poster

Norman a duchové

 • USA

  ParaNorman

 • Slovensko

  Norman a duchovia

Animovaný / Fantasy / Dobrodružný / Horor / Komedie / Rodinný

USA, 2012, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Flego
  ***

  Problémom tohto animáku je, že nevie pre koho je určený. Prevažne vážny príbeh ( podporuje to aj hudba ) a častokrát skrytý humor je skôr pre starších divákov, ale pre tých je zase príbeh príliš detinský. Ale jedno pozretie nikomu neublíži.(2.12.2012)

 • schizmo
  ****

  Zajímavě udělanej animák, jak pojetím, tak i ztvárněním - s trochou nadsázky něco mezi Corpse Bride a Fimfárum :D. A rozhodně nejde o ledajakou podívanou pro děti, protože tenhle film paroduje i vzdává hold všemožným kultovním hororům, a že těch odkazů na konkrétní filmy tam najdete požehnaně. Podobné téma tu myslím ještě nebylo, takže zábava je zaručena :).(13.8.2013)

 • Slarque
  ***

  Povedená animovaná komedie pro fanoušky hororů je plná vizuálních fórků a vypadá dost neotřele. Asi málokdo ocení neuvěřitelně komplikovanou natáčecí metodu, když výsledek nakonec stejně vypadá jako produkt počítačové animace. Jen jsem si říkal, co všechno se asi ztratilo v překladu... (70%)(10.9.2012)

 • Madsbender
  ****

  Je to strašne úchylné, bizarné a absurdné, a vonkoncom to nie je vhodné pre deti minimálne do 10 rokov... Je to zároveň strašidelné (minimálne pre deti), ale aj veľmi vtipné, prevracia to zombie tematiku naruby a dávkuje nám ohromné množstvo popkultúrnych odkazov... Je to skvelé a zábavné, no nie je to moc pre deti a ani dospelým sa to nemusí páčiť, aspoň nie po celý čas. Takúto halloweensku chuťovku však nemáte možnosť vidieť každý deň.(17.12.2012)

 • Ded@M@tes
  ***

  Děti se mu smějí, že vidí prý duchy a Normanovi nezbývá než žít svůj vlastní život. Ale jednoho dne se vše zvrtne. Graficky vypracované, ale příběh malinko pokulhává a proto pouze před branou lepšího hodnocení. ( Hodnocení: 6/10 )(19.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace