Vražda v salónním coupé (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 1997, 92 min

Zdeněk Svěrák (divadelní hra), Ladislav Smoljak (divadelní hra)

Jan Klusák

"Támhleten to je, ten s těmi Uhry" Ale ne ten uhrovatý, ten mezi těmi maďary!" -"Krásná krajina, pole obdělané... inu Turecko....."(14.9.2005)

• Bebacek

Když se blíží ty Vánoce... tak na přání jednoho uživatele konečně hodnotím. Bez urážky, ale Cimrmani jsou předražený (že já tenkrát dala takové peníze za lístek) preudokult pro inteligentní blbce.(17.12.2008)

I ve vlaku se může stát vražda. A podezřelých moc není. Je tedy na Inspektoru Trachtovi, aby to vyřešil. "Piš holoubku piš, brzy zcepeníš." :D(13.2.2013)

Mrzela mě nepřítomnost Svěráka (viděno na DVD) a Bruknera, ostatní členy tohoto spolku příliš nemusím, seminář mě nepobavil (až na "V tomto svém...no, letáku...v tomto svém letáku na straně 428..." :)). Přesto se ve hře najdou světlé chvilky, Smoljak v roli inspektora neskutečně perlil.(8.9.2012)

Mysteriozni detektivka par excelence. Dvakrat na zivo. Oba frontmani v obou predstavenich exelentni. A ten konec... odvazna to zalezitost.(8.7.2010)