Er je pětadvacetiletý zombie, pohybující se s ostatními oživlými mrtvolami v letištní hale rozděleného velkoměsta. Nepamatuje si své jméno, ani kdy a jak zemřel. Stejně jako ostatní nemá vzpomínky, nespí a živí se lidským masem. Právě proto je ve městě postavena vysoká zeď, oddělující svět živých a nemrtvých. Jedné výpravy dobrovolníků pro léky do prostoru, kde žijí zombie se zúčastní i dcera velitele lidské obranné jednotky Julie. Jsou napadeni zombie a Er ji před ostatními ochrání. Vytvoří se mezi nimi pouto a to ho začne měnit. Začíná plynuleji mluvit, plynuleji se i pohybuje. Přesto že je Julie ve světě lidí, stále na něj myslí. Er se za ní vydá a je jasné, že se víc a víc stává člověkem. Když Julii podruhé zachrání život, ostatním lidem i otci Julie začíná být jasné, že hlavním nebezpečím pro obě skupiny jsou kostňáci - další stadium zombie - a spojí se v boji proti nim. (TV Barrandov)

Gendarme

Sem tam divné, ale asi to bylo tím českým dabingem. Teresa Palmer je fakt kočka, Malkovich je sympaťák, a láska nás všechny spasí! Dobře Malkovich je spíš opatrný pragmatik. ()

E lan

Originální film každým coulem, jen ten rozjezd je trochu pomalejší, ale jinak velmi dobrý film. Navíc herecké výkony jsou tak nějak akorát správné. ()

Pavel82

Romeo, Romeo. Proč jsi zombie, Romeo? Pokud nepřijmete tu absurdní a totálně ujetou základní myšlenku Warm bodies, ušetřete si 97 minut utrpení. Úvodní titulky jsou bezkonkurenčně nejlepší částí celého snímku a s přibývající romantickou složkou kvalita postupně čekaně upadá. Při vypnutém mozku, ale přežijete a celkem slušně se pobavíte. Mně ale mozek bohužel párkrát nevědomky nastartoval... Smůla. ()

Claude Speed odpad!

Ne, ne! Kdepak... Dnešní společnosti už očividně nestačí vybledlý Komár a Pes, co si líže vlastní koule! Imbecilní myšlení paní Mayerové se lidskou rasou šíří jak Bílá nemoc, která si našla první oběť, pana Mariona. A tak upíří mor prosákl do žánru zombie, kde teď bude navěky smrdět jako hromada koňských exkrementů. Zajímalo by mě, kde všude se tahle choroba ještě rozšíří... Je mi to moc, a moc líto! ()

Psycho.R

Musím pravit, že jsem tomu ani trochu nevěřil, když jsem zapnul film, říkal jsem si, že půjde o další Stmívání, ale není tomu tak. Hlášky, které si náš zombík v hlavě říká pro sebe jsou výborný, zvlášť, když se podíváte, jak se při tom tváří. Parafráze na věčný příběh Romea a Julia. ()

dudo0606 odpad!

celé zle ... hanobí to komplexnú škálu príbehov o zombie ... zombie s rozumom čo rozpráva, uvažuje, miluje? ... bože teresa na čo si sa to dala? ()

haWranka

Ze začátku neskutečně cynická bomba, která ale s postupem času měkne, až se promění v roztomilou romantickou podívanou. Na jednu stranu jsem si skutečně přála, aby vše dobře dopadlo, na druhou stranu jsem chtěla na konci zas nějakou cynickou bombu. Co jak dopadlo zmiňovat nebudu, protože ať už je konec jakýkoliv, jedno je jisté. Jde o docela originální počin s pohledem z té "druhé strany" a hlavně o neskutečně pohodovou podívanou plnou skvělé hudby. ()

Colchack

Príbeh o R-ovi a Júlii, milý, dojímavý a hlavne vtipný. Sympaťáci v hlavných úlohách vrátane Johna Malkovicha. Pohodová oddychovka na trochu iný spôsob. Neni zombie ako zombie :) ()

Wolfinas

Tak jsem se na to těšila, ale dočkala jsem se jenom zklamání. Trapní zombie a k uzoufání vleklý příběh jako nudle. Hlavní postava se zamiluje do zoufalé dvojnice Kristen Stewart . Také nechápu, jakým zázrakem se povedlo do takového braku obsadit Johna Malkoviche. ()

Ramiraa

Aj zombie romanca sa dá natočiť s citom. Mohla z toho vzniknúť nechcená paródia či melodramatický gýč, ale namiesto toho som sa dočkala netradičného, zábavného a milého pohľadu na "život" jedného nie úplne obyčajného zombíka. Nikdy by som nečakala, že budem fandiť zombíkovi, aby získal dievča svojich snov. Ale Nicholasovi Houltovi a jeho creepy pohľadu nejde odolať. Jeho ironické vnútorné rozpravy sú neskutočne zábavné, aj napriek tomu, že väčšina z nich už odznela v traileri. Len ma presvedčili o tom, že R je aj v zombie stave veľký sympaťák. Warm Bodies je krásnym príkladom toho, že adaptácie populárnych YA románov sa dajú točiť aj inak - nie prvoplánovo pre veľké masy, ale aj komorne a s veľkým srdcom. ()

Shredder

Ked sa objavili prve fotky, vsetci zhnusene vrastili tvare s tym, ze na tu budeme mat zombie Twilight. Nakoniec sa vsak film dockal pomerne pozitivnej divackej odozvy ako na IMDB tak aj tu na CSFD a preto som sa rozhodol dat Warm Bodies sancu. zaciatok filmu bol prijemny a vyzeralo to ze nas caka celkom podarena komedia (satira na spolocnost, kde uz pred nakazou su vsetci zombici, ktori nerobia nic ine ako pozeraju a tukaju do smartphonov). Postupne sa vsak coraz viac ukazuje, ze pod zdanlivo originalnym napadom sa ukryva dalsia tuctova teenagerska romanca, ktora zaujme iba vybornym soundtrackom. Staci trocha lasky a medzi dvoma mladymi ludmi a cela zombie apokalypsa je odvratena, no nie je to krasne? ()

Snathoras

Vlastně první film o zombie apokalypse, kde to všecko dopadlo dobře pro lidi! Láska je prostě všelék a mě se tento film líbil, byl vtipný a to, že použili písničku od Guns N Roses - Patience mi udělalo jen neskutečnou radost! xD. ()

liberita

Zombie komédie som mala vždy rada, či už šlo o Úsvit mŕtvych alebo Zombieland. Warm Bodies je tiež spočiatku fajn hororová komédia, v ktorej ale postupne začínajú prevažovať romantické a dramatické prvky nad tými humornými a hororovými a s tým priamo úmerne, minimálne podľa mňa, klesá kvalita celého filmu. Nehovoriac o tom, že aj keď prežrieme hlavnú hlúposť o vyliečení zombie, stále zostáva množstvo ďalších nelogickostí. Hoci samozrejme v porovnaní so známou upírskou sériou, je Warm Bodies o niekoľko tried vyššie a to po každej stránke, od hudobnej po hereckú. ()

subconscious

Film, od kterého jsem nic nečekal, a přesto jsem dostal. Jednoduchý příběh, který ale měl něco do sebe. Nicholas Hoult je pro mě sice pořád ten Tony ze Skins, nicméně už je to i herec jak se patří. Jednoduše řečeno...still a better love story than Twilight. Úsměvné, občas dokonce i dojemné a hlavně, úžasný soundtrack. Především Midnight City od M83. ()

Evii.B

Celkem mě to překvapilo je to milé, svým způsoběm originální a opravdu rychle to uteklo. Samozřejmě velká romantika, ale taky komedie. Opravdu plno skvělých vtipů, fakt jsem se u toho zasmála. Myslím si že se v tom však dá najít i hlubší myšlenka. ()

windows odpad!

Hrůza a Katastrofa. Už od prvních pěti minut šlo vidět jak hlavní postava se nedokázal vžít do role zombie. Mohlo to bejt super, ale je to průser! Ženským se to možná bude líbit, ale možná tak nějakým týnkám.Mrtvola, nagelovaný šamponek se zamiluje, cpe se mozkem a u toho se ukájí. Ne...snad slabých třicet minut jsem vzdoroval...pak tu tragédii jsem ukončil... ()