Vražda v salónním coupé (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 1997, 92 min

Zdeněk Svěrák (divadelní hra), Ladislav Smoljak (divadelní hra)

Jan Klusák

Já se u tohodle fakt řechtám, jak kůň, brodící se vlastnim podstavcem! Jen mi bylo trochu divný, že publikum moc ne... ale pak na ně byl záběr a povětšinou tam seděly ženský, v těžký převaze:) Nejni nad to, když se i holka dovede hézky zasmát! Hezky.(6.3.2014)

Dalsi cimrmanovska naloz tentokrat v detektivnim podani vyborne hry nazvane Vrazda v salonnim coupe. Ma smysl se nejak rozepisovat o skvelem humoru, vybornem scenari a jinych samozrejmostech, ktere jsou s Cimrmanama spojeny? Myslim ze nema, protoze to stejne kazdej zna.(27.5.2006)

For ME 91%(5.8.2007)

K ukousání nudný úvodní seminář, střídá poměrně svěží hra, parodující detektivní žánr. Určitě vhodný přírůstek do filmotéky každého cimrmanofila, který ovšem není zas až tak zábavný, nicméně neurazí...(26.12.2006)

Naprosto dokonalá věc. První naživo viděné představení od DJC. A dostalo mne! :)) Je to vtipné, tajemné - prostě cimrmanovské :)(25.1.2007)

• - Námět na hru dal Jaroslav Weigel. (Kulmon)

• - Praktikant Hlaváček je nejoblíbenější rolí Petra Bruknera. (Kulmon)

• - Báseň Maralík se jmenovala původně Minařík. Objevil se však v divadle důstojník StB se stejným jménem a autoři název raději změnili. (Kulmon)