Liga spravedlivých: Zánik

• USA Justice League: Doom

Liga spravedlivých sestává z nejlepších superhrdinů a ochránců lidstva. Pro Temného rytíře však zároveň představuje ty nejnebezpečnější lidi planety. Batman proto sestavil super tajný nouzový plán pro případ, že by se některý z hrdinů vymkl kontrole. Když tato data ukradne skupina nových záporáků, musí se Liga připravit na střetnutí, které prověří sílu jejího spojenectví. Animovanému dobrodružství ze světa DC Universe propůjčili své hlasy v původním znění hvězdy jako Kevin Conroy, Tim Dally nebo Nathan Fillion. Připravte se na příběh, který obrátí vzhůru nohama vše, co znáte o Lize spravedlivých i o samotné podstatě hrdinství. (oficiální text distributora)

Mouchal

Pro mě rozhodně nejpoveděnější film s JL, který jsem zatím viděl (New Frontier a Crisis on Two Earths). Nebere si servítky s hrdiny a kolem půlky filmu je každý z nich dost na lopatkách. Bohužel se z toho znovu rychle dostanou, což beru jako malý zápor. Chtěl jsem vidět, jak členové JL dostanou pořádně po tlamě a film by tak dostal větší temný nádech. Nicméně zápletka se záporáky, kteří používají Batmanovy plány na vyřazeni jednotlivých JL členů je dost poutavý sám o sobě a rozhodně bych se nedivil, kdybychom tuto zápletku dostali v budoucnu naservírovanou i v hraném filmu na stříbrném plátně. Potěšil mě nový člen JL a i závěrečný rozhovor mezi Batsym a Supíkem, takže za mě spokojenost. 80% ()

Likan7

Akční až na půdu, ne úplně hloupé a hlavně neskutečně zábavné. Tak přesně se dá heslovitě říct, jaká je tahle Liga spravedlivých. Konečně tu je i Kyborg, a další a další staří známý, kteří dají férovku s takovým DC Apokalypsem z Xmenů. Snad jediná výtka je ta, že bych si takový příběhy dával klidně dvou hodinové. 70 minut je na takovou nařáchlou akci málo. ()

JohnZ87

Další povedená DC týmovka, které nechybí zajímavá zápletka a slušná porce akce. Z originálního námětu se ale možná dalo vytěžit ještě o fous více a udělat tak snímek dramatičtější a napínavější. 75% ()

Lorge

Tohle je přesně to místo, ke Marvel hrubě zaostává - animované filmy. A to hlavně díky Lauren Montgomery, Sama Liu a "temného" Brandona Vitty :-) P.S. Dejte už, sakra, někdo Nathanovi skutečný prsten a natočte skutečnou adaptaci GL ;-) ()

VvV14

Film je velice krátký. Ale nic to nemění na tom, že je velice dobře zpracovaný. Kresba zajímavá a originální. Zápletka nestandardní a dobrá. Bavil jsem se v každém okamžiku. Lauren Montgomery prostě ví jak na diváka. Což víme už z jeho předchozí tvorby. ()

Bezda22

Tady je vidět, že bez Batmana by Justice League byli k ničemu. Neni to zas tak dobrý jako jiný filmy o JL, ale bavilo mě to. 80% ()

MindTuber

Zánik ničím nepřekvapí ani neuchvátí. Je to taková vyzdvihovačka Batmana, který je hlava všemi mastmi mazaná. Koncept toho, že Batman má pro každého super hrdinu nějaké to konečné řešení není neznámý. Tady se stává tento fakt hlavním námětem. Škoda jen, že to není opravdu netopýří práce, to by pak byla větší sranda. ()

kakyn

Z těch tří snad nejlepší... už sem si myslel že bude konec Ligy ale nakonec to dopadlo tak jak to má dopadnout :) dobro zvítězilo a zlo bylo poraženo.... a menší překvápko nakonec ... tyhle animáky by se měli udělat s pravýma hercama.. byla by to pecka ()

pekas

Začátek byl odrazující, naštěstí se to rychle rozjelo a bylo zajímavé až do konce. Bohužel mi to přišlo hodně krátké a tím pádem dost zkratkovité. Myšlenka dobrá a "mě přece o myšlénku se jedná". Takže hodnotím příznivě. 70% ()

subic

Graficky v pořádku, ale příběh je nuda a český dabing možná ještě větší. Liga spravedlivých mě obecně moc neoslovila, samotná Batman je mnohem lepší. Třeba takový Batman Rok jedna (2011) je mnohem koukatelnější. A takový Batman vs. Red Hood (2010) je úplně parádní. Tohle vážně na 3 frčky není. ()

savatage

Povedená po příběhové stránce komiksovka, u které jsem se ani chvíli nenudil. Liga spravedlivých se setkává s dosud nejnebezpečnějším nepřítelem, který ohrožuje nejen je, ale i lidstvo samotné. ()

x_ander

Průměrné skrz na skrz. Filmek sice zabaví, ale není v něm nic, co by nebylo už stokrát k vidění jinde. Justice league: Doom působí spíš jako epizoda seriálu než plnohodnotný film. ()

spawnxp

Kde bysme byli bez Batmana? Starej paranoik je připravenej na všechno. Jinak solidní kus, nic překvapivýho. Minus bod za skoro absolutní absenci (pro mě pochopitelnýho) humoru. ()

pepan9135

Kreslené ligy spravedlivých jsou za mě lepší než Liga Spravedlivých 2017.Pecka.Příběh je v pohodě.Postavy taky. Trochu lepší je Krize na dvou zemích ale doporučuji:84% ()

KinXandor

První polovinu filmu tvoří krásnou zápletku ohledně hrozby zániku JL, ale poté se film drží podle jednoduchého děje bez okolí na vedlejší postavy (záporáky). Přijde mi to trochu škoda u takto promarněného potenciálu. Některé myšlenky filmu mi nepřijdou logické a nejsou dotaženy do konce - hlavní motivace záporáka, finální zasedávání JL kvůli batmanově nevěře a nakonec postava Cyborg, kde se objevuje jen ve chvíli, kdy to je nejvíce potřebné. Co tak ale můžu pochválit je originální provedení nepředvídatelnosti samotných hrdinů JL, kde nejsou jednoduše zabiti, (např. Green Lantern a jeho selhání nad záchranou jediné osoby). ()

Peenugirl

Nuž ako raz tak nastálo, sme zachránený. Škoda len, že okrem Batmana nevidia ostatný členovia Ligy spravedlných nebezpečenstvo vlastnej sily. Och a dlhá doba je doživotie pre nesmrtelného? Snáď mu to rýchlo ubehne... :) 65% ()