Zátah: Vykoupení

• Česko Zátah (více)

Speciální policejní komando má za úkol proniknout do přísně střeženého domu a zneškodnit šéfa gangu. Tým je však brzy prozrazen a zbytek nájemníků stojí před jednoduchou volbou. Když se nepřidají na policejní stranu, budou už navždy bydlet zadarmo... Rama je mladý policista, který je povolán do nebezpečné akce. V chudinské čtvrti Jakarty je bytový dům, jehož horní patro obývá nebezpečný zločinec Tama Riyadi. Svůj dům pronajímá dalším zločincům, kteří mu ochotně slouží, žijí tam však i obyčejní lidé. Rama společně s dalšími asi dvaceti kolegy má za úkol nepozorovaně vniknout do domu a Tamu zlikvidovat, případně zajmout. Není to snadný úkol, dům je pomocí kamerového systému zcela pod zločincovou kontrolou. Když Tama zjistí, že mu do objektu vstoupili policisté, vyhlásí domovním rozhlasem, že každý, kdo pomůže zabít nezvané hosty, má od něj doživotní bydlení zadarmo. To je velké lákadlo, takže se rozpoutá velmi krutý boj na život a na smrt... (TV Prima)

mdf

Serbuan Maut je film, který se opravdu nevidí každý den. Neskutečně nařachlá akční jízda, brutální, chvílemi až děsivá. ()

mistrpropr

Tak tohle je fakt masakr, tak dobře udělaný bojový scény jsem asi v životě neviděl, rychlý, brutální a bez nejmenšího slitování. Tohle je TOP bojovejch filmů! ()

blexster

Důkaz toho že dobrý film nemusí mít nafouknutý účet nebo známé tváře. tak trochu víc smrtonosná past na indonéský způsob ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Fajn, takže poslouchejte. Naším cílem je Tama Riyadi. Dealeři, gangsteři, zabijáci. Všichni ho mají za Boha. Ten podnikavej parchant pronajímá byty, jako nějakej hotel. Každýmu grázlovi, kterej je ochotnej mu sloužit. Náš úkol je jednoduchý. Vejdeme tam a zabijeme ho!" Je to jednoduchý film, avšak bude bavit každého fanouška akčního žánru. Je to samé střílení, mlácení a zabíjení. Usaďte se pohodlně a vychutnejte si stylová komba, které se hned tak někde nevidí. To je mé doporučení. - 100%. ()

Johny203

Doslova akčne porno, orgie násilia. Skvele natočené brutálne akčné scény s dobrým tempom a lahodnou choreografiou. Brokovnicová pasáž je absolútne TOP! Hollywood sa má čo učiť od tejto Indonézskej akčnej pecky. ()

Zravocado

Hodně povedená akční fighterovka. To se tak jednou vydá banda fizlu do věžáku plného zlodějů, dealerů a vrahů. Co z toho asi bude? Bojové sceny, které by pochválil i Bruce Lee. Když pomineme prvních a posledních pár minutek tlachání, tak klasicky boj celou dobu. Neskutečné chvaty s mačetou, pěsti, hole, v tomhle bijáku je fakt všechno. Snad i milovník jedničkových oktavii by si u něj ucvrnkl. ()

F_Sanchez

Souboje jsou úchvatné, to bez debat, ale jinak nic moc. Ze začátku neskutečný námrd, ale postupem času se už i souboje začínají zajídat, zvlášť ty proti obyčejným šupákům na chodbách, a člověk je rád, že už to končí. ()

PowPow

První část za pět, druhá tak za tři. Zezačátku přijde nečekaný nářez syrovosti a brutality. Atmosféra je chvílemi mrazivá, v hlavě mi utkvěla scéna, kdy šílenec s mačetou klepe na zeď, za kterou napjatě čeká trojice vojáků. Bohužel přibližně od momentu, kdy zbydou poslední čtyři (to není spoiler, že jich moc nepřežije, vás napadne hned), se napětí poněkud vytrácí a nahrazuje ho soubojová část, která je sice choreograficky božsky zpracovaná i sehraná, ale nápadně připomíná stokrát viděné hongkongské akční filmy. ()

maro0902

wtf? hovadina riadna.málem som to nedopozeral.všetci tam vrieskali,boje prehnane dlhé. uvidim čo 2 časť.ale za mňa shit!!! ()

Meraxes

Nezačína to nijako originálne, ale hneď sa ide na vec, takže nehrozí ani chvíľka nudy. V úvode je trochu nezmyselného strieľania, kde sa nikto nepozerá kam strieľa, len všetci nadržane strieľajú všade okolo a správne postavy samozrejme žiadna guľka netrafí. Ale po chvíli sa väčšina postáv vystrieľala a môžu prísť súboje z blízka. A tu patrí režisérovi s choreografom absolutórium. Je to tak neuveriteľný nárez, že nemám slov. S padnutou bradou a vyvalenými očami som na to čumel a užíval si každý úder (a že ich bolo), fakt neskutočné niečo. Príde na súboje s holými rukami, nožmi, mačetami, jeden na jedného, jeden na dvoch, jeden proti skupine, skupina proti skupine, ... všetko čo vám len napadne. Súboje počas celého filmu sa držia na neuveriteľnej úrovni, ale predsa len tam chýba určitý vrchol, lebo keď je vrcholom viac ako polovica filmu, ostáva to trochu stereotypné. K tomu som rád, že to nezostalo len pri súbojoch, ale je tu aj zakopnutie o politiku, podsvetie, či riešenie súrodeneckých vzťahov, ktoré emočne prekvapivo dobre funguje. S hlavným hrdinom som držal, aj keď vlastne ani neviem čím si ma získal. Zopár momentov tu ukázalo ľudské telo ako nereálne odolné (pád z okna), ale rád to od ignorujem. Natočené je to fantasticky a rozhodne si Serbuan Maut neberie žiadne servítky, je to brutálna, intenzívna, špinavá, akčná jazda plná ohromného napätia až hrôzy a súboj na život a na smrť na každom podlaží budovy pri ceste na jej vrchol. Skutočná akčná pecka, od plného hodnotenia ma drží len fakt, že nie som veľkým fanúšikom bojových umení a tým pádom očakávam od filmu aj niečo viac. 4* 88% ()

Warrior

Gareth Evans má filmy s tou najlepšou fight choreografiou! Tie fight scény sú zahnané do extrémov a to sa mi veľmi páči. Krvavé a brutálne gore a k tomu vynikajúca kamera, ktorá sníma Ika Uwaisa, ktorý zmláti celý gang! Má to výbornu dramatickú a emotívnu hudbu, ktorá sa k fightom perfektne hodí. Jedinú vec, ktorá mi fakt dosť vadila, je že to má fakt brutálne zlý šedý filter... Inak by tento film pristál do mojej top 10 :) 95% ()

pistabaci

Banda policajtov ide dojebať jedného týpečka bývajúceho v obytnom bloku. V bloku však býva okrem pár počestných ľudí najmä banda kokotov  feťákov a tak keď vyhlási, že im dá za zabitie cajtov možnosť bývať zadara, všetci chytia mačety, kalachy a idú ich rozjebať. V bande je však Iko Uwais a ten sa rozhodne, že to týmto kokotkom oplatí stejnou mincí. Brutálny akčniak natočený za drobné na ktorom som si debužíroval a záverečná trojka (bojová, keď chcete erotickú skúste Brazzers) má setsakramenstké grády. ()

iskander1210

Som si nikdy nemyslel ze je mozne vytvorit takuto kvalitu s takym az stupidne jednoduchym pribehom. A predsa. Brutal akcia, nadherne sceny bojoveho umenia, napatie az do konca a ani minuta nudy! ()

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

11.01.2022

Čtvrtí Expendables našli hlavního záporáka

Čtvrtí Expendables našli hlavního záporáka

27.10.2021

Čtyřka Expendables už je téměř hotová, a tak nyní na veřejnost prosákla informace už i o tom, kdo nakonec ve filmu ztvární hlavního záporáka. Proti týmu vedenému Sylvesterem Stallonem a Jasonem… (více)

Režisér Raidu a Tom Hardy míří na Netflix

Režisér Raidu a Tom Hardy míří na Netflix

20.02.2021

Nadějná režisérka a drsný akční komiks

Nadějná režisérka a drsný akční komiks

03.06.2020

Victoria Mahoney má za sebou jeden celovečerní film a pár seriálových epizod, jejím dosavadním kariérním vrcholem tak byla režisérka druhého štábu na Star Wars: Vzestup Skywalkera. Nyní ale dostane… (více)