poster

Vražda v salónním coupé (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 1997, 92 min

Scénář:

Zdeněk Svěrák (divadelní hra), Ladislav Smoljak (divadelní hra)

Hudba:

Jan Klusák
 • ad
  *****

  "Támhleten to je, ten s těmi Uhry" Ale ne ten uhrovatý, ten mezi těmi maďary!" -"Krásná krajina, pole obdělané... inu Turecko....."(14.9.2005)

 • Bebacek
  **

  Když se blíží ty Vánoce... tak na přání jednoho uživatele konečně hodnotím. Bez urážky, ale Cimrmani jsou předražený (že já tenkrát dala takové peníze za lístek) preudokult pro inteligentní blbce.(17.12.2008)

 • Kothy
  *****

  I ve vlaku se může stát vražda. A podezřelých moc není. Je tedy na Inspektoru Trachtovi, aby to vyřešil. "Piš holoubku piš, brzy zcepeníš." :D(13.2.2013)

 • kajas
  ***

  Mrzela mě nepřítomnost Svěráka (viděno na DVD) a Bruknera, ostatní členy tohoto spolku příliš nemusím, seminář mě nepobavil (až na "V tomto svém...no, letáku...v tomto svém letáku na straně 428..." :)). Přesto se ve hře najdou světlé chvilky, Smoljak v roli inspektora neskutečně perlil.(8.9.2012)

 • Rudovous
  *****

  Mysteriozni detektivka par excelence. Dvakrat na zivo. Oba frontmani v obou predstavenich exelentni. A ten konec... odvazna to zalezitost.(8.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace