Superhvězda Superman

Animovaný / Akční

USA, 2011, 73 min

Sam Liu

Předloha:

Jerry Siegel (komiks), Joe Shuster (komiks)

Docela podařený animák. Přemýšlel jsem i o 4*, ale to jsem nakonec nemohl. Film se totiž jmenuje Superhvězda SUPERMAN, ale jako mnohem větší hvězda mi přišel Lex Luthor. Takže 3* (berte to jako 3,5*).(6.6.2013)

"Sorry, Lois. The last thing I wanted on your special day was a reptile invasion from the Earth's core." - No jo, stane se. Nenaděláš nic.(20.8.2013)

Příběh není vůbec špatný a vtáhne dost do děje. Bavil jsem se hodně a zklamaný rozhodně nejsem. Dobré efekty, výborné akce, co chtít víc. ( Hodnocení: 8/10 )(22.5.2012)

Sice tuším jen podvědomě, kde se ta láska k základním archetypům Supermanovských story ve mě bere, ale stejně. Kdo by nechtěl mít celé město v láhvi, po ruce Lois a před sebou smrt? Mohl by pak páchat ještě o několik řádů heroičtější činy než obvykle.(29.11.2012)

Superman vs Elita sa mi viac páčil, ale ani tento nie je zlý. Hlavne záver je celkom dobrý na Supermana. No čo ma sklamalo je celkom nízky výskyt akčných scén, ale príbeh je dosť dobrý na to, aby ste sa moc nenudili. 60 % - 3*(30.8.2012)