Hranaři

Ve filmu sledujeme osudy dvou podnikatelských manželských párů, manželů Hložových a Slámových, které si rozhodně nemohou na nic stěžovat. Manželky vedou společně agenturu s hosteskami, Sláma má stavební firmu a Hlož zase bezpečnostní agenturu. Sláma se rozhodne získat stůj co stůj velkou stavební zakázku a zatáhne do toho i nic netušícího kamaráda. Proti Slámovi však stojí Spolek pěti, kterým sekunduje radní s přezdívkou Lulu. Sláma se rázem ocitne ve světě sledování, odposlechů, nedůvěry a nevyjasněných vražd. Atmosféra mrazivě houstne, nikdo nikomu nevěří. Hlož bojuje o záchranu přítele Slámy a poté vezme spravedlnost do vlastních rukou. Vše zpovzdálí sleduje podivný pan Bishop. Proč asi? (TV Nova)

petrskuta

Zas tak špatný to nebylo. Můj názor většina z vás to hodnotí špatně jenom proto ,že to není americkej thriller, ale českej. Já jsem byl spokojenej. ()

Midnighton

Taková pitomá česká rádoby detektivka si nikdy mnoho fanoušků nezíská. Osobně mi přijde nesmysl dělat z běžných podvodníků Kmotry a ještě do toho plést KGB, Národní bezpečnost apod. 2 hvězdičky dávám pouze za hezké intro, význam slova Hranař a Langmajera, který dobře zahrál tu idiotskou roli úspěšného rádoby "sicilského" mafiána. ()

fooggyy7 odpad!

To se mi jenom zdá. Chudák Mrázek se v hrobě smíchy popuká, co o něm nafilmovali.A Igor Hnízdo - jako vždy USman.A ty vyšperkované dialogy (to není z mé hlavy-to jsem někde četl). Tak jestli je nepřítel tak blbý, tak se doopravdy v tomto státě nemusíme bát budoucnosti. A jestli člověk, který dá 5***** Sexu ve městě mě nazve dementkem, tak to doopravdy sedí. ()

oiuoiu

Tomáš Zelenka se pokusil natočit nečeský film o Česku. Nečekané. Celkem uspěl. Nebylo mu odpuštěno. (Ubírám jednu hvězdu za zvuk, vzápětí jednu přidávám za Vilmu Cibulkovou - jak věštila město veliké, jehož sláva hvězd se bude dotýkat ...) ()

blekekeke

Titulky, říkám, hm dobrý, to by mohlo být dobrý. No a pak se to rozjelo, vlastně jsem pak byl rád, že to rychle i dojelo. V celku jeden tápe, kdo komu, kdo s kým, kdo s čím a kdo proti komu. Jako námět to asi není špatnej, ale chtělo by to lepší režii, někoho kdo by to správně porovnal, takhle to byl malinko i zmatek ... ()

Anaheim

Film začal tak jak skončil, někde uprostřed. Na začátku vás to hodí někam do vody a než se stačíte naučit plavat, tak vás z ní zase vytáhnou, ale možná, že je to dobře. Vůbec jsem se do toho filmu nedostal a neměl jsem tam ani komu fandit. Jedna velká nuda ()

aannemer

Několik dnů ze života českých kmotrů aneb kdo nám ve skutečnosti vládne. Bylo mi z filmu veskrze na blití. Kdyby jen 1/10 byla pravda, pak se nám ta demokracie sakra vyplatila. ()

EddieIron

Není to sice až taková hrůza,za kterou to mnozí vydávají,ale občas je to až úsměvné,což u thrilleru nejspíš není známka kvality. ()

Aidina odpad!

Hm, tak poprvé jsem se těšila na reklamy. A to není normální. Stejně jsem to nakonec vzdala. Nejcivilnější projev měl Tříska, kterému scénář nedovolil říct ani slovo. Asi věděl proč:-)) ()

Salus

Blahově jsem měl za to, že nejhlubší suterén české filmografie je vyhrazen dílům Mistra Trošky, ale šeredně jsem se spletl. Všelijaké babovřeské kameňáky si alespoň nehrajou na umění. To Hranaři, to je jiná káva. Vůbec nechápu, jak se podařilo do tohoto filmu obsadit prakticky kompletní českou hereckou "špičku", copak už nikdo nečte scénáře? Tajemná ploužící se kamera neustále snímá neuvěřitelné dialogy hlavních hrdinů a divák jen tipuje, kdo z herců je méně přesvědčivý. Tipování opravdu složité, protože věřit nelze nikomu z nich. Tak příšernou ochotnickou šmíru v podání Pana Herce Langmajera jsem nikdy neviděl a doufám, že už ani neuvidím. Třešničkou na dortu je příšerně směšná role Jana Třísky. Kvůli tomuto tedy přes oceán letět nemusel. ()

SZYslak

Pustim to a hned na zacatku ... co to jako je? Mission Impossible po cesku nebo Red Alert z madarske autonomni republiky? Letiste Ruzyne, vrazda na hajzlu, ve vedlejsi kabince kadi Daniel Craig. A jeje ... copak je to za vojaka? Langmajer jede na golf autem znacky SS. Prerusuju recenzi a konstatuju, ze i herci maji obcas hlad a tak hraji ve vsem a jak nejlip umi. Avsak Brozova by si tu bradavici fakt mela nechat vypalit. Pozdrav Norbertovi Lichemu. Cas 25:53, dokoukam jindy ale spis nikdy. ()

zigy

Pokus o Všechny prezidentovy muže počesku....no, celou dobu jsem na to koukal, jak tele na vrata, a moc nechápal....ale docela zajímavé to bylo, a ubíhalo to taky hezky, navíc role Cibulkové a Brožové jim fakt sedly...naopak Saša Rašilov jako veterán z afghánské války? to jsem nezbaštil...takže suma sumárum: Možná na druhý pokus by to bylo stravitelnější, ale nevím, jestli budu mít sílu si to znova pustit, asi ne... ()

PatrikP4

Jestli to mělo nějákou hlubší myšlenku, tak jsem jí tam neviděl... Škoda potencionál to mělo, ale strašně jsem se u toho nudil... Hvězda za herecké výkony... ()

LencaN

Utrpení něco takového sledovat. Nechal jsem se zlákat zajímavým vizuálem, ale byla to chyba. Myslela jsem, že jsou Hranaři dobrým řemeslným kouskem, ale běda mi. Vzhled, kamera, nasvícení ... to jediné za něco stálo. Ještě možná herecké výkony byly lepším průměrem. Ale na to, jaká hvězdná konstelace se tu objevila to nebylo nic závratného. Neskutečně mě vytáčel Jiří Langmajer, slizoun par excellence. Ale celkově scénáristi spatlali dohromady co se dalo, napětí žádné, protože vlastně byli všichni záporáci a divák se neměl ke komu "přimknout". Jmen bylo příliš mnoho, spousta klišé. ()