Nick a Dale jsou přátelé, kteří mají stejný problém - pohrdají svými nadřízenými, kteří se jim rozhodli zkomplikovat život. Nick pracuje ve finanční společnosti despoty Davida Harkena, který mu slibuje povýšení, ale nakonec se rozhodne udělit ho sám sobě. O moc lépe na tom není ani Dale. Jako zubní laborant je vydírán svou šéfkou Julií, která ho navíc sexuálně obtěžuje. Tvrdí, že pošle jeho snoubence fotky, které dokazují, že jí s ní byl nevěrný. Když nastoupil jako nováček, tak ho uspala a měla s ním sex na zubařském křesle. Oba zoufalci mají kamaráda Kurta, který se brzy ocitne na stejné lodi jako oni. Jednou večer u skleničky se všichni tři shodnou na tom, že by bylo nejlepší, kdyby jejich šéfové zemřeli. V zapadlé hospodě se seznámí s protřelým kriminálníkem, který je nasměruje na myšlenku, že musí zabít své šéfy navzájem, a navíc tak, aby vše vypadalo jako nehoda. Tím se spouští neskutečný kolotoč pokusů i drsných omylů... (TV Nova)

Rex Mundi

Kde bolo tam bolo, traja blbci sa rozhodli zbaviť svojich tyranských šéfov. Jediný problém bol, že to boli naozaj kolosálni blbci... Komédia ktorá vcelku ujde, ale je v hollywoodskej produkcii nadpriemerná iba v časovo a priestorovo ohraničených detailoch. Spomedzi úžasného tria debilkov ma prekvapivo najviac bavil Jason Bateman, ktorému som sa predtým radšej vyhýbala. Ale skombinujte ho s podobne otravným Sudeikisom a neznesiteľným Dayom a hneď je z neho najväčší sympaťák na place ;-) To sa netýka nepriateľského tria žralokov, ktorému jednoznačne kraľuje Kevin Spacey. Spolu s Anistonkou a Farrellom (tak skvele zmeneným, že som si ním celý film nebola istá ;-) tvoria dynamickú protiváhu a dodali Šéfom na zabitie nezanedbateľný kúsok prestíže. A ešte Jamie Foxx :-) Bez nich by to bol asi len trápny prepadák. A možno je aj tak... ()

D.Moore odpad!

Neskutečně dlouhé, nudné, nevtipné, trapné a blbé něco, co mělo být černou komedií. Námět sice (a teď přijde důležité slovo) "jako" pro bratry Coeny, herecké obsazení lákavé... Ale nakonec taková břečka. Fuj. ()

freddy

Tři šéfové versus tři podřízení, to je naprosto geniální nápad, s nímž přišli tvůrci této komedie. A on ten nápad kupodivu dost dobře funguje, alespoň já jsem si to užíval a jenom jsem zíral, jakým způsobem se děj ubírá a neodvažoval jsem se ani hádat, jak to celé nakonec může dopadnout. Z vyústění příběhu jsem byl absolutně nadšený, stejně jako z některých dějových zvratů (narážím na scénu Kevin Spacey versus Colin Farrell). Tohle byla zkrátka jízda, která se sice rozjížděla zvolna, ale nakonec nabrala patřičnou rychlost a obrátky a cílem jenom profrčela, aby postupně zvolňovala až k závěrečným titulkům. Herecké výkony byly naprosto fascinující, obzvláště velká herecká jména v rolích šéfů nezůstala nic dlužna své pověsti a všichni tři herci to zahráli naprosto bravurně a bylo vidět, že si své role užívají. Příjemně potěšil taky Jamie Foxx a i ústřední trojice herců byla výborná, takže ve výsledku jsem s filmem spokojen a moc nechybělo, abych udělil maximální hodnocení, nakonec jsem se ale rozhodl pro lepší čtyři hvězdy a nevylučuji, že časem tu pátou hvězdu přidám. ()

Hild

Čekala jsem více, není to úplně špatné, ale potenciál byl větší. Na film jsem se podívala hlavně kvůli hereckému obsazení, ale upřímně hlavní herecká trojice mi nebyla úplně sympatická, ale to spolehlivě vynahradil Kevin Spacey. Kdo byl tady však nesnesitelný, byl Colin Farrell, tomuto herci asi nikdy nepřijdu na chuť, tady to ale nebylo až tak jeho hereckým projevem, jako spíše jeho postavou, naštěstí zde moc prostoru nedostal. Film na jedno podívání, víckrát už ho vidět nemusím. ()

Ded@M@tes

To byl nářez. Spousta výborných herců v krimi komedii. Když Vás začnou brutálně štvát šéfové co takhle si najmout zabijáka. Tři šéfové Jennifer Aniston jako nymfomanka, psychopat Kevin Spacey a magor Colin Farrell ( ten měl ránu ). A tři zaměstnanci Jason Bateman, Charlie Day a Jason Sudeikis, kterým v práci brání jejich šéfíkové v jejich kariéře. Brutální jízda, měl jsem nutkání dát za plný počet. ( Hodnocení: 9/10 ) ()

Spooner

Výborná černá komedie plná pekelně humorných scén a super hlášek. Celé to těží hlavně z výborně napsaných a ještě lépe zahraných postav. Pravda, hlavní trojice Bateman-Day-Sudekis má občas trochu slabší chvilky, ale ty vedlejší role jsou úplně boží! Spacey, Anistonová i Farell si své role nádherně užívají, ale nejvíc mě asi stejně bavil Jamie Foxx a jeho Motherfucker Jones. Škoda, že ke konci už tomu dochází dech, protože jinak to je výborná komedie, u které jsem celou dobu výborně bavil. ()

MMR

Začátek mě moc nenadchnul, ale pak se to rozjelo naprosto fantasticky. Jennifer Aniston měla perfektní roli, jen co je pravda:-) So, big fun for us. ()

Davies182

Posledních čtyřicet minut mi z úst postupně vyprchával onen potěšený úšklebek, o který se postaral zábavný prolog (tedy ta stopáž snímku, než se začne plánovat zabíjení). A už se konečně musím podívat na to House of Cards! ()

gogo76

"Svoje posledné skurvené peniaze som dal Skurvenému Jonesovi!..." Úplne nečakane a neplánovane som na to natrafil na tv Markíza a lákavé obsadenie ma navnadilo. Najviac zavážil K. Spacey. Dobre sa to rozbehlo, vtipy ma bavili a malo to ten správny nadhľad, aký každá komédia potrebuje. Tak trochu to pripomína inú partiu z filmu Vo štvorici po opici, ale toto je o inom. J. Aniston bola výborná a asi nikdy nebola viac sexy. K. Spacey a J. Foxx ako "Skurvený Jones" si strihli dobré postavy. Pokračovanie príbehu, ktoré malo nedávno premiéru v kinách si časom pozriem rád. Slabšie štyri hviezdy. 70%. ()

venus

Nepobavilo mě nic. Jeden z nejvíce nadhodnocených filmů na csfd. Komedie by měla přinést alespoň špetku něčeho nového, tohle byl jen sestřih průhledných, známých a dost suchých scének. Kde zůstal vtip, to opravdu nevím! První čtvrthodina byla nudná a naprosto bez děje, už tam jsem to měla vypnout. Místo toho jsem čekala na zázračný zvrat, který nepřišel. Strčit si do zadku zubní kartáček umí každý! Samotný námět, profily tří šílených šéfů, je super, nabízí se tolik humorných cest, kudy komedii vést. Bohužel tvůrci zvolili tu nejvíc béčkovou, lacinou, bez nápadu. ()

Xmilden

Tři kamarádi (trouba, pracant, tlučhuba) se jednoho dne rozhodnou u piva, že prostě musí odstranit své dosavadní šéfy (nymfomanka, tyran, feťák). Přestože se to v poslední době různýma kamarádskýma týmovkama jen hemží (za všechny snad lze zmínit Pařbu ve Vegas anebo Týden bez závazků), tenhle nápad o odstranění nepohodlných šéfů trojicí neumělů vypadá docela zajímavě. Eso z rukávu film vytahuje v podobě obsazení vedlejších postav (Spacey, Farrell a hlavně výborná Aniston s neuvěřitelným Motherfucker Foxxem). Právě Motherfucker Jones musí dostat každého. Celkově se jedná o příjemnou zábavu, kterou si po čase znovu moc rád připomenu. PS: Podruhé tomu již něco chybí. Seth Gordon neumí moc načasovat gag a Charlie Day mě přišel místy neskutečně otravný. Ke konci film hodně ztrácí na zábavnosti. 60% ()

sepp

Kevin Spacey za 1* a tu druhou za asi 2 nebo 3 povedené fóry. Zbytek byl jen balast a postava J. Aniston a její vizuální ztvárnění až vyloženě k zblití. Podruhý to už nechci nikdy vidět. ()

lesumir

Opravdová nálož parádního vtipu! Jason Sudeikis je pro mě momentálně největší střelec v komediálních filmech! "Ma mééén" :D ()

Ampi

Nick, Kurt a Dale vs. psychopat, nymfomanka a magor pobavili velmi dobře. Za předpokladu, že bych byl nezadaný, tak bych bral z těchto šefů Jennifer Aniston alias Dr. Julii Harris D. D. S.. ale při mé smůle by o mne ani kolo neopřela. Trochu mi to přípomělo Finty Dicka a Jane. O stupeň lepší než Zkažená uča. ()

cheyene

Příjemná komediální podívaná s krimi zápletkou, která mě překvapila tím, že nebyla úplně laciná. Navíc poskytla mnoho příležitostí pro různé vtípky. U některých scén jsem se opravdu od srdce zasmál. Bavilo mě sledovat všechny tři šéfy ztvárněné známými herci a herečkou. Ústřední trio si dle mého také vedlo dobře a skvěle se doplňovalo. K tomu všemu příjemný soundtrack, který si sice člověk nezapamatuje, ale dojem z jednotlivých scén přece jen zvedne. ()

Hrabka

Dobrá komedie, která v mnoha momentech bezpečně pobaví. Chvílema je to možná až zbytečně ulítlý, ale v celkovým pohledu film působí pohodově a svěže. Docela se i těším na pokračování. 75% ()

nunka

Ten, kto prekladal titulky dal filmu ďalší rozmer, minimálne sa postaral o to, že som bavila od začiatku do konca. Námet má neokúkaný nápad, konverzácie sú svieže a každý boss je zábavne zapamätateľný (nielen Farrelova prehadzovačka). Čo sa dejovej línie týka, je to hlúposť na druhú, ale aj na hlúposti sa dá dobre zabaviť, ak je dobre natočená. Myslím, že práve to sa tomuto snímku podarilo, preto mu aj všetko nevydarené odpúšťam. ()

Hunt

Výborně obsazená a nadprůměrná komedie, po dlouhé době komedie, která si nestačí jen s pár vtipy, ale snaží se udžet zábavu až do finále. První půlka filmu je na plné hodnocení 5 hvězd. ()

Pepinec

Vyrovnaná komedie s nepřeberným množstvím situací k počůrání vtipných, připomínající hvězdným hereckým ansámblem obložený švédský stůl. Jen na švédskou trojku nedojde, i když je na ni místy pěkně zaděláno... :-) Skutečně nemám, co bych vytkl. Svou přímočarostí mi Šéfové asociovali Pařbu ve Vegas, podobné bylo svým charakterem i ústřední herecké trio. Navíc je vtipný a zajímavý i námět samotný, opakováním všech hlášek se pak lze bavit po celou dobu návratu z kina. Mluvím z vlastní zkušenosti, vracel jsem se hodinu. ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (více)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (více)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella