Liga spravedlivých: Zánik

• USA Justice League: Doom

Liga spravedlivých sestává z nejlepších superhrdinů a ochránců lidstva. Pro Temného rytíře však zároveň představuje ty nejnebezpečnější lidi planety. Batman proto sestavil super tajný nouzový plán pro případ, že by se některý z hrdinů vymkl kontrole. Když tato data ukradne skupina nových záporáků, musí se Liga připravit na střetnutí, které prověří sílu jejího spojenectví. Animovanému dobrodružství ze světa DC Universe propůjčili své hlasy v původním znění hvězdy jako Kevin Conroy, Tim Dally nebo Nathan Fillion. Připravte se na příběh, který obrátí vzhůru nohama vše, co znáte o Lize spravedlivých i o samotné podstatě hrdinství. (oficiální text distributora)

mirec88

Bavil som sa. Môj obľúbený superhrdinský tým urobil, čo bolo treba, aby som dostal plnú spokojnosť. Jednoduchá, ale dobrá zábava. ()

Herráček

Geniální myšlenka Batmanovy prozíravosti roztažená na možná až zbytečnou délku, ale zato rozhodně parádně nadupadnou... V dnešní době by mě též zajímala hraná verze Justice League... Potenciál na to mají... ()

HiddenDragon

JLA (Justice League of America) pribehy jsou vetsinou zalozeny na akci. A v tomhle smeru tenhle dil nezustava pozadu. Souboju je tu spousta, animace povedena, barvy skvele. Jedinou vyhradu bych mel k oblicejum, na kterych je znat japonska kresba. Zuzene brady, vystouple licni kosti...az tak, ze Batman vypada bez masky skoro stejne jak Superman (ok, maji jine oci :) Samotne jadro pribehu je velmi originalni. Batman tajne vypracoval plany na paralyzovani kazdeho clena JLA, vyuzivajici jejich fyzickych a psychickych slabin. Toto "know-how" je ovsem pro padouchy velmi cennym artiklem, a tak Vandal Savage - nesmrtelny dobyvatel a vseznalec - se ho rozhodne ukrast, aby mu JLA nestala v ceste k zlovestnemu planu. Takze nakonec opet klasicka story o zachrane sveta. A i kdyz mam DC animaky rad, tenhle me vylozene neohromil. Je to fajn oddechovka, ale osobne se mi libi styl, ktery nasadil Flashpoint Paradox (2013) a ukazal, ze i JLA muze mit temne ladeni. "Doom" je klasicky action comics, nic vic, nic min. Tezko rict, jaky vliv ma u animaku reziser, ale prvni zmineny tocil chlap (stojici za skvelym "Dark Knight Returns"), druhy zenska... ()

iXtr3m3

Jediný skoro konkurent pre Olivu znovu dokázal prekvapiť. Montgomery to vie, nie tak dobre ako Oliva, ale je fakt že dobrý, to musím uznať. Kde sa na toto hrabú tie nové Unlimited spracovania. ()

H4ku11

Batman nepatril nikdy u mňa k tým najobľúbenejším, ale po tomto kúsku, vidím aká je jeho postava v komiksovom vesmíre jedinečná. Človek, vedomý si svojich slabých a silných stránok. Skutočný hrdina, ktorý nie je hrdina a pritom schová ostatných do vačku. ()

betyn

Můj poslední animovaný zážitek (Batman vs Red Hood) dopadl na výbornou a proto jsem riskl další.Bohužel ten už tak parádní není,jedná se o čistý průměr a to jak po příběhové stránce,která vás naprosto ničím nepřekvapí,tak i po vizuální. ()

melloun

Dobrá jednohubka, ale doufám, že se nikdy nedočkám Hollywoodského zpracování. Velký úspěch Avengers sice může vzbuzovat určité naděje, že by takto mohla fungovat i Liga spravedlivých, ale v tomto případě jsem poněkud skeptický. Batman a Superman by prostě měli zůstat každý ve svém světě. ()

Luk Skywalker

Kladem je délka filmu, kdy nevzniká prostor pro nudu a prakticky je pořád nějaké akce (akce střídá akci). Negativem je příběh (zničení světa v nějaké obměně) a chyby v podobě ignorování jistých zákonitostí, které ale dětského diváka trápit nebudou, ale dospělého přinejmenším zarazí. ()

Hapretor

Pohádka pro malé i velké, dobrý relax před usnutím, neškodilo by více akce, více vtipu, více nápadu, víc snahy diváka dostat, překvapit. Montgomery to umí podstatně líp. (když chce?!). ()

cogi

Chtělo to větší rozpracování .. klidně mohl být snímek delší, škoda, jinak by dostal hodnocení čtyř hvězdiček ()

Bird_house

Taková pohodová nenáročná podívaná.. Jen škoda, že je tam tolik postav, až to není hezké.. Nicméně jako vždy, Batman je The Best.. ()

ptsd

Tentokrát do Justice League nemá jednoduché, pěkné vidět že i hrdinové dostanou na "prdel". Akce spousta, jen škoda že se ještě víc nezaměřili na postavy a závěr byl takový jednoduchý. Zdá se mi že každý JL dost táhne Batman. Chci víc prostoru pro ostatní, ale to se vzhledem k počtu postav asi dobře udělat nedá. ()

vikino1

Hodnotím vysoko všechny filmy od Lauren Montgomery. Je to přesně můj šálek kávy.. V pohodě si drží svůj vysoký standard. Animace se mě líbí, zbytečně se tam nekecá a jde se do akce.. Opět se potvrdilo, že můžete mít svaly ze železa, laso od bohů, zelenou lucernu od strážců, ale nejdůležitější sval i pro komixovýho hrdiny je mozek !!! Batman je prostě vždy o krok napřed a nikdy nezklame. !!!!!! ()

degster

Film z toho najlepšieho, čo ti tento najgeekovejší sub-žáner ponúka. A ak rád sleduješ, ako tvoji hrdinovia dostávajú dobrú nakladačku, tak tu si poriadne zgustneš. ()