Er je pětadvacetiletý zombie, pohybující se s ostatními oživlými mrtvolami v letištní hale rozděleného velkoměsta. Nepamatuje si své jméno, ani kdy a jak zemřel. Stejně jako ostatní nemá vzpomínky, nespí a živí se lidským masem. Právě proto je ve městě postavena vysoká zeď, oddělující svět živých a nemrtvých. Jedné výpravy dobrovolníků pro léky do prostoru, kde žijí zombie se zúčastní i dcera velitele lidské obranné jednotky Julie. Jsou napadeni zombie a Er ji před ostatními ochrání. Vytvoří se mezi nimi pouto a to ho začne měnit. Začíná plynuleji mluvit, plynuleji se i pohybuje. Přesto že je Julie ve světě lidí, stále na něj myslí. Er se za ní vydá a je jasné, že se víc a víc stává člověkem. Když Julii podruhé zachrání život, ostatním lidem i otci Julie začíná být jasné, že hlavním nebezpečím pro obě skupiny jsou kostňáci - další stadium zombie - a spojí se v boji proti nim. (TV Barrandov)

cskomando

Knihu jsem nečetl, nechal jsem se kochat jen zamilovaným příběhem, který měl nádech hororových prvků. Naneštěstí patřím mezi ty, kteří milují romantiku v hororových filmech. Teresa Palmer je k nakousnutí. ()

Untitled07

Na Warm Bodies jsem byla hodně zvědavá a po zhlédnutí mohu říci, že jsem opravdu mile překvapena. Je to neuvěřitelně hezkej a originální příběh, což se v dnešní době rozhodně cení. Navíc je to vtipné a přesto ne trapné, jako tomu bývá u podobných hororových komedií. Díky sympatickým hercům se na to strašně hezky kouká a působí to mile. **** ()

Evlin

Jeden z mála filmů se zombíkama, na který se dá dívat a ještě k tomu má nasazené sympatické herce jako Nicolas Hoult a Teresa Palmer, která mi je neskutečně sympatická. K tomuto romantickému filmu s dobrým koncem (teda alespoň mě připadá fajn) nemám co dodat, zařadil jsem si do oblíbených. 90% ()

KosiR_ksr

Když jsem se dověděl o námětu tohoto filmu, nemohl jsem se ho dočkat. Ale výsledkem jsem byl trochu zklamán. Musím snímku přiznat, že dle očekávání skutečně servíruje originální, nápaditou a vtipnou podívanou, ale nebylo to přesně to co bych od tak nápaditého námětu čekal. Reálie světa nemrtvých byly místy nedotažené a přes všechny vtípky (překvapivě nejen na účet nemrtvých, ocenil jsem například nápad s shakespearovskou balkonovou scénou) jsem se vyloženě za břicho nepopadal. Prostě žádná díra do světa to nebyla, a proto "jen" 3*. ()

adriane9

Ty jo, ale to už je silné kafe i pro ty náctileté ne? Zombík eRko a blonďatá Julie bojující proti kosťákům :). Ale jo za tohle dám zasloužených 3*, protože jsem se pobavila (přesně ted nevím čemu), zasnila ( jaké to je být mrtvá a vlastně živá) a ubezpečila se v tom, že pořád jsou fajnové náměty pro ujeté snímky. ()

sNeDy

Proč jsou Warm Bodies lepší než Twightlight? 1) Vnitřní monology zombíka 2) Zombík si během filmu několikrát dává sváču v podobě mozku ex-boyfrienda hlavní hrdinky, aby ji líp poznal. 3) Od zombíka se divný pohledy tak nějak čekají. 4) Nebude z toho strašně dlouhá sága. 5) Hlavní hrdinka (občas) není jen chuděrka, co čeká, co udělá její nadpřirozený boyfriend. 6) John Malkovich. Jinak šla logika opět na procházku. A čekám, co se bude dít, až Halyvůd sprzní všechny hororový postavička. Kde bude brát romantika hrdiny potom? ()

Košoun

Dokonale úchylné! Mám rád originalitu a jistou specifičnost a Warm Bodies je rozhodně něco, co jste ještě neviděli. Příběh Romea a Julie, včetně slavné balkonové scény, předělaný do postapokalyptického zombie světa? To si nechám líbit! Příjemná stopáž zaručuje zábavu po celou délku, Nicholas Hoult je skvělý i jako zombie a s Palmerovou jim to ladilo. Jako malý bonus tvůrci mi ještě přidali Johna Malkoviche, takže není co řešit... Skvělá zábava! Nechápu, jak to může někdo přirovnávat k Twilight, protože... prostě NE! (Btw. kde tam byl ten žánrově slibovaný "horor"?) ()

johnymdoe

Romantická zombiárna? dva měsíce stažený a totální hrůza se na tu slátaninu podívat. Opět chyba, člověk by hold neměl mít předsudky. "R" a Julie...ono to fakt fungovalo i v téhle totálně podivné verzi. Že by ten Shakespeare byl fakt dobrej?! Vnitřní monology u kterých jsem se svíjel smíchy, a slušný příběh, takže za scénář rozhodně bod navrch. Dobré efekty kde kluci a holky co neví, že když umřou mají odpočívat v pokoji i okolní zničený svět vypadá fakt dobře. Herecké výkony taky slušné v čele se standardně dobrým Malkovichem. Nějaká ta akce se taky najde a dokonce s "dobrým" koncem! Za mě nejvyšší hodnocení a jen škoda že takto s nadhledem, vtipem a dobrým scénářem nebyl natočen třeba otřesný Twilight. ()

Tred2

Rozporuplné dojmy z filmu ostatních diváků pro mě byly hlavním důvodem proč dát Warm Bodies šanci. Sám se k nim po dokoukání musím přidat. Ono to totiž není úplně špatné. Má to několik povedených momentů a dost dobrý audiovizuál. Problém je však v základní logice. Chápu, že tento žánr sere na spoustu fyzikálních a vůbec logických pravidel, jenže někde musí být hranice. Warm Bodies neřeší skutečnou mentalitu, rozum ani nic podobného. Při psaní scénáře se všechno poddalo představám dotyčného pana mistra. Tenhle trend je bohužel v dnešní době čím dál tím rozsáhlejší. Prostě se lidem nechce řešit realita, nechtěji si zjišťovat fakta a jsou dost hloupí na to, že nemají žádné všeobecné znalosti. Film tak plave na vlnách rozbouřeného moře - chvíli nahoře, chvíli dole. Celkově je to stupidní, a "lék" jež si zde tvůrvi vybrali, je doslova k nasrání. Pokud jste ochotní totálně vypnout a koukat, tak s tím asi problém mít nebudete, protože koukatelné to je. Avšak nezapomínejte, že při téhle mozkožranici nesmíte ten svůj používat.. Jediné pozitivum je, že evidentně už ani ve Státech tohle lidi nežerou a tak se ta vlna nesmyslů pro teen-holky snad trošku uklidní. Btw. Jsem jediný komu Teresa Palmer připomíná Kristen Stewart. ..Po přečtení komentářů jsem si to vyjasnil :-). ()

Erinien

Upíry a vlkodlaky už jsme tu měli... jsou děsně sexy. Tak proč se nepokusit udělat sex symbol i ze zombie? Pokud se zamyslíme nad veškerými technickými komplikacemi a důsledky, pravděpodobně to nepůjde, ale v tomhle filmu se jim nějak povedlo, že se vám nad těmi nechutnými detaily nechce přemýšlet. Netradiční romantická komedie (horor to tedy rozhodně není) která pobaví, možná malinko dojme. Už jen to, že tvůrci pro hlavní protagonisty vybrali jména nejznámějších tragických hrdinů vás na několik chvil donutí pochybovat, jak to dopadne. ()

warrenur

Pomerne priemerna rozpravocka o tom, ako krasavica zo sveta zijucich primenila zobmie-mladika stat sa jej zijucim "chlapcom" po tom, ako tento zjedol mozog toho predosleho. Strasna haluz, s vybornymi pesnickami. ()

Chundys odpad!

Nápad to byl možná hezký, že se zombík stane znovu živým, ale mě to jaksi nezaujalo! A to, že zombík mluví? No prosim kde to jsme, všechny filmy o zombie jsou tím pádem brak, jen toto je HIT, pro mě ale hovadina! ()

Mona-Lisa

It was absolutely fucking amazing! Originální, vtipné, morbidní, děsivé, svěží a to vše v přesně vyvážených dávkách potřebných k legendárnímu zážitku! Dokonalost sama a soundtrack muselo tvořit mé dvojče :-) ()

Yarwen

Tohle není horor, tohle je romantika! Taková akční, naivní, ale v konečném součtu i povedená - netradiční přístup k tématu zombíků. ()

Deleatur

Jednohubka, ale zajímavá obměna klasiky a fajná horrorová romance s pár pěknejma hláškama (a la: "Tý jo, pěkný hodinky... *chramst*"). Zvláště oceňuju rychlost, s jakou tvůrci utekli z lopaty nekrofilii. // 69% ()

Bozvav

Zcela jiné pojetí zombie problematiky a musím uznat, že dost dobré. Nejen proto, že nápad, jak "vrátit zombíkům život" byl vskutku neotřelý, ale i dialogy byly dobré, akce ušla, nechyběl humor a romantická linka se hodila a o tom, že mrtvola Er v podání Nicholas Houlta byl luxusní fešák. Obsazení zdařilé, hudba nerušila a pohled na myšlenkové schopnosti zombíků mne bavil. Snad jen mohli tvůrci z tématu vytěžit maličko více. Za mne 90%. ()

Destinytte odpad!

Tohle vznikne, když hodíte do mixéru Twilight (Taky vám ta holka tak připomínala Bellu? Stejně prázdnej výraz. Akorát, že je blond. O to je to větší utrpení, sakra.) a The Walking dead. Na jednu stranu to mohlo bejt dobrý, ale moc na to tlačili (a když na to moc tlačíš, taky z toho může hovno bejt). Hlavně konec byl takovej umělej..jako poprsí Pamely Anderson. Jako kdyby se z nás snažili vyždímat co nejvíc nějakých citových blitek. Na mě to fakt nepůsobilo. Neměla jsem debilní, slintavej úsměv při sledování tý super-sladký romance. Nedržela jsem jim palce. Nee. A ani Nicholas Hoult to nezachránil. ()