Er je pětadvacetiletý zombie, pohybující se s ostatními oživlými mrtvolami v letištní hale rozděleného velkoměsta. Nepamatuje si své jméno, ani kdy a jak zemřel. Stejně jako ostatní nemá vzpomínky, nespí a živí se lidským masem. Právě proto je ve městě postavena vysoká zeď, oddělující svět živých a nemrtvých. Jedné výpravy dobrovolníků pro léky do prostoru, kde žijí zombie se zúčastní i dcera velitele lidské obranné jednotky Julie. Jsou napadeni zombie a Er ji před ostatními ochrání. Vytvoří se mezi nimi pouto a to ho začne měnit. Začíná plynuleji mluvit, plynuleji se i pohybuje. Přesto že je Julie ve světě lidí, stále na něj myslí. Er se za ní vydá a je jasné, že se víc a víc stává člověkem. Když Julii podruhé zachrání život, ostatním lidem i otci Julie začíná být jasné, že hlavním nebezpečím pro obě skupiny jsou kostňáci - další stadium zombie - a spojí se v boji proti nim. (TV Barrandov)

Lkn

Cha! Už vím jak se zachránim když vypukne zombie apokalypsa... založím si bordel a přispěji světu ke znovuobnovení! Ale musím na druhou stranu říct, že tohle se opravdu povedlo! Jonathan si jede svoje a pokaždé mu to sežeru! ()

Mugs

Inteligentnější komedie než se na první pohled zdá. aaR (Romeo) a Julie si sedli jak prdel na hrnec, chemie z nich srší jako blázen a ona je ještě k tomu kost. Je to naprosto předvídatelný a nelogický, ale v tomhle případě to odpouštím, protože mě to hrozně bavilo. Ideální vtipná oddechovka. ()

kubas369

Zajímavý (ne)originál, který naprosto boří veškeré zažité kliše o zombicích, ikdyž je to někdy na škodu ale sakra proč ne. Zombí verze (R)omea a Julie? Shakespeare se musí otačet v hrobě jako káča na chodníku. ()

miki68cz

Naivně mladé, jednoduše krásné, mile zábavné, mrazivě romantické. Povedlo se sorry já se bavil. Pěkná výprava, masky na Oskara, dobrá kamera dobře pracující se světlem a ještě lépe s tmou. Doporučuji, u mne zařazeno do kategorie "nevšední" ()

Mistr_Moon

Očekávání byla vysoká, ovšem podobně jako Zombielandu tomu chybí šťáva. Zasmál jsem se tak 5x za celý film, navíc to nebylo ani napínavé a táhlo se to jak smrad. Na druhou stranu oceňuju tu lehkou ironii a taky parodii na Twilight či jiné teen movies a soundtrack byl cool. ()

Dzegr

"Jiné už to nebude, musím se s tím smířit. Je lepší radši nic necítit - pak bych se nemusel cítit takhle." ()

sechmet5

Je to šílené, já vím, ale co jste čekali po upíří romanci? Někdo prostě musel přijít a napsat knížku o zamilovaném zombíkovi. Nicholas Hoult ho navíc zahrál překvapivě dobře. Musí být dost těžké hrát zombie hlavní roli a on se zapomněl jen místy. V druhé třetině to bylo trochu nudnější, ale celkově se mi to líbilo. Hudba byla dobře vybraná. Akorát tam mohli přidat trochu víc jokeů. Místo na to bylo. Takových lepších 6/10 ()

Oxymoron5

Vtipné, film na odreagování, nikoho neurazí. Až teda na verbala, který byl asi zklamán, že to nebylo porno a tak si aspoň pohonil ego v komentáři. Přeji mu mnoho pánské lásky do análu. ()

Hatred

Prvních deset patnáct minut se vnitřními cynickými monology představuje hlavní zombie, film hýří nápady, dělá si srandu ze všech možných klišé zombie filmů a výborně baví. Těšil jsem se co bude dál a po počátečním nářezu snad ani nečekal, že by potenciál mohl zůstat nevyužitý, ale poté co se hrdina seznámí s hrdinkou, monology ustanou téměř a zábava úplně. Nastává romantické peklo nejvyššího kalibru, ve kterém nejen že láska přemůže zombie virus, ale obměkčí i kamenné srdce necitelného Malkoviche. Poměr zábava : romantika - 1 : 10, ale náctileté slečny toužící po upírovi (vlkodlakovi, yettim etc...), kterého silou své lásky odnaučí chlemtat lidskou krev a změní v lepší stvůru, budou zřejmě spokojeny. ()

RigorMortis

Spočiatku som si myslel, či to zasa nebude tuctová zlátanina typu Tvájlájt. Oproti nemu som sa však na tejto zmesi romantiky, zombies, apokalypsy a sympatickej absurdity celkom pobavil. Nevtieravé, trocha zvláštne, no na upršané popoludnie ako stvorené. ()

smatana.sk

Film pre teenagerov, ktorý na rozdiel od bežnej produkcie tohto určenia – neurazí. Dorastencov upokojuje, že majú šancu, aj keď sa pohybujú kŕčovito, mierne páchnu a nie sú schopní v prítomnosti dievčaťa zo seba vytlačiť súvislú vetu. Podstatné je, že sa naozaj snažia, pomáhajú jej, nevnucujú sa násilne a občas pustia nejakú obľúbenú pesničku. Dorastenkám film vysvetľuje, že keď toho svojho umrlca trochu umyjú, učešú, prezlečú a namejkapujú, má istú šancu prežiť aj stretnutie s Otcom. Ochočené zombie sme tu mali už v Shaun of the Dead, ale tu multikultúrna tolerancia voči nemŕtvym pokročila natoľko, že bolo potrebné vytvoriť samostatnú sortu kostniakov (Bonies), aby bolo koho bez výčitiek svedomia kántriť automatickou pištoľou. ()

Brmbolec

Najmilejšia hororová komédia pod Slnkom. Kto to bral vážne, tak nech sa pichne :) U mňa to splnilo všetky očakávania, ba bol som dokonca prekvapený... 4* ()

Themilhaus

I když vše, co se zombí týče se zdá být ohrané a netáhnoucí. Tak jde vidět , že se ještě pořád dá vymyslet něco originálního co dokáže zaujmout . Určitě docela dosti povedená netradiční Romantika v zombí prostředí, která byla i dobře zahraná. A to že tzv. zombí pravidla tu byla dosti odlišná bych tomu vůbec nevytýkal :) ()

piglit

Když jsem teprve u "Balkónové scény" pochopil, proč se hlavní hrdinka jmenuje Julie, domníval jsem se, že jsem úplný idiot. Nicméně po chvíli mi došlo, že tomu tak nemůže být! Zubaři mi vytrhli dvě osmičky, takže nejsem úplný idiot! ()

voldemorf

Byla to sice největší ptákovina, jakou jsem za dlouhou dobu viděla, ale mělo to své momenty. Zkrátka, bylo to tak divné, zvráceně klišoidní a zároveň antiklišoidní, až se mi to docela líbilo. Jen škoda, že hlavní hrdinové nedopadli stejně jako jejich pradávní předchůdci, Romeo a Julie. K zombie romanci by to byl konec šitý na míru. Dobrý výběr hudby, v mnoha místech film zachránil. ()

otilrak

Knihu jsem nečetl, ale film se mi líbil. Takový "jiný" zombie film. Hodně se mi líbila samomluva hlavního hrdiny. ()