Zátah: Vykoupení

• Česko Zátah (více)

Speciální policejní komando má za úkol proniknout do přísně střeženého domu a zneškodnit šéfa gangu. Tým je však brzy prozrazen a zbytek nájemníků stojí před jednoduchou volbou. Když se nepřidají na policejní stranu, budou už navždy bydlet zadarmo... Rama je mladý policista, který je povolán do nebezpečné akce. V chudinské čtvrti Jakarty je bytový dům, jehož horní patro obývá nebezpečný zločinec Tama Riyadi. Svůj dům pronajímá dalším zločincům, kteří mu ochotně slouží, žijí tam však i obyčejní lidé. Rama společně s dalšími asi dvaceti kolegy má za úkol nepozorovaně vniknout do domu a Tamu zlikvidovat, případně zajmout. Není to snadný úkol, dům je pomocí kamerového systému zcela pod zločincovou kontrolou. Když Tama zjistí, že mu do objektu vstoupili policisté, vyhlásí domovním rozhlasem, že každý, kdo pomůže zabít nezvané hosty, má od něj doživotní bydlení zadarmo. To je velké lákadlo, takže se rozpoutá velmi krutý boj na život a na smrt... (TV Prima)

MAsakRA

Skvělé! Zvlášť začátek celého lovu stojí za to. Snad jen bitka s nečekaným "sympaťákem" Mad Dogem mohla být kratší. ()

Tomrou

Vřele doporučuji. Nemůžu uvěřit, že to natočili někde v Indonésii. Je to prostě řežba od začátku do konce, dlouhé a promyšlené souboje, střídání bojových technik prostě nářez u kterého se někdy ani nemůžete nadechnout. Bravo. [92%] ()

lik009

Pokud čekáte nějaké vážné "Drama" tak jste vedle. Pokud jste milovníkem bojových umění a čekáte parádní, hodinu a půl dlouho řežbu tak vřele doporučuji. "Bonbońek" na vrch je že většina hlavních postav je hráno profesionálními bojovníky Pencak SIlat. ()

Bihary

Takhle má vypadat poctivá práce! Je to absolutně nereálný a pro nás, co podle názvu pochopíme o co jde je to ten pravej film na vyčištění palice. Uznávám, že to není nic pro lidi, co čtou v kavárně Junga, aby všichni viděli, že čtou Junga. Obávám se ale, že takováhle luxusní řežba se jen tak znovu áčkově prezentovat nebude. ()

Danny71

Syrová akční podívaná, která v polovině přechází do choreograficky ipmanovské bojovky. Ještě pár tréninků a Iko Uwais si to bude moct rozdat se současnými jedničkami jako jsou Donnie Yen nebo Tony Jaa. Oznámené dvojce se vůbec nebráním. 85% :- ()

macot

No prosím dámy a pánové..........v době, kdy nás amíci zásobují různou škálou akčních filmů přijde z Indonésie tahle nenápadně se tvářící, nikomu nic na první pohled podle názvu neříkající "tuctovka" Po jejím shlédnutí musím objektivně říct, že neexistuje žádný snímek, co se tohoto žánru týká, který by se mu mohl rovnat (tedy zatím) a ač si nesmírně vážím Expendables a jsem jejich nadšeným fandou, nezbývá mi než uznat to, že Zátah je prostě jiný level. ()

Paul__

Konečně je tady nový Chuck Norris, který vykosí celý barák naspeedovaných šikmookých. Musím říct, že takové řezačky mě většinou nebaví, ale skvělá režie Vás vtáhne do děje a začnete Ramovi fandit a budete chtít vidět, jak všechny nepřátelé zneškodní. Slušné 4* ()

Vonter

Bože nedopusť, aby jsme se dostali do sporu s Indonésií. Proč? Běžný indonéský muž je superhrdina. Ovládá mistrně kuňk-fu a jakékoliv zbraně. Rocky Brambora je proti němu ubrečená malá holka. Indonésan v pohodě přežije 90 úderů pěstí, 170 kopanců do hlavy a noži v krku se pobaveně a diletantsky vysmívá. Na průměrného indonésana by nestačili ani kompletní Avengers s Arnoldem a Sandokanem v plné zbroji. Usa hrdinové jsou proti indonéským jako psí výkal na podrážce Godzzily. Bože nedovol, aby Indonésie začala s invazí. Během pár dní by ovládli svět a my bychom museli mluvit indonésky a robotovat na rýžových plantážích. A taky koukat na jejich filmy. ()

ollophski

hlavní hrdina má doma těhotnou ženu, je neúplatnej a de do akce na život a na smrt proti svýmu bratrovi.. se kterym se nakonec v boji udobřej a porazej hlavního záporáka.. tisíckrát omletá nuda, kterou nezachrání ani slušná choreografie.. Když chcete našroubovat martial art porno na debilní příběh, dělejte to aspoň tak jako Prachya Pinkaew v Chocolate nebo Ong-Baku.. ()

goodridge

Hovorím si Indonézský akčný film, čo to už len môže byť keď to má 80%. Tak hovorím risknime to a vyšlo to. A hneď rovno na 4 hviezdičky. Skvelé akčné scény. Rozpočet bol určite veľmi nízky, čo je vidieť na tom, že celý film sa odohráva len v jednej bytovke. Ale aj z toho nízkeho rozpočtu vyťažili maximum jednoznačne. Súboj dvoch bratov z Mad Dogom bol vynikajúci a dlho som už taký nevidel. ()

DeathclawCZ

Mezi řečí se dozvídám o něčem co se jmenuje Serbuan maunt tak si říkám " Co to kurva zas je?" V hospodě slyším jaky je to megapřísný krvosračkonářez a hromadu keců o tom jak je to brutální, že i pacifistům křehnou semenné váčky. A přitom název připomíná nějakou rubačku z balkánu. Tak sednu a zeptám se mocného strejdy googla co mě na to řekne? Co? Indonesie? No tak co už mrknu na to. Tak pěkně se uvelebit načnout lahváčka a hurá do víru děje. 8-O WFT?! Tak to je masakrální nářez!!!! Lahváč letí pod stůl, rozšiřují se mi zorničky začíná mě to kompletně vtahovat, ty naprosto brutální bojové scény, přestřelky, leveling... tlama mě padá pod stůl a napětím se potah ze sedačky vkrádá do mého řitního otvoru... Po nervydrásajícím finále mám oči jak angorák a tep na max. Prostě naprosto geniální supermegaultragiga nářez jako svině. ()

radiel

Dlouho jsem neviděl takovou řežbu, musel jsem i hned na to pustit druhý díl, postradatelný se můžou jít zahrabat. ()

Tobias_Sin

Brutální, krvavá, smrtící, strhující, napínavá akce.. Skupina 20 policistů jde do velkého činžovního domu provést zátah na zločinného bosse. Postupně jsou však masakrováni, jelikož na ně obyvatelé domu čekají a policajtů postupně ubývá, čím se děj blíží konci. Souboje napínavé, policajti dostávají nakládačku střídavě s poldama.. mazec.. ()

matko2351

5 hviezdičiek určite nedám, ale menej ako štyri si to nezaslúži. Film bol svkelý, aj keď úvod dosť dlhý a nudný, ale potom ňom nasledovalo krásne divadlo bojového umenia. Klobúk dole pred choreografiou , bola úžasná a podľa mňa najlepšia čo som za posledné roky videl. Odporúčam. ()

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

11.01.2022

Čtvrtí Expendables našli hlavního záporáka

Čtvrtí Expendables našli hlavního záporáka

27.10.2021

Čtyřka Expendables už je téměř hotová, a tak nyní na veřejnost prosákla informace už i o tom, kdo nakonec ve filmu ztvární hlavního záporáka. Proti týmu vedenému Sylvesterem Stallonem a Jasonem… (více)

Režisér Raidu a Tom Hardy míří na Netflix

Režisér Raidu a Tom Hardy míří na Netflix

20.02.2021

Nadějná režisérka a drsný akční komiks

Nadějná režisérka a drsný akční komiks

03.06.2020

Victoria Mahoney má za sebou jeden celovečerní film a pár seriálových epizod, jejím dosavadním kariérním vrcholem tak byla režisérka druhého štábu na Star Wars: Vzestup Skywalkera. Nyní ale dostane… (více)