Vražda v salónním coupé (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 1997, 92 min

Zdeněk Svěrák (divadelní hra), Ladislav Smoljak (divadelní hra)

Jan Klusák

Opět hra kde mi sedí víc Smoljak než Svěrák. Moje první hra co jsem viděl a už mých asi 10ti letech jsem začal bejt na Cimrmanech závislej.(29.9.2008)

Jednorázově povedené, ale opakované zhlédnutí Vraždě dost škodí. Nakonec musím říct, že jde o jednu ze slabších, i když stále pěkných kousků.(9.2.2011)

6. * jest udělena za Cimrmanův kriminální horor Chtěla bych ženicha mladého - s kučeravými vlasy. Dodnes trpím jeho absencí na MC a faktem, že hru cele zastínil Rozpuštěný a vypuštěný, jinak samozřejmě dokonalý kousek, leč s problematickým castingem(29.9.2011)

Jeden z průměrných dílu DJC. Nudný seminář doplněn solidním představením. * * *(5.2.2011)

Vražda v salónním coupé: Detektivní hra. Bierhanzlova mast na lysinu past!!!! Úvodní seminář: Cimrman kriminalista. Asistent v oddělení Ustalovač, postup do oddělení Vývojka. Konec hry: Bude to taková pěkná tečka za tím naším případem, opakuji....(17.2.2009)