poster

Superhvězda Superman

 • USA

  All-Star Superman

Animovaný / Akční

USA, 2011, 73 min

Režie:

Sam Liu

Předloha:

Jerry Siegel (komiks), Joe Shuster (komiks)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Caszidy
  ***

  Nový "supermanovský animák" je v mých očích bohužel značně rozporuplný. Na jedné straně je geniálně jednoduchá a zároveň emocionálně silná myšlenka filmu a vlastně hlavní kostra příběhu, skvělá hudba a v určitých momentech povedený scénář a na druhé straně zcela zbytečná intermezza a vedlejší dějové linky(Samson & Atlas a celé to jejich "nadbíhání" Lois; podivný vězeňský souboj/nesouboj Lexe Luthora s "otesánkem"; Lilo-El & Bar-El a jejich krátká tyranie, promtně vystřídaná prozřením nad Kal-Elovou dobrotou; a vlastně i supermanova sbírka "hraček") spolu s podle mne ne příliš povedenou animací. Zkrátka a dobře, Superhvězda Superman mohl sesadit z pomyslného trůnu "supermanovských animáků" dosud nepřekonaný Soudný den a dát zapomenout na průměrnou Apokalypsu, avšak bohužel uspěl pouze napůl.(15.3.2011)

 • JJ.Gibson
  **

  Jeden z nejslabších animovaných supermanů, které jsem prozatím viděl. Příběh je neuveřitelně roztrhaný na spoustu částí: (spoiler) Miluju tě Lois, ale umírám, dám Ti na 24 hodin mé schopnosti a poučím Tě o celém vesmíru a mezi tím odpálkuju flirtujícího Samsona a jeho teplýho kámoše a prohodím pár slov s ještěrama, co žijou v jádru naší planety a taky odpovím složitou otázku Sfingy, aby mě potom mohli terorizovat astrologové z kryptonu, které nakonec nějak zachráním a ano zapomenul jsem na Lexe Luhora, který se spřahnul se Solarisem, ale ty taky všechny dám, protože prostě můžu. Pak dáme párty u mě v jeskyni, kde mám Titanic a další haraburdí a pořád při tom budu poučovat Lois o životě. Jo a pak chcípnu, protože mě Luthor otrávil sluníčkem. No co se dá dělat?? Co to je sakra za příběh??? Za ty jeho žvásty, bCh ho taky nesnášel jako Luthor. S odřenýma ušima dávám dvě hvězdy za Lexe, pěkně nakreslenou Lois a extrémního nekňubu Claka Kenta...(16.2.2014)

 • JohnnyD
  **

  Tieto DC animáky idú jeden od druhého z kopca. Začalo to skvelým Doomsdayom a toto tu? Melancholický opar Supermanovi nesedí, hudba je uspávajúca a dej pomalý a roztrieštený. Jediným svetlým okamihom je atypický záver. No od tohto Supermana inak ruky preč...(2.7.2011)

 • teutates
  ***

  To vážne tu Superman umrel na konci?! a ešte tak debilne, že bol ožiarený?! byť decko mám trauma do konca života a nielen to, po nociach by som nespal... už sa v tom začínam strácať, začínam byť na to asi starý... ehm, 5/10. Inak priznávam, komix/y nečítam, vinný v plnom rozsahu.(27.5.2011)

 • HellFire
  **

  Co to kruci je za Supermana, kde mu před očima balí Lois nějací dva divní típci? A koho to vůbec zajímá?(5.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace