Er je pětadvacetiletý zombie, pohybující se s ostatními oživlými mrtvolami v letištní hale rozděleného velkoměsta. Nepamatuje si své jméno, ani kdy a jak zemřel. Stejně jako ostatní nemá vzpomínky, nespí a živí se lidským masem. Právě proto je ve městě postavena vysoká zeď, oddělující svět živých a nemrtvých. Jedné výpravy dobrovolníků pro léky do prostoru, kde žijí zombie se zúčastní i dcera velitele lidské obranné jednotky Julie. Jsou napadeni zombie a Er ji před ostatními ochrání. Vytvoří se mezi nimi pouto a to ho začne měnit. Začíná plynuleji mluvit, plynuleji se i pohybuje. Přesto že je Julie ve světě lidí, stále na něj myslí. Er se za ní vydá a je jasné, že se víc a víc stává člověkem. Když Julii podruhé zachrání život, ostatním lidem i otci Julie začíná být jasné, že hlavním nebezpečím pro obě skupiny jsou kostňáci - další stadium zombie - a spojí se v boji proti nim. (TV Barrandov)

cachina

Tak romance už dorazila mezi ty nejmíň pravděpodobné bytosti - zombie. Ale tentokrát má film komediální charakter. Příběh netradičně tradiční lásky má prvky klasického dramatu Romea a Julie. Dva znepřátelené klany (živí a mrtví), které nakonec spojí láska. Nechybí ani proslulá balkonová scéna. I jména hlavních postav odkazují k Shakespeatrovu dílu - Julie a R. Tradiční milostná zápletka je ozvláštněna hororovými prvky a zombie konotacemi, které tvůrci parodují, a jenž jsou hlavními nositeli zábavy. Sympatičtí herci, vtip, akce, prostě příjemná podívaná. ()

medlo

Oceňujem snahu o niečo nové, čím úchylná láska medzi zombiekom a sexy blondínou určite je, ale hovoriaci zombieci s citmi už pre mňa nie sú zombieci. ()

DavidS.

Neškodná polomrtvola, které bohužel chybí větší vyhraněnost směrem k červené knihovně, humoru nebo dramatu...Nicméně pokud budou nemrtvé romace pro teen publikum vypadat právě takhle, nelze si příliš stěžovat... ()

Seti

Ale jo, i přes krapet nedomrlý závěr se jedná o docela svěží vítr do zombie žánru v duchu současných teen romancí, se kterým by určitě Willma Shakespearů souhlasila :-) Pro pánskou část diváctva je tu jeden zásadní plusový bod navíc - neskutečně hot Teresa Palmer skoro nesleze z plátna... ()

Mistickzz

Haha, tak toto bola výborná oddychovka, žiaden Twilight 2 sa nekoná, Edward s Bellou sa môžu ísť schvoať, R a Julliet ich odrovnali na plnej čiare. Film, ktorý je vo svojej podstate veľmi jednoduchý a triviálny, je podaný tak milo, zábavne a šikovno, že vás nenechá chladnými. zabavil som sa skvelo, Romeo a Júlia na zombie spôsob sa podla mňa celkom vydaril:). ()

Ivusha

Je to někde mezi třema až čtyřma hvězdičkama. Člověk od toho nesmí očekávat žádnou mega akci ani sofistikovaný umělecký počin. Je to oddychovka, u které se člověk vážně zasměje. Jen je škoda, že většinu těch nejlepších věcí jsme už viděli v traileru...:-/ ()

KoRner

Konečne nejaká zábavná teen romanca, o ktorej sa nehanbím povedať, že sa mi páčila! ;) Napätie, vtip, láska v primeraných množstvách a je fakt škoda, že to nebol taký hit, ako veľa debilnejších snímkov. ()

BluT

Úžasnej námět, ale dalo se z toho vytřískat o dost víc. I tak mě ale bavilo. Prostě příběh vyprávěnej z pohledu zombie, to je tak originální, že to člověka zaujme, i kdyby fimy podobnýho ražení nemusel. 75% P.S. Výbornej soundtrack! ()

Michelle75

Ono ten start filmu vypadá opravdu jako pecka,dobrý nápad,který se cení.Jenomže když se setkají dva ústřední hrdinové,jde to pomaličku,ale jistě z kopce. Je asi těžké chtít od podobného filmu více, nadruhou stranu je mi líto,že to ztratilo ty startovací grády. ()

klukluka

Romantika jak svině. Být mi 15, tak jsem zamilovanej do všech zombaček a nedám pokoj, dokud nějakou neklofnu. Vsadím se, že mulatky mě takhle nikdy nebraly, protože mi je takhle ještě nikdy nikdo nenaservíroval. Ale že jsem starej cynik, tak říkám, že ve dvojce by ta micka mohla zachraňovat prasata z jatek a heftnout se do nějakýho pořádnýho pašíka. A až ho bude olizovat za uchem, tak budu mít oči orosený úplně stejně, pokud na mě znova použijou stejný zbraně. Není totiž nic lehčího, než být americkej filmař a ždímat z lidí emoce. A John Malkovich? Byla doba, kdy si vybíral scénáře. Dneska to hrne podle numera na šeku. No nic... ()

iXtr3m3

Peeeckaaa. Nicholas Hoult sa ukázal v super svetle, bude z neho veru hviezda. Takto sa robí mišmaš zo žánrov, nie ako Pýchy, Predsudok a Zombíci... ()

Loki_Six

"This is my best friend. By best friend, I mean we occasionally grunt and stare awkwardly at each other. We even have almost conversations sometimes." ()

Han22

Mrtví a neklidní alias zombie verze Twilightu, na jehož vlně popularity se to nepochybně svezlo. Ze začátku to vypadá opravdu originálně, vnitřní myšlenkové pochody zombíka jsou super, ale od seznámení R s Julií je to prostě zase ten Twalajt jak když vyšije. On je emo hezoun, ona naivní bloncka, která se zamiluje do někoho kdo ji sežral přítele... Navíc je to prostě čím dál tím naivnější a blbější a ten všeobjímající sluníčkový konec SPOILER (zombíci měnící se zpět na lidi) je prostě na palici. Některé momenty a 80s písničky fajn, občasný nadhled taky fajn, díky kostrounům jsem se nenudil a hodina půl utekla jako voda, ale prostě celkově mám pocit, že to tvůrci s tou orginalitou trošku přepískli. ()

beba789

Takže, po druhém shlédnutí zvyšuji hodnocení na celých 5*. Bavili jsme se dobře. Hudba je asi jeden z nejlepších prvků filmu. Nápad originální, a zábavný. 90%. ()

HArna

Roztomilý a hlavně opravdu hodně originání.Dal jsem 4hvězdy a proč?Vím,že by se patřilo poznamenat,že je příběch cynický,velký happyend,nadává to celé moc smysl,ble,ble,ble.,,a co?Mám v sobě šest orošených pivek a líbilo se mě to!Pro mě se z toho stala srdeční záležitost,vždyť scénář je naruby a zombie se mě opravdu líbí.Je to možná špatně,protože je určitě lepší koukat na rozprsknuté mozky zombie na zdi,než vnímat jejich"city",ale co vlastně udává v této době trend?? ()

Hanys_

Netradiční romantika to sice trošku je (tohle téma do podoby romantického filmu asi ještě zfilmováno nebylo), ale jinak celkem překvapivě nuda. Akce bídná (holt Levine patří trošku do jiné ligy) a po chvíli ten protichůdný svět živých a neživých už prostě tolik nebaví. 4.5/10 ()

Greenpeacak

Je to ako vyžmýkať šťavu z kila čistých citrónov a podávať to ako Bloody Mary. Twilight odštartoval precedens netradičných lovestory, ktorých sa len tak ľahko nezbaví nik. Bolo to zvrátené a sociálne odporné, ale bola to zábava a strávilo sa to ľahšie ako upírsky nekrofílný predchodca, hlavne kvôli znesiteľnejšími a sympatickejšími hlavnými hercami. Aj sebaironická rovina fungovala. Najbližšie očakávam obdobné spracovanie s nejakou tou múmiou (všetci svätí, chráňte nás)! ()

MareT.

Nesdilim takove nadseni. Je to asi konfrontace ocekavani vs. realita a z nejakeho duvodu bylo ocekavani trosku velke. Cekal jsem morbidni romantickou komedii a dostal jsem neuveritelnou romanci. Cely film se nese az moc na ruzove vlne a to mi nesedlo. ()

LittleMonste

Film, který je ve svém sub-žánru originální, dá se říct i vtipný...ale asi jsem čekal, že to na mě zapůsobí jinak než skutečně zapůsobilo. Možná to bude tím, že jsem film viděl po částech (takže se k Warm Bodies časem určitě vrátím). Ps: Zajímavé... zamilovat se do někoho skrz něčí vzpomínky... (60%) ()