poster

Superhvězda Superman

 • USA

  All-Star Superman

Animovaný / Akční

USA, 2011, 73 min

Režie:

Sam Liu

Předloha:

Jerry Siegel (komiks), Joe Shuster (komiks)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Zeebonk
  ***

  Superman zrovna nepatří mezi mé oblíbence. Filmy s ním obvykle přetékají patosem, pořád zachraňuje tu svou uječenou holku, když mu někdo před ksichtem zamává kryptonitem, tak padne na hubu a je to hlavně klaďas k zblití. To samozřejmě neplatí, když spojí síly s Batmanem (Superman/Batman: Public Enemies) nebo rovnou přizve celou bandu sekáčů (Justice League: The New Frontier a Justice League: Crisis on Two Earths). Hlavní klad tohoto dílu je pro změnu animace. On už tu Superman není ten frajírek s extrémně velkými rameny a malýma očima, animace je propracovanější a všechno vypadá tak nějak líp, od Superman: Doomsday skok k lepšímu. To je bohužel asi taky jediný klad. Děj je sice neobvyklý, Superman umírá a Lex Luthor se na konci polepší, ale o to víc je nezáživný a sentimentální. Akce je pomálu, Superman nemá žádného důstojného protivníka a pořád jenom fňuká a lítá s holkou. Snímek je to koukatelný, ale když ho neuvidíte, tak vážně o moc nepřijdete.(7.9.2011)

 • Tommassi3
  ***

  "Nedíváš se, že ne, Supermane ?!" - "Nikdy bych svých schopností nezneužil !!" - "No, na druhou stranu, kdybych byla na tvém místě.." ;)(27.2.2016)

 • Shakers
  ***

  Superman vs Elita sa mi viac páčil, ale ani tento nie je zlý. Hlavne záver je celkom dobrý na Supermana. No čo ma sklamalo je celkom nízky výskyt akčných scén, ale príbeh je dosť dobrý na to, aby ste sa moc nenudili. 60 % - 3*(30.8.2012)

 • mm13
  **

  Skoro som nedopozeral. Keby tomu aspoň nechali kresbu z prológu, bolo by v čom sa esteticky vyžiť. Toto dávať do pozornosti Zackovi Snyderovi pred jeho Supermanom... no máme sa na čo "tešiť", keď sa náhodou nadchne. Otravné, fakt hrubé zrno!(22.3.2011)

 • JohnnyD
  **

  Tieto DC animáky idú jeden od druhého z kopca. Začalo to skvelým Doomsdayom a toto tu? Melancholický opar Supermanovi nesedí, hudba je uspávajúca a dej pomalý a roztrieštený. Jediným svetlým okamihom je atypický záver. No od tohto Supermana inak ruky preč...(2.7.2011)

 • - All Star Superman je dvanáctou sérií comicsu od společnosti DC Comics představujícího Supermana, která vycházela od listopadu 2005 do října 2008. (JasonCZ)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace