poster

Vražda v salónním coupé (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 1997, 92 min

Scénář:

Zdeněk Svěrák (divadelní hra), Ladislav Smoljak (divadelní hra)

Hudba:

Jan Klusák
 • Jacinda
  ****

  Prostě Jára Cimrman..geniální dílo, které nikdo jiný na světě nemá(21.6.2009)

 • Chrustyn
  ****

  O něco slabší ale i tak velice povedená Cimrmanovská hra. K dokonalosti mi zde chybí jen Svěrák.(16.6.2007)

 • wendelin9
  *****

  Hovmo, Mayere, hovno máš!... já zkrátka nevím co napsat.... S přibývajícími hrami, které doufám brzy uvidím, budou asi mé komentáře stále kraší, ale koho baví pořad dokola číst, jak sou hry z Divadla Járy Cimrmana geniální??... ;)(19.6.2009)

 • Kryton
  *****

  Bierhanzlová mast na Meyera past! Sice stevard je strašně toporný a hlášky v jeho podání zní jako hlášení na nádraží, ale hlášky a vyšetřování nemájí chybu.(27.11.2008)

 • H34D
  ****

  Vražda v salóním coupé se odehrává čistě pod taktovkou Ladislava Smoljaka a ač absence Svěráka trochu zamrzí, ostatní si bez něj poradit poměrně slušně. Přednáška nás opět, aniž by hypnoticky uspávala, jako přednášky ve škole, příjemně naladí na následující hru a jízda může začít... Ono přesněji jízda to kdovíjak adrenalinová není, ale vzhledem ke konstatnímu přísunu zábavy bez výrazně slabších míst by neměl být nikdo zklamán. 7/10(16.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace