poster

Norman a duchové

 • USA

  ParaNorman

 • Slovensko

  Norman a duchovia

Animovaný / Fantasy / Dobrodružný / Horor / Komedie / Rodinný

USA, 2012, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Flego
  ***

  Problémom tohto animáku je, že nevie pre koho je určený. Prevažne vážny príbeh ( podporuje to aj hudba ) a častokrát skrytý humor je skôr pre starších divákov, ale pre tých je zase príbeh príliš detinský. Ale jedno pozretie nikomu neublíži.(2.12.2012)

 • hellstruck
  ****

  Zombie jedí mozky!!!! - Ty se bát nemusíš..(1.11.2014)

 • nash.
  ****

  Pro mě jako bývalého horrového fandu dokonalá retro exkurze. Navíc v provedení zdařilého animáku. Jednoduchá a neoriginální zápletka, jak tomu u horrorů bývá, osvěžená řadou ne zcela obvyklých variací, tunou odkazů na žánrovou klasiku, spoustou skvělých vtípků a k tomu jako třešnička několik velmi vydařených scén. Svižné, efektní, kreativní a nechybí ani emoce. Za sebe si nemám u Normana nač stěžovat (a ze spokojeného ohlasu dcery si myslím, že ani ona). Takže za náš rodinný tým, pro Normana palec nahoru.(9.6.2013)

 • baribal
  ***

  Výtvarně povedeně zpracované, možná někdy až moc... bohužel bez originální příběhu, což se u těchto menších animáků stává dosti často. Měl jsem problémy to dokoukat, ale objektivně to špatné nebylo.(19.12.2012)

 • Momo_desu
  ***

  Pre mňa sklamanie roka 2012, až niekde za polkou to začalo byť konečne viacej zaujímavé a upútalo to moju pozornosť... bohužiaľ nedopomohli k tomu ani moji obľúbení zombies ani rozkošný burtík, ani odkaz na milovaného Jasona Voorheesa, ani dievča čo vyzeralo ako zo Silent hill a ani môj veľmi obľúbený štýl animácie....3* bohužiaľ.(15.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace