poster

Superhvězda Superman

 • USA

  All-Star Superman

Animovaný / Akční

USA, 2011, 73 min

Režie:

Sam Liu

Předloha:

Jerry Siegel (komiks), Joe Shuster (komiks)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kaluž
  *

  Tady Morrison těžce ustřelil, ten scénář je příšerný. Quitelyho statické obrázky ještě ujdou, ale jejich rozhýbaná kopie stojí leda tak za odplivnutí.(10.8.2011)

 • Joe321
  ****

  Mě se tenhle urychlený Superman líbil. Příběh je takový epizodní, ale každá samostatná část se liší od dalších. Některé jsou trošku kurioznější, ale stále zajímavé. Celý melancholický nádech je asi hlavní pozitivum. -"Give it back. I saw everything. I saw how to save the world. I could have made everyone see. If it wasn't for you, I could have saved the world." -"If it had mattered to you, Luthor, you could have saved the world years ago."(29.12.2011)

 • JJ.Gibson
  **

  Jeden z nejslabších animovaných supermanů, které jsem prozatím viděl. Příběh je neuveřitelně roztrhaný na spoustu částí: (spoiler) Miluju tě Lois, ale umírám, dám Ti na 24 hodin mé schopnosti a poučím Tě o celém vesmíru a mezi tím odpálkuju flirtujícího Samsona a jeho teplýho kámoše a prohodím pár slov s ještěrama, co žijou v jádru naší planety a taky odpovím složitou otázku Sfingy, aby mě potom mohli terorizovat astrologové z kryptonu, které nakonec nějak zachráním a ano zapomenul jsem na Lexe Luhora, který se spřahnul se Solarisem, ale ty taky všechny dám, protože prostě můžu. Pak dáme párty u mě v jeskyni, kde mám Titanic a další haraburdí a pořád při tom budu poučovat Lois o životě. Jo a pak chcípnu, protože mě Luthor otrávil sluníčkem. No co se dá dělat?? Co to je sakra za příběh??? Za ty jeho žvásty, bCh ho taky nesnášel jako Luthor. S odřenýma ušima dávám dvě hvězdy za Lexe, pěkně nakreslenou Lois a extrémního nekňubu Claka Kenta...(16.2.2014)

 • Ded@M@tes
  ****

  Příběh není vůbec špatný a vtáhne dost do děje. Bavil jsem se hodně a zklamaný rozhodně nejsem. Dobré efekty, výborné akce, co chtít víc. ( Hodnocení: 8/10 )(22.5.2012)

 • Davies182
  ***

  Lex Luthor otrávil Supermana, a teď čeká, až zemře. Než se s ním ještě jednou naposledy utká (?!?), musí si Clark Kent potykat s mnoha komiksovými zloduchy a vyřešit nejednu lapálii. Takže ten snímek mohl mít klidně 25 minut, místo toho je ale uprostřed několik příběhů, které dokládají, jak moc bude Zemi muž z oceli chybět. No co si budeme říkat, špatné to nebylo...(19.6.2012)

 • - All Star Superman je dvanáctou sérií comicsu od společnosti DC Comics představujícího Supermana, která vycházela od listopadu 2005 do října 2008. (JasonCZ)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace