Titanic II

• Česko Titanic - historie se opakuje (více)

Představte si, že o 100 let později po havárii slavného Titanicu vyplouvá jeho přímá kopie a co dramatického jej čeká? Bude to stejný osud? Opravdu nelze zabránit tomu, aby se historie opakovala? (ČSFD)

Dado odpad!

Poďme si zahrať hru s názvom "Hľadaj slovo". Dnes hľadáme slovo, ktoré má štyri slabiky, 10 písmen, opisuje podstatu zápletky tohto filmu a zároveň stručne tento počin hodnotí. Tí z vás, ktorí si myslia, že ide o slovo katastrofa, majú samozrejme pravdu a vyhrávajú dobrú radu - vyhnite sa tomuto scenáristickému, hereckému a vizuálnemu odpadu poriadne veľkým oblúkom! (0%) ()

baruss odpad!

Kto toto nevidel, nedokáže doceniť kvalitu priemerných a podpriemerných filmov. Dno filmových vrakov je oveľa hlbšie než človek môže očakávať. ()

Lachtaan

Nejpřesnější parodie na to, jak se nemají točit "sequely" filmům, u kterých to prostě nejde jakýmkoli směrem. Zavíral bych všechny, co jen ze snahy naštvat nás normální hážou takovýmhle s*ajdám cokoli lepšího než odpad či symbolickou jednu *. ()

elanius odpad!

Absolútne dno produkcie, film je taký zlý, neplatí ani "to je také zlé, že som to musel pozerať", toto je totiž také zlé, že človek musí každých 10 sekúnd viesť urputný boj, či pokračovať v utrpení. Ale JA som vydržal a som na to hrdý :). Mimochodom, produkčná firma The Asylum má našlapnuté do oblasti kultových sfér. Výber z produkcie: Mega Shark vs. Crocosaurus, Paranormal Entity, Transmorphers: Fall of Man, The Day the Earth Stopped, 100 Million BC, Allan Quatermain and the Temple of Skulls...0/10 ()

oveckaoa

Taky bych to neviděl tak špatně. Hlavní problém filmu je v názvu že to většina lidí srovnává s Titanicem ale přitom je to jako kdyby jste srovnávaly Panic Je Nanic a Prci Prci Prcičky :-). Jinak problém v filmu nemám jasně že se tam najdou chyby třeba ta scéna v tom výtahu ženská bouchne do toho poklopu jednou a neotevře to následně bouchne do toho poklopu chlap dvakrát a otevře to:-) Závěrečná scéna s tím umíráním toho chlápka je parafrází na původní scénu v Titanicu ale nemá takové koule jelikož v původním Titaniku byla šance že to ten chlap přežije zatímco tady je to jasné hned od začátku scény že chcípne. Ale celkový dojem z filmu mám dobrý nečekal jsem nic ale docela mě to i překvapilo bohužel v dnešní době je In když každý dává filmům Asylumu odpad. ()

BoncheR

Myslím, že je celkom scestné hodnotiť. Ja som to v podstate ani nepozeral, ale už len upútavka v telke mi stačila. Už len to ako lacne to je spravené hovorí za všetko! Vôbec ma neprekvapuje že JOJka má krízu. Veď keď púšťa takéto hovadiny v SOBOTU VEČER (t.j. hlavný vysielací čas) tak nič iné ani nemôže čakať. Ľudia sú blbí ale že by až tak aby toto pozerali... tomu normálne nechcem uveriť. ()

MiGi87 odpad!

Je to snad první film, u kterého jsem po celou dobu nedělal nic jiného (vedle čekání na konec), než vymýšlel ty nejtvrdší výrazy, kterými to tady teď otapetuju; vzhledem k tomu, že jsem mezitím poobědval, už jsem některé zapomněl, tak to asi nepomluvím tak ostře, jak jsem chtěl, ale pokusím se vypíchnout to nejpodstatnější: a) Otřesný scénář, režie, kamera, efekty, script, herci i všechno ostatní, jako by každý jeden z nich byl absolutní amatér, chápu, že to všichni dělali pro peníze, proč by tohle ale někdo produkoval, to netuším, ti na tom určitě netrhli ani 20% nákladů a dobře jim tak b) Původně jsem měl na jazyku jedno obrovské klišé, ale teď to změním na megaklišé slepené z těch nejotřepanějších a nejtrapnějších momentů jiných filmů, u kterých se stydíte, že se na ně díváte, tolik nesmyslných věcí (kupř. tahání za páku proti směru šipky a nadávání, že je to zaseklé, denní světlo na člunu uprostřed noci, oživování v jednom člověku když dva se dívají a všichni to jsou profíci a desítky dalších hovadin) c) Absolutní ztráta času to určitě nebyla, každému bych doporučil to vidět, abyste měli s čím srovnávat a nepomlouvali film jako absolutní odpad jen proto, že se vám nelíbil, ale vzpomněli si na tenhle, který se nemůže líbit nikomu Sečteno a podtrženo je tohle asi nejotřesnější hovadina, co jsem kdy viděl a nebýt slušný člověk, použil bych místo těch hovadin mnohem tvrdší výrazy - je to ostuda filmového umění a všechny zodpovědné autory bych nechal zbyčovat a vyloučit z asociací ve kterých jsou. Co se týče herců, tak ty (které už jsem někdy v něčem viděl) omlouvá snad jen to, že na papíře to možná ještě nevypadalo tak zhovadile, jako ve výsledku > dal bych odpad se třemi vykřičníky!!! ()

AsylumFan

Co furt remcáte, kurva. Asylum myslí na všechny, ale vám je to pořád málo. V Titanicu 2 naleznete napětí, akci, lásku, romantiku a nakonec i happy-end. Ale hlavně v něm naleznete humor a není ho málo. Záleží pouze na úhlu pohledu. Ano, je to špatný film a hodně. Ale na druhou stranu je to sranda. - Smích prodlužuje život. - 80 %. ()

mirec88 odpad!

Tak toto bol des. Dej nulový, opakujúce sa obrazy, strašné efekty a cunami vyvolané ľadovcom? To akože čo je za blbosť??? Pozrel som si to len zo srandy, ale fakt otras. Nikdy viac, ďakujem! ()

Jaro.Krafcik

Takže tak, pozrel som si pokračovanie titanicu. Ale nie teraz važne, titanic 2 nieje pokračovanie. Ide o tv film ktorý je až tak otrasný že sa dostal do top 10 najhorších filmov tuto na portáli csfd. Prečo som teda nedal odpad ako 85% ľudí? Za dopozeranie, a celkom slušné efekty. Nieje to zas český film s trapným humorom. Ale zase nad 15% sa isť nedá a aj najväčší filmový fanúšik bude mať problém to dopozerať. My heart will go on pieseň na konci budete márne hľadať. Strata času. 1* ()

tommy187 odpad!

Načo, prosím vás ešte raz načo sa robí dvojka megaúspešného filmu, ktorá mu len zníži renomé? Vážne, aký to má zmysel? Je to robené len pre peniaze, a bohužiaľ je to aj veľmi vidieť. Ale koniec koncov ľudia na tom zbohatli, no a aspoň jedno plus pre tento nie úplne vydarený film. ()

skinny odpad!

vrtulníky, zbohatlíci, lehké děvy a uprostřed toho TItanic?a nějaký příběh je kde? tohle to fakt ne,to je taková hov*dina, že mi stačila první půlhodina, do konce bych to nevydržela, už jen z úcty k PRAVÉMU Titanicu. ()

Metal Lord odpad!

Tak to jednou bylo na Barrandovu, tak jsem tomu obětoval svých pár minut života. No takovou sračku bez nápadu, to umí vymyslet jen Asylum....že já si radši neusekl prsty, když jsem na O2 TV klikal na Nahrát ()

Melios odpad!

...Schválne, je tu niekto, kto si naozaj myslel, že sa táto loď nepotopí? Asylum sa prekonal ,dokázal natočiť niečo tak strašného ,že sa na tom nedá ani smiať! Gratulujem! ()

AdamesWWE odpad!

[0/10] TITANIC II. Fakt? To vážne? Čo už k tomuto povedať, toto je tretotriedna liga vo svete filmov a tento film je úplne dno filmárčiny, zúfalosť a výsmech slávnemu Titanicu. Zamýšlam sa aký význam má toto točiť, zviesť sa na úspechu svojho predchodcu - to je jediný dôvod. A prajem režisérovi len to najhoršie, lebo po tomto "filme" si jeho tvorbu v živote nepozriem. Videl som od neho film Paranormal Entiny, čo sa dalo pozerať ale toto je tak otrasné a stupídne že som to vypol asi po hodine pretože ma to ničím nezaujalo. Vizuálne odporné a bezvýznamné dielo, kde nič nefunguje. Nezaujímavý a neznámy herci, atmosféra/napätie/dej? - ŽIADNE. O "katastrofických" scénach poviem len v skratke - v živote som nevidel zúfalejší pokus ktorý takto zle dopadol a režisér to chce zakryť tým že to točí v tme ale tak je to ešte neprehladješie, mizéria. Čo už. Aj takéto diela vznikajú a pre mňa ide o najhorší film ktorý som videl. ()

reditelka

Ty efekty... Chvílemi jsem myslela, že sleduju videohru :-) Rozhodně nejlepší počin od Asyla! Tady je prostě možné vše. 15 % ()