Liga spravedlivých: Zánik

• USA Justice League: Doom

Liga spravedlivých sestává z nejlepších superhrdinů a ochránců lidstva. Pro Temného rytíře však zároveň představuje ty nejnebezpečnější lidi planety. Batman proto sestavil super tajný nouzový plán pro případ, že by se některý z hrdinů vymkl kontrole. Když tato data ukradne skupina nových záporáků, musí se Liga připravit na střetnutí, které prověří sílu jejího spojenectví. Animovanému dobrodružství ze světa DC Universe propůjčili své hlasy v původním znění hvězdy jako Kevin Conroy, Tim Dally nebo Nathan Fillion. Připravte se na příběh, který obrátí vzhůru nohama vše, co znáte o Lize spravedlivých i o samotné podstatě hrdinství. (oficiální text distributora)

pirate

65%. Ve srovnání schopností by s určitostí vyhrála Liga spravedlivých, ale co se týče sil, tak by je Avengers zvládli. ()

Lal.V

Starý, prevarený príbeh, ktorý bol v komiksoch použitý už príliš veľa krát nemôže v žiadnom prípade bodovať v rámci filmu. Príliš slabé, zatiaľ najslabšie z mnou videných justice league filmov. Of to Flashpoint Paradox. ()

Iker..

Pro mě zatím nejlepší díl Justice League, konečně pořádný příběh, který jsem postrádal v předchozích dvou dílech. Jen je škoda, že film trval jen 73 minut, s tímto příběhem to mohli natáhnout i na 2 hodiny. PS: Batman asi viděl Kill Bill 2 :-)) ()

Fixa

Tak jsem si sjel ligu od Montgomeryho podruhé, i když mi minule vadilo hodně hrdinů pohromadě. Musím říct, že tentokrát filmek dopadl velice dobře. Začátek vypadal jak při Krizi na dvou zemích, ale pak děj dostal správný spád a začalo docela zajímavé odstraňování klaďasů. Bohužel, pak došlo k očekávanému a situace se zase vyřešila. Nic jiného se, ale u komiksu čekat nedá, takže tím jsem zklamaný nebyl. Vlastně jsem se bavil a postava Vandala Savage (takový záporný highlander), byla zajímavá. A co Batman? Opět nezklamal ... ()

Tomas_313

Jeden z lepších DC filmečků, který bohužel nevyužil svůj potenciál. Pro mě velké zklamání, mým jediným oblíbencem zůstává Batman, který převyšuje celou Justice League nejenom hláškami, ale také tím, že jako jediný získal trošičku místa na vykreslení svého charakteru. Ostatní postavy jsou nudné, bezduché a především záporáci v tomto směru zaostávají. Pokud máte rádi komiksy, rozhodně by jste si toto dílo neměli nechat ujít, ale neočekávejte potemnělou dospěláckou adaptaci komiksu jako např.: Batman: Návrat Temného Rytíře, protože dostanete sice rozhodně nadprůměrný, ale stále především dětský animák s hordou rigidních postav. 65% ()

SNCIS

"Byl zahájen útok na Ligu spravedlivých." - "A kým pane?" - "Mnou!" DC filmeček plný akce. Green Lantern: "A dlužíš mi tři." Batman: "Děláš si čárky?" Green Lantern: "To zase ne." Batman: "Kdyby přeci jen, tak vedu 8:7." Hodně se mi líbil, velice příjemný a oddechový filmek. - 90%. ()

drkaldj

Premisa která byla různě použita v několika jiných (pozdějších) filmech (Kingsman, Avengers 3), ovšem všude různými způsoby. Tady všechno víceméně funguje a když si uvědomím, že se jedná o malý animovaný film, dostávám vlastně více než slušnou porci komiksové zábavy. ()