Kravaťáci

USA, (2011–2019), 98 h 27 min (Minutáž: 41–90 min)

Tvůrci:

Aaron Korsh

Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Rick Hoffman, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Sarah Rafferty, Gina Torres, Andrea Parker, David Costabile (více)

Série(9) / Epizody(134)

Recenze uživatele tuntavala k tomuto seriálu (119)

Respekt (2015) (S04E12)

Louis: "Donno, jsem zaneprazdneny." Donna: "Ani na tohle nemas cas?" Louis: "Co je to?" Donna: "Uplne prvni Harveyuv klient, ktereho dostal od Jessicy." Louis: Zadneho ze svych klientu mi neda." Donna: "Me rekl, ze da a ty, misto abys to od nej vzal, sel jsi do nej a do jeho citu." Louis: "Jdi, on zadne city nema." Donna: "Ale ma a ty to vis. A taky, ze lidi prehaneji, kdyz se jich dotknes." Louis: "Jestli tim myslis me, ja nic neprehanim." Donna: "Rikej si co chces, tlustoprde." Louis: "Vypadni z my kancelare...mas bezvyznamny bod. Fakt jsem se ho dotkl?" Donna: "Jo, opravdu dotkl. A pak mu doslo, ze to prehnal a, ze mame sanci vsechno vratit jak to bylo driv." Louis: "Prisahej, ze je to opravdu prvni klient, co mu Jessica dala." Donna: Prisaham." Louis: "Dej mi to sem." ()

Na rozcestí (2015) (S04E13)

Louis: "Co je? Co delas?" Harvey: "Vypnul jsem to. Tohle neni vylet, Louisi. Nechces mluvit? Tak ani nedutej, nez se rozhodnes mluvit." Louis: "Klidne budu sedet jako pena, ale nedonutis me s nim neco resit." Mike: "A co te donuti, Louisi?" Louis: "Co prosim?" Mike: "Urovnals to s Donnou a s Rachel. Kvuli Jessice jsi lhal Jeffu Melonovi. Co kdybys to srovnal i se mnou?" Louis: "Jim jsem odpustil, protoze byli pouhymi obetmi infekce jmenem Mike Ross. A ted drepim v aute s pacientem nula." Mike: "Jasne, s morem. Pacient nula je prvnim kdo se danou nemoci nakazil. Ne samotna nemoc. A jestli ti to jeste nedoslo, ja musim drepet ve stejnem aute. Ty aspon nemusi  cumet na svou tupou, tucnou, propleslou hlavu." Louis "Co je na tom k smichu?" Harvey: "Konecne spolu mluvite. Zaslouzite si trochu hudby." ()

Marnost (2015) (S04E14)

Jeff: "Jessico, jak ti muzu pomoct?" Jessica: "Zkus mi vysvetlit, proc si podplatil recepcni, aby do telefonu nehlasili Loiuse." Jeff: "Kdo rika, ze ja? " Jessica: "Oni." Jeff: "Krucinal, myslel jsem, ze za ty prachy na to aspon mesic neprijde." Jessica: "On to nezjistil. Nezatlacil na ne on, ale ja." Jeff: "I presto budu chtit at to vrati." Jessica: "Jeffe, ja to myslim vazne. Vim ,ze te stve, jak sve jmeno dostal na dvere. Ale ted svou valecnou sekeru zahrab. " Jeff: "To po me nemuzes chtit." Jessica: "Proc ne? " Jeff: "Protoze pokazde, kdyz vidim ten jeho krysi ksicht ,se mi vybavi jak te vydiral a mam sto chuti mu urvat obe ruce. A ten vtipek s telefonem me na nejaky cas drzel na uzde. Priznavam, byl jsem to ja." Jessica: "Jiste, chapu a moc si toho vazim. Nezadam te o to kvuli nemu, udelej to, prosim, kvuli me." ()

Úmysl (2015) (S04E15)

Jessica: "Co tady chces?" Harvey: "Mame slusnej prusvih." Jessica: "Visi snad osud nasi firmy na vlasku?" Harvey: "Ne, jde o..." Jessica: "Pak je mi to jedno." Harvey: "Tys to Malonovi rekla?" Jessica: "Ani mi nedal sanci. Prisel na to totiz sam, ze jsem mu celou dobu lhala." Harvey: "To me mrzi." Jessica: "Ach tak mrzi? Rano jsem si myslela, ze s nim jedu na dovolenou. A ted nevim, zda ho jeste uvidim." Harvey: "Skoncil." Jessica: "Se svymi pracovnimi plany me jeste neseznamil." Harvey: "Mam to s nim probrat?" Jessica: "Ne, to je muj boj. Musim si s tim poradit sama." Harvey: "To muzes nechat na zitrek. Ted ti pujdu nalit panaka." ()

Víc než hezká tvář (2015) (S04E16)

Harvey: "Oba dva?" Mike: "Delame pro tebe." Rachel: "Oba dva ti chceme rict, ze je na case zkusit jine moznosti." Harvey: "Delate si srandu? Stravite tim dva dny a chcete to vzdavat? Mike: "Stravili jsme tim dva dny z peti a porad zadne jmeno, takze je asi na case zvazit..." Harvey: "Co?" Rachel: "JIt po Forstmanovi za to, co ti udelal pred dvanacti lety." Harvey: "Rekls ji to?" Mike: "Jiste. Proc taky ne. Delame prece pro tebe oba dva." Rachel: "Oba chceme pomoct." Harvey: "Myslite, ze jsem nad tim, jak Forstmana dostat poslednich deset let, nedumal?" Rachel: "Tak  v cem je problem?" Harvey: "Ohrozil bych tim nejen sebe." Mike: "Ale i bratra." Harvey: "Ano, bratra. Nechci ho do toho zaplest, kdyz on nic neprovedl." Mike: "Harvey, netvrdim, ze..." Harvey: "Slysel si me? On nemiri jen na moji hlavu, ale i na bratrovu." Mike: "A kolikrat si mi opakoval, ze kdyz ti nekdo miri na hlavu, vymyslis neco jineho." Harvey: "Ale tohle je Charles Forstman. Tady nic vymyslet nejde." Mike: "Harvey..." Harvey: "Dal jsem vam nejaky ukol. Pracujte na nem." ()

Série 5 (2015) (S05)

Snatek? ()

Popírání (2015) (S05E01)

Rachel: "Mikeu, promluvime si?" Mike: "O cem? O tom trefenem vzadu?" Rachel: "Mel bys mu to odpustit." Mike: "Az vezme na vedomi nase zasnoubeni. Potom se pokusim najit Donnu, aby mu pomohla. Co to delas?" Rachel: "Donna odchazi. Vraci se zpet k louisovi." Mike: "Co se to k certu stalo? Tolik toho zvladli! O Boze, prekrocili hranici" Rachel: "Je to komplikovanejsi." Mike: "Co to znamena?" Rachel: "Prekrocili ji uz davno." Mike: "Vis co? Dobre, dame mu tolik casu, kolik bude potrebovat." Rachel: "Zustanu dele a pomuzu ma dat vsechno dohromady." Mike: "Jen si pamatuj, ze davat mu prostor je jedna vec. Adelat pro neho druha." Rachel: "Staci jeden den. Nebude to vecne." ()

Náhrada (2015) (S05E02)

Louis: "Chci s tebou mluvit." Jessica: "Budu hadat. Zacali jste se postuchovat s Harveym. Rekl ti, ze vyplacel Donnu. Z jistotou jsi rekl, ze pokracujes achces vedet, kolik te to bude stat." Louis: "Ne. Nic takoveho." Jessica: "No dobre, co tedy?" Louis: "To co jsi rekla. Jessico, prosim te, chci jen videt to cislo." Jessica: "Dobre, chces videt cislo, tady je." Louis: "Boze, do prdele. Urcite tam neni nula navic?" Jessica: "Ne, urcite." Louis: "A nemuze mi firma..." Jessica: "Firma? To urcite ne. Harvey to vedel a presto ji platil tohle." Louis: "Co mam po certech delat?" Jessica: "Zda se, ze mas dve moznosti. Rict Donne, ze Harvey prozradil kolik ji plati. Ale toho se neodvazis." Louis: "Nic takoveho." Jessica: "A nebo ji vyplacej ty." Louis: "Treti moznost, poslu ji zpatky k Harveymu." Louis: "Nic takoveho." ()

Nedoplňovat (2015) (S05E03)

Harvey: "Donno, ted neni vhodna doba." Donna: "To je mi jedno. Nejsem cena, kterou dostanes za pomstu Louisovi." Harvey: "O cem tok certu mluvis?" Donna: "Chces poprit, ze si me vezmes zpatky?" Harvey: "To neni to co jsem rekl." Donna: "Prestan me chytat za slovo. Mozna to neni presne to, co jsi rekl. Ale nerikej, ze jsi to tak nemysle." Harvey: "Donno..." "Donna: "A dalsi vec. Proc si myslis, ze jestli nekdy od Louisa odejdu, vratim se k tobe?" ()

To neudělám (2015) (S05E04)

Donna: "To byla Ester?" Louis: "Vim, co chces rict. Jsme si podobni. Ona je jako ja v paruce. Slysel jsem to snad tisickrat." Donna: "Ano, ta podoba je neskutecna. A proc si se nezvedl a nesel za Harveym?" Louis: "Protoze mu o tom nereknu. Pockam par dni a reknu ji, ze odmitl." Donna: "Louisi..." Louis: "Donno, vsichni vime, ze Harvey je na me nastvany a proto to neudela." Donna: "Mozna ne. No Ester je rodina. A jestli je neco, co Harvey chape, tak je to tohle." ()

Tváří v tvář (2015) (S05E05)

Jessica: "Louisi, jak ti muzu pomoct?" Louis: "Das mi plnou moc." Jessica: "Na co ti bude?" Louis: "Chtela jsi, abych byl chlap a pri hlasovani vytahl kompenzace a stane se." Jessica: "Vi o tom Jack Solo?" Louis: "Nejen vi, hlasuje pro to." Jssica: "Jak si ho k tomu prinutil?" Louis: "Dejme tomu, ze jsi chtela, abych to udelal jako Harvey a ne jako ja. Vybral jsem to nejlepsi." Jessica: "Mas mou plnou moc." ()

Privilegium (2015) (S05E06)

Mike: "Donno, mas chvilku?" Donna: "Kdyz mi povis, kde je schovany med." Mike: "Hej, hej, hej." Donna: "Nas medvidek. Co te trapi?" Mike: "Chci na svatbu naplanovat neco zvlastniho." Donna: "Coze? Bereme se? Mikeu, musim si to promyslet. A co s Rachel? Koho zajima Rachel. Miluju te." Mike: "Skoncila jsi? Donna: "Mela bych?" Mike: "Donno, vazne." Donna: "Dobre. Mluv." Mike: "Rachel se chce vdavat na sve narozeniny v hotelu Plaza. Chtel jsem to vyridit hned, ale..." Donna: "Jsou na roky obsazene." Mike: "Odkud to vis?" Donna: "Proto si sem prisel. Vim, co vim." Mike: Potrebuju jine dobre misto." Donna: "Takove nenajdes." Mike: "Co mam tedy delat?" Donna: "Udelal si, co bylo nutne. Prisel si za mnou. Vrat Brodyho zpatky a neschovavej ho." Mike: " "Dalas mu i jmeno?" Donna: "Chces pomoct, nebo ne?" ()

Trefa do černého (2015) (S05E07)

Harvey: "Ester, co tu delas? Myslim, ze jsem se vcera vyjadril jasne. Pripad neberu," Ester: "Vyjadril si se. Prisla jsem za Louisem. Ale je mile vzdy videt tve silne ego." Harvey: "Promin mi to. Nechtel jsem vypadat jako hajzl." Ester: "V poradku, Harvey. Rozumim tomu. Obvinil jsi mne, no vem to čert. No stejne jsem prisla za Louisem." Harvey: "Takze se nezlobis?" Ester: "Bylo to docela mile. Z jisteho uhlu pohledu." Harvey: "To je moje specialita." Ester: "Dekuju, Harvey." ()

Mea culpa (2015) (S05E08)

Mike: "Ahoj." Rachel: "Ahoj. Nevim, jestli je na miste gratulace, ale kdyz nemam na vyber, rozhodnu se pro gratulaci." Mike: "Videla jsi to?" Rachel: "Videla. Bude z tebe partner." Mike: "Ne, Rachel. Nebude." Rachel: "Co tim myslis?" Mike: "Jessica mi prikazala to odmitnout. Pry na sebe upozornim" Rachel: "To je silene. Kdyz to odmitnes, upozornis na sebe jeste vic." Mike: "To same jsem ji rekl i ja." Rachel: "A co ona na to?" Mike: "Ze, kdyz jsem tak chytry, abych byl pravnikem bez skoly, mel bych byt dost chytry na to, abych odmitl." Rachel: "To je hloupost." Mike: "Myslis si, ze ja to nechci? Chci to. Ale vedeli jsme, ze nebudu partnerem." Rachel: "Dobra. Co chces udelat?" Mike: "Udelam presny opak toho, co delam obvykle. Misto toho, abych se snazil dokazat, ze Jessica nema pravdu, vymyslim vymluvu, proc to odmitame." ()

Nezvaní hosté (2015) (S05E09)

Louis: "Jessico, muzu s tebou mluvit?" Jessica: "Myslim, ze to pocka." Louis: "Ne. Meli bychom Jacka Soloffa jmenovat starsim partnerem." Jessica: "Zblaznil si se?" Louis: "Jessico, utoci na nas." Jessica: "A ty me zadas, abych ho odmenila?" Louis: "Ne. Chci, abychom naseho nepritele meli na nasi strane." Jessica: "Louisi, jdu domu!" Louis: "Jessico, musis me vyslechnout. Hardman na neho neco ma." Jessica: "Co na neho ma?" Louis: "To nevim, ale pred dvema mesici jsme o nem vedeli jen to, ze si uctuje vic hodin nez ja. Myslis, ze se jednoho dne probudil stal se strujcem palacoveho prevratu?" Jessica: "Otazka neni v tom, kdo z nich dvou to tam vede, ale jestli to Jack vede dobrovolne, nebo z donuceni." Louis: "Mluvil jsem s nim a pry hledi Hardmanovi do hlavne." Jessica: "Takze jmenovanim Jacka bychom dali Hardmanovi vetsi moc." Louis: "Tak co tedy?" Jessica: "Jestli Hardman na Jacka neco ma, tak to musime mit i my. Tak misto, abychom ho povisili, proc nezapracujes na tomhle?" ()

Víra (2015) (S05E10)

Harvey: "Musim ti neco rict." Mike: "Nebude to dulezite pote, co ti dam toto." Harvey: "Co to je?" Mike: "Harvey, nejen, ze jsi mi splnil sen, dal jsi mi rodinu. Ale jednoho dne budu mit vlastni. No aje nemuzu zklamat." Harvey: "Ty odchazis." Mike: "Ano." Harvey: "Jednou si se zeptal, proc jsem te prijal. A ja jsem ti rekl, ze zivot je takhle vysoko a ja mam rad byt jeste vys." Mike: "Harvey, prosim. Nepresvedcis me." Harvey: "Dokoncim to. Jasme vysoko ne proto, ceho jsme dosahli, ale jaci jsme." Mike: "Nejsi zklamany?" Harvey: "Zertujes? Po tomto proslovu? Kdyby si nedal vyupoved, stejne bych te vyhodil. Pro tvou informaci, nejsi sam, kdo ziskal novou rodinu." ()

Následky (2016) (S05E11)

Donna: "Rachel, uklidni se." Rachel: "Nemuzu se uklidnit. Nikdo mi nic nerekne. A nemuzu jit za nim. Toto je nejhorsi chvile jeho zivota a ja ho nepodporim." Donna: "Udelas to az to pujde." Rachel: "Ani netusim, co udela muj otec, az tam prijde." Donna: "Volala si otci? Rachel, to byl apatny napad." Rachel: "Nemohla jsem tu jen tak sedet. Mikea zatkli. Jesicca mluvila o nepopiratelne prisaze." Donna: "Harvey a Mike na neco pridou." Rachel: "A co kdyz ne." Donna: "Rachel, kdyz jsem mela problemy, Harvey me z nich dostal. To je jeho prace. Rikam ti, ze Mikea z toho dostane." Rachel: "Ja jen... Ta myslenka, ze je tam sam." Donna: "Bude v poradku. Je to jen jedna noc." ()

Žít pro boj… (2016) (S05E12)

Harvey: "Dobre, ze jsi tady, Donno. Potrebuju..." Donna: "Okamzite mi rekni, co jsi udelal. Protoze pry zitra obvini meho otce z bankovniho podvodu." Harvey: "Do pekla." Donna: "Co jsi udelal?" Harvey: "Jenom jsem sel zastrasit bankere." Donna: "Proc jsi zastarsoval bankere?" Harvey: "Mel dukazy, ktere jsem chtel stopnout." Donna: "Vedela jsem, ze mi neco tajis. Co se stalo pred sedmi roky?" Harvey: "To, ze jsi me zadala o laskavost pro sveho otce, takze jsem za nim sel a pozadal ho i ja." Donna: "Hloupost. Ty nezadas lidi o laskavost. Ty je to nutis delat." Harvey: "To mas pravdu. Rekl jsem tvemu otci, ze kdyz si vezme tve penize, tak tu dohodu mu zrusim." Donna: "Na to si nemel pravo." Harvey: "Je mi jedno, jestli jsem mel pravo, nebo ne. Nechtel jsem, abys prisla o vsechno, jenom proto, ze nevidis pravdu." Donna: "Pravdou je, ze jsi sel za mymi zady, kdyz jednal nezakone a ted si musim vybrat mezi nim a tebou, kvuli tomu, co jsi udelal." Harvey: "Jen jsem zabranil, aby si byla zapletena do bordelu." Donna: "Ne, Harvey, ty jsi zacal tento bordel v den, kdyz jsi sem prijal podvodnika." ()

Božská zelená planeta (2016) (S05E13)

Mike: "Vsude te hledam. Rachel, potrebujeme tvou pomoc. Kde jsi byla?" Rachel: "Za Anitou Gibbsovou." Mike: "Coze? Jak se to mohlo stat?" Rachel: "Mavala dokumentem, ve kterem bylo, ze rozhovor nepouzije." Mike: "Nechtela s tebou mluvit, jen se ti chtela dostat do hlavy." Rachel: "Mikeu, vim co chtela udelat." Mike: "Co rekla?" Rachel: "Ze te dokaze dostat na Columbus. Aby si se mohl stat skutecnym pravnikem." Mike: "Rachel, lze." Rachel: "Myslis, ze to nevim?" Mike: "Vis, ze pomuze nám, jestli mi pomuzeme ji dostat pryc Harveyho a Jessicu." Rachel: "Ano, Mikeu, ja vim. Ale kdyz se vzdam prava vypovidat, narazim na pravnickou asociaci." Mike: "Do pekla. Chtel jsem, aby u toho byl Harvey. Uz ji ma sv hlave." Rachel: "Nemam ji v hlave. Ohrozila nas sen a dobre vim, ze to nechceme. Ver mi, ze to zvladnu." Mike: "Nezda se, ze to zvladnes." Rachel: "Zvladnu." Mike: "Places." Rachel: "Ne, vypoustim negativni emoce. Abych si misto nich mohla nechat zdravy rozum. Co dnes potrebuju: Mam dnes setkani s dekanem. Jsem tu, abych se mohla klidne vyrovnat sama se sebou. Jestli te muzu poprosit, chci byt sama." ()

Sebeobrana (2016) (S05E14)

Jessica: "Harvey, je pozde. Mela jsem dlouhy den. Takze kdyz dovolis..." Harvey: "Mame problem." Jessica: "Co ted. Hori mi byt?" Harvey: "Mike se chce zastupovat sam." Jessica: "Zblaznil se? To nemuze." Harvey: "To jsem se mu snazil rict." Jessica: "Proste mu to rekni." Harvey: "Problem je ale v tom , ze vi, ze je to na nem. Nemluve o tom, ze to jedine, co mu zabrani jit za Gibbsovou a ukazat na tebe nebo na me je jeho loajalita." Jessica: "Takze se bude zastupovat sam?" Harvey: "To nerikam." Jessica: "Tak co tedy rikas?:" Harvey: "Ze mam plan, ale musis ho schvalit." Jessica: "At je to cokoli, jdu do toho. Protoze jestli se bude hajit sam, jsme den na to u soudu my dva." ()

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku