poster

Vražda v salónním coupé (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 1997, 92 min

Scénář:

Zdeněk Svěrák (divadelní hra), Ladislav Smoljak (divadelní hra)

Hudba:

Jan Klusák
 • Matty
  ***

  Nemastné, neslané a úvodní besedou i lehce otravné. 65%(30.5.2006)

 • Tomco
  ****

  Smola Smoljak, že som ako prvé videl práve Dobytie severného pólu. Mám pocit, že všetko ostatné je už len akási slabšia odnož. Taký pocit som nadobudol pri rozporuplnej stratenej triednej knihe a taký pocit mám aj teraz. Aj keď pri vražde som sa párkrát veľmi dobre pobavil. Nabudúce však dám prednosť radšej Lumetovej Vražde v Orient exprese, ktorá mi toto celé tak trochu pripomenula. 70%(20.3.2008)

 • Ištván87
  *****

  Takhle dlouhý tunel je jako stvořený pro vraždu.(17.3.2009)

 • Kryton
  *****

  Bierhanzlová mast na Meyera past! Sice stevard je strašně toporný a hlášky v jeho podání zní jako hlášení na nádraží, ale hlášky a vyšetřování nemájí chybu.(27.11.2008)

 • Radyo
  ****

  Další legenda od Cimrmanů, podle níž vznikl i film Rozpuštěný a vypuštěný, si v ničem nezadává s ostatními hrami tohoto úctyhodného divadelního souboru. Je sice fakt, že se mi v roli praktikanta Hlaváčka kdysi líbil více Petr Brukner, než nyní Miloň Čepelka, ale Ladislav Smoljak je prostě neodolatelný. Cimrmanovský humor zkrátka působí skvěle a je to dokonalý lék proti trudomyslnosti.(13.3.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace