Scenárista Marty (Colin Farrell) se zoufale snaží dokončit svůj nejnovější scénář, ale chybí mu inspirace. Tu se rozhodne hledat u svých dvou kamarádů: poněkud výstředního a většinou neza-městnaného herce Billyho (Sam Rockwell) a silně nábožensky založeného Hanse (Christopher Walken), který má za sebou poměrně působivou kriminální minulost. Tihle dva se příležitostně živí krádežemi psů, které po vypsání odměny vrací jejich zazobaným páníčkům. Proti tomuhle výnosnému byznysu má velké výhrady Billyho okouzlující přítelkyně Angela (Olga Kurylenko). Její obavy se mají brzy potvrdit…
Naštěstí Billy a Hans právě jednoho čtyřnohého mazlíčka unesli. Ovšem naneštěstí tenhle pes patří psychopatickému gangsterovi Charliemu (Woody Harrelson), který svého malého psíka nade vše zbožňuje. Charlie je nepředvídatelný, extrémně násilnický a rozhodně nemá potíže zabít každého, kdo má se zmizením jeho psa cokoliv společného. Vypadá to, že Marty bude mít o nadměrné množství inspirace postaráno. Ale dokáže s šíleným Charliem v patách zůstat naživu tak dlouho, aby scénář dokončil? (Bioscop)

loleknos

Domnívám se že je děj buď velmi obtížně pochopitelný (jsou v něm nelehce zpracovány kontroverzní situace jako třeba - postřelení milenky a následné zavolání záchranky pro to aby neřekla že na ní ten milenec není hodný) nebo sem čekal něco uplně jiného, lépe zpracovaného. Možná sem si jen asi nepřečetl název filmu, ale opravdu mi to přijde jako film buď pro psychopaty, nebo pro někoho kdo rád mrhá volným časem. ()

ortoncz

Místama bizarní drama a jinak slušná komedie . Vcelku pěkný příběh a zajímavý herci . Záajímavý film 70% ()

dalziel

K dokonalosti mi možno chýbalo keby bolo 18:00, 24. decembra a film by bežal v telke namiesto Perinbaby.Sam Rockwell bola strela do čierneho.V jeho úlohe si ťažko predstaviť niekoho iného a lepšieho ako je on. ()

aR3Zz

Zběsilost a akce, která až moc útočila na oscara, místo aby mířili na diváky. Pozoruhodné herecké výkony z nichž je patrné, že si herci samotní natáčení filmu zřejmě velice užívali. Ze snímku čiší život a energie, přesto často průběh zadrhává. Tak nějak to nedrží pohromadě. Ale za zkoušku to stojí, fakt psychopatický film! 60% ()

joker30

taká krásna blbina, dá sa to v pohode vidieť aj viackrát, napriek tomu určite sú aj lepšie tomuto podobne filmy. 65% ()

redwik

Po tom, ako som si pozrel "podobný" film s Colinom Farrelom In Bruges, čakal som aj tohto niečo zaujímavé. To som síce dostal, ale v tomto prípade to bolo zle. Zo začiatku to bolo prudko pozerateľné, avšak asi od polky filmu to išlo len a len dolu vodou. A maximálne nudný príhovor Christophera Walkena na konci to úplne zaklincoval. Síce nápad bol skutočne vtipný - toľko vrážd kvôli jednému psíkovi, prevedenie otrasné. Colin Farrel - Marty /:/ Sam Rockwell - Billy /:/ Christopher Walken - Hans /:/ Woody Harrelson - Charlie /:/ Abbie Cornish - Kaya /:/ Olga Kurylenko - Angela /:/ Tom Waits - Zachariah /:/ Željko Ivanek - Paulo /:/ Amanda Warren - Maggie /:/ Tai Chan Ngo - fellow monk ()

Kejt

Jedním slovem popsat tento film? Divný. Absolutně divný. Ale to se mi na něm líbí, a to velmi. Komentář "Sedm psychopatů. A osmým byl scénárista." je výstižný. Chápu, že tento film není pro všechny, takže když mu někdo dá pouze 1*, nemůžu mu odporovat...Ale pro mě je to přesně to pravé. Na Bruggy to nemá, ale povedlo se to. Výborné obsazení, černý humor, originální příběhy. 80% ()

anitae

Šílenost plná hlášek. "Jak řekl Gándhí..." "Už zase, když to není Gándhí tak je to Jéžíš, bože." "Oko za oko a svět bude slepý, tomuhle já bezvýhradně věřím." ... "To je blbost, nakonec zůstane přece jeden jenovokej, jak poslední slepej připraví o voko toho jednovokýho, kterýmu jedno voko zbylo, tomu pak stačí jít a schovat se někde v křoví. Gándhí se splet, ale nikdo nemá kuráž postavit se a říct to..." ()

AloeB

Dobrý spisovatel se pozná dle toho, že popíše hovno tak, aby se u toho čtenář rozplýval a totéž platí i pro scénáristy, jen v tom případě, že zde to hovno musí libě vonět na plátně. Marty McDonagh si sice hovna nevybírá, u tohoto filmu do něj ale málem šlápl. Natočil zmatečné dílo, které sice dává smysl, ale na rozdíl od jeho předchozích děl trpí konzistencí, což dokázalo shodit už spoustu jiných filmů. Přestože si takto symbolicky nasral na hlavu, nenechal se filmařskou výzvou vzdát a s razancí spisovatele se pustil do popisování toho hovna. A vyšlo mu z toho umělecké dílo. Znovu. Ono to prostě vypadá skvěle s jeho specifickým stylem, který se tentokrát nípe v panoptiku lidského šílenství a není film co by měl větší počet dobře napsaných psychopatů než tento. A nejen postavy činí ze snímku samotný archetyp šílenství, příběh je opět temný, cynický a správně šílený, s chirurgicky přesnými načasováními, jako by celá obrazovka byla jen pódium a vše kolem jen velmi povedené kulisy před nimiž se prohání Collin Farrell s psíma očkama jako Bonny, Woody Harrelson, který musel McDonaghovi padnout do oka, Sam Rockwell, který je prostě magor v dobrém slova smyslu a další skvělí herci a sem tam nějaká herečka, která vždy odpadne po pěti minutách, co se objeví. Stejně jako to říkal Billy ve filmu. Protože proč by si film nedělal prdel sám ze sebe, když může rušit zavedené a smát se standartům. Nedefinují se právě tímto McDonaghovky? ()

HenryIvan

Chápem snahu o popieranie všetkého čo o danom žánri poznáme a to, že dej je maximálne nesúrodý až tak nevadí, ale ako už bolo povedané, chýba tomu občas šťava, ten správy feeling. Aj ridikulózne scény, ako tá na cintoríne, síce na chvíľu pobavia, no nejak extra nenadchnú a rovnako nás nevytrhnú z prúdu menšej letargie. Človek celý čas cíti, že mu čosi uniká a možno to aj bol režisérov zámer, no masy týmto nedostane a vyslovene nedostal ani mňa. Ale inak slušná reflexná sonda. ()

Razzor_82

Osvěžující britská černohumorná žánrová hra. Výborný Sam Rockwell převálcuje na plné čáře matného Colina Farrella. Woody Harrelson jako super záporák. Hlášky jedou na plné čáře a skvěle se bavíte. Jenže tomu tak nějak chybí srdíčko. Přesto McDonagh ani tentokrát nezklamal a namíchal skvělí šejk herců a pohody. 7/10 ()

radeckator

Je to jako od Tarantina a přesto není. Všechny hlavní postavy už jsem taky někde nějak zpracovaný viděl, ale stejně mě to bavilo. Nápad inspirovat se cizími nápady byl zřejmě dobrý nápad. Nápaditě zpracovaný nápad. ()

s1r1us

Mělo to potenciál minimálně na 4 *. A to nejen díky plejádě skvělých herců (+bonus: Tomáš Vejce v roli podivína). Něco tomu zoufale chybí. Ale co??? Asi nejlíp to popsal komentář HAL. ()

Franc1s

Po Brugách je tu 7 Psychopatů. Ukecané, vtipné krimi drama, kde jeden psychouš vraždí lidi, kvůli tomu, aby mohl jeho kámoš alkáč-psychouš dokončit scénář ke svému film 7 Psychopatů. A pak ještě ukradnou psa nějakýmu bossovi, kterej chce svého pejsánka dostat spátky a při tom si rád zastřílí. Příběhy co píše do scénáře souvisí s jejich životy. Gore scénky opravdu povedený a černej humor neměl chybu. Vynikající finále. Každýmu se film líbit nebude, na Bruggy to určitě nemá,ale těším se na další film od tohodle psychouše-režiséra :D 8/10 ()

Nový film režiséra V Bruggách má obsazení

13.06.2013

Hvězdy jako psychopati?

Hvězdy jako psychopati?

11.11.2011

Režisér příjemného překvapení V Brugách Martin McDonagh (foto) začne příští týden v Los Angeles natáčet novinku Seven Psychopaths. Sehnal do ní spoustu zvučných jmen, ale neobešlo se to bez problémů.… (více)