Superhvězda Superman

Animovaný / Akční

USA, 2011, 73 min

Sam Liu

Předloha:

Jerry Siegel (komiks), Joe Shuster (komiks)

"Nedíváš se, že ne, Supermane ?!" - "Nikdy bych svých schopností nezneužil !!" - "No, na druhou stranu, kdybych byla na tvém místě.." ;)(27.2.2016)

Lex Luthor otrávil Supermana, a teď čeká, až zemře. Než se s ním ještě jednou naposledy utká (?!?), musí si Clark Kent potykat s mnoha komiksovými zloduchy a vyřešit nejednu lapálii. Takže ten snímek mohl mít klidně 25 minut, místo toho je ale uprostřed několik příběhů, které dokládají, jak moc bude Zemi muž z oceli chybět. No co si budeme říkat, špatné to nebylo...(19.6.2012)

• Kaluž

Tady Morrison těžce ustřelil, ten scénář je příšerný. Quitelyho statické obrázky ještě ujdou, ale jejich rozhýbaná kopie stojí leda tak za odplivnutí.(10.8.2011)

Superman vs Elita sa mi viac páčil, ale ani tento nie je zlý. Hlavne záver je celkom dobrý na Supermana. No čo ma sklamalo je celkom nízky výskyt akčných scén, ale príbeh je dosť dobrý na to, aby ste sa moc nenudili. 60 % - 3*(30.8.2012)

Docela podařený animák. Přemýšlel jsem i o 4*, ale to jsem nakonec nemohl. Film se totiž jmenuje Superhvězda SUPERMAN, ale jako mnohem větší hvězda mi přišel Lex Luthor. Takže 3* (berte to jako 3,5*).(6.6.2013)

• - All Star Superman je dvanáctou sérií comicsu od společnosti DC Comics představujícího Supermana, která vycházela od listopadu 2005 do října 2008. (JasonCZ)