Superhvězda Superman

Animovaný / Akční

USA, 2011, 73 min

Sam Liu

Předloha:

Jerry Siegel (komiks), Joe Shuster (komiks)
  • Kaluž

Tady Morrison těžce ustřelil, ten scénář je příšerný. Quitelyho statické obrázky ještě ujdou, ale jejich rozhýbaná kopie stojí leda tak za odplivnutí.(10.8.2011)

Mě se tenhle urychlený Superman líbil. Příběh je takový epizodní, ale každá samostatná část se liší od dalších. Některé jsou trošku kurioznější, ale stále zajímavé. Celý melancholický nádech je asi hlavní pozitivum. -"Give it back. I saw everything. I saw how to save the world. I could have made everyone see. If it wasn't for you, I could have saved the world." -"If it had mattered to you, Luthor, you could have saved the world years ago."(29.12.2011)

• JJ.Gibson

Jeden z nejslabších animovaných supermanů, které jsem prozatím viděl. Příběh je neuveřitelně roztrhaný na spoustu částí: (spoiler) Miluju tě Lois, ale umírám, dám Ti na 24 hodin mé schopnosti a poučím Tě o celém vesmíru a mezi tím odpálkuju flirtujícího Samsona a jeho teplýho kámoše a prohodím pár slov s ještěrama, co žijou v jádru naší planety a taky odpovím složitou otázku Sfingy, aby mě potom mohli terorizovat astrologové z kryptonu, které nakonec nějak zachráním a ano zapomenul jsem na Lexe Luhora, který se spřahnul se Solarisem, ale ty taky všechny dám, protože prostě můžu. Pak dáme párty u mě v jeskyni, kde mám Titanic a další haraburdí a pořád při tom budu poučovat Lois o životě. Jo a pak chcípnu, protože mě Luthor otrávil sluníčkem. No co se dá dělat?? Co to je sakra za příběh??? Za ty jeho žvásty, bCh ho taky nesnášel jako Luthor. S odřenýma ušima dávám dvě hvězdy za Lexe, pěkně nakreslenou Lois a extrémního nekňubu Claka Kenta...(16.2.2014)

Příběh není vůbec špatný a vtáhne dost do děje. Bavil jsem se hodně a zklamaný rozhodně nejsem. Dobré efekty, výborné akce, co chtít víc. ( Hodnocení: 8/10 )(22.5.2012)

Lex Luthor otrávil Supermana, a teď čeká, až zemře. Než se s ním ještě jednou naposledy utká (?!?), musí si Clark Kent potykat s mnoha komiksovými zloduchy a vyřešit nejednu lapálii. Takže ten snímek mohl mít klidně 25 minut, místo toho je ale uprostřed několik příběhů, které dokládají, jak moc bude Zemi muž z oceli chybět. No co si budeme říkat, špatné to nebylo...(19.6.2012)

• - All Star Superman je dvanáctou sérií comicsu od společnosti DC Comics představujícího Supermana, která vycházela od listopadu 2005 do října 2008. (JasonCZ)