americku priemernu "krimi-komediu" resp. len nemastny neslany pokus o trafenie sa do tohto zanru. Takze len priemer. ()

GrgaPitic

Perfektní herecké obsazení jak už to poslední dobou bývá vůbec nic neznamenalo. Komedie, která se chtěla svézt na vlně "Pařby" a výsledkem byla pouze zběsilá nevtipná jízda. Největší zážitek bude mít člověk z vedlejších charakterů, kdy Kevin Spacey a Colin Farell opravdu excelují. Jo a Jennifer to neskutenčně seklo ;-) ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (více)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (více)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella