randi64

O třídu výš než předchozí díl. Takže ve výsledku jsem fakt mile překvapen. Herecké výkony stojí na 3 lidech. Hlavní je Mádl, pak Kraus a jen chvílemi je využit potenciál paní Bydžovské. ()

RigorMortis

Oproti Gymplu pôsobila Vejška o dosť dospelejšie. Karty sa obrátili, z Petra je vzorný slušňák, z Michala spratek a kuevník, ktorý sa spolieha na bohatého tatka. Soundtrack bol celkom znesiteľný a to inak CZ / SK rap a hiphop neznášam. Suma sumárum, o niečo lepšie, než Gympl, no stále je to trocha slušnejší priemer. ()

oasismanik odpad!

Najzbytočnejšie a najdementnejšie pokračovanie všetkých čias, mladý Vorel je kandidát na cenu za najhoršieho herca všetkých čias. ()

Boudyy

Byl jsem natěšený na tento snímek navazující na Gympl, pro mě kultovní film, který můžu vidět vždy a snad i proto jsem čekal od Vorla něco víc. Co se týče stylu natáčení, Vorel točí vždy stejně, dobře mu jdou bláznivé scény, umí si zkrotit kameramana. Co ale pokračování, které mělo milionový potenciál ničí, je přílišná "plytkost" a jednoduchost děje, postrádá to tu atmosféru šedého města, ze kterého v prvním díle Vorel s Mádlem utíkali za dobrodružstvím. Jejich charaktery se změnily (zvlášť u Mádla je to škoda) a chybí tady i pořádné hlášky, místo toho se vtipnost snaží film uhrát na prvoplánovité sprejerské skeče (počmárání dodávky, plameňáci). A linie s Kolmanovým otcem, který přebere holku kámošovi svého syna? To bylo zbytečné. ()

Alex007 odpad!

Negativistická sračka bez jakéhokoli motivu, čím dál více se mi zvedá kufr z českých filmů. Asi je to dobrý způsob jak zabodovat u mladší generace a konečně jim ukázat že bez fetu to prostě nejde. Odpad! ()

MartinTerran

Stalo se přesně to čeho jsem se obával. Místo toho, aby se pokračovalo stejným stylem dál, tak se tvůrci radši zaměřují na dějovou linku, která stojí za houby a vtipu ubylo razantně. Takže film je o tom jak parta dále sprejuje, sorry maluje a někteří i chlastaj, fetujou, podvádí ve škole a šukaj. Prostě "normální teenagerovský film. Oproti Gymplu 2 kroky zpět. Hodnocení: 40/100. ()

toty

Tak toto snád nie... Človek aby čakal hodinu aj niečo na koniec... Nuda nuda nuda a ešte raz nuda. Ta jedna hviezdička je snád za tu Josefíkovú,ale aj to iba s prižmúreným očkom. Neviem vlastne načo rýpať po Gympli do niečoho takéhoto... ()

habertek

No mohu konstatovat, že jsem byl mile překvapen. Jednička se mi líbila...zkráceně....na české poměry dobrý film, který nenudí. No když jsem slyšel o dvojce, moc jsem tomu nedával, ale kupodivu klobouk dolů pane Vorel! Nezklamal jste a řekl bych, že film byl tak na vcelku stejné úrovni což diváka vždy potěší:) ()

Amone

Ne vždy platí,že druhy díl kor u českého filmu stoji za nic . U Vejšky je tomu přesně tak. Když to srovnám s Gymplem, tak je Vejška o dost dospělejší a není tam takový ten přehnaný humor za každou cenu. Dobrá práce Vorla a Pasta Onera kde se trefili do chováni dnešní mládeže a i to malovaní stojí za něco.S dějem je to trochu horší malovaní, party, malovaní, party a tak dále...škoda je také té scény kde je ,,skryta reklama,,na AVG. Plus za dobrou hudbu Wladimira a Beatbustlers ()

Akvarista odpad!

A tohle bylo jako co? Vypadalo to jako několik na sebe téměř nenavazujících scének o ničem, jedna trapnější než druhá a ještě jsem při tom musel koukat na ty herecký dřeva (excelující Tomáš Vorel ml.). Po delší době jsem něco po půl hodině musel vypnout. Čistej vodpádek. ()

Romeroo

Prostě tomu chyběla ta jisrka svázanosti s postavama z Gymplu...Vejška je bez nápadu, bez vtipu, bez příběhu...postavy prostě chodí, mluví, malují, šukají a fetují bez nějakého účelu. Tomáš Vorel ml. je opravdu pááán NEHEREC což v Gymplu šlo ještě se zavřeným okem a třičtvrtě přehlédnout, tady to bije i do toho řitního hnědého očka. Ač nějak extra Mádla nemusím musím konstatovat, že to byla jediná postava na kterou se dalo koukat společně s Josefíkovou... ()

iz67 odpad!

Viděl jsem sice pouze posledních 30 minut, ale je to prostě Vorel. Neskutečný dialogy, trapné šablony (lidi, zápletky, ...). A..., tradičně, nepopsatelně zprasené postsynchrony. (o hereckých hrůzách včele s rodinným příslušníkem). ()

nula87

Po Gymplu, který byl naprosto děsivý, jsem byl připraven na nejhorší, a vzhledem k očekáváním jsem byl celkem příjemně překvapen. Jasně, Vorel se pořád vyžívá v brutálních karikaturách, některé dialogy jsou téměř dadaistické, ale posun od Gymplu k lepšímu je jasný. Má to celkem přehledný a srozumitelný děj, herecky je to taky o dost lepší, a i přes ten povrchní pohled - "všichni se jenom flákají, fetujou, podplácejí a navzájem se podvádějí" - jde o koukatelný film. Třetí hvězda za hudbu. 50% ()

MyrnaAlec

Absolutní parodie : studenti VŠE šňupou koks, byt v centru o 90m2 stojí 10tisíc a NY máme aspoň na plakátu. Bez diskuzí je ovšem asi nejhezčí mladá herečka Eva J. ()

Bigfuckman

Stejný jak gympl. O hovně! Pořád ti samý pseudoherci a neherci co tu nic nepředvádějí. Jediné dobře počin od Vorla staršího byl Trpajzlík. ()

subic

Příběh už němá tu šťávu Gymplu (2007), ale pořád je to jakž takž slušné. Ale třeba strašlivé jsou dialogy, zejména ty dotáčené. Závěr je až moc naivní. Jednička je taková na vážno, Vorla ml. vyrazí z gymplu, matka chlastá a to není úplně nejlepší životní situace. Tady matka chlastá ještě víc, ale v podstatě o nic dramatického nejde, přijímačky na UMPRUM, to je jen tak jakoby nic. Škoda že větší prostor nedostali Vorel starší a Vávra jako vysokoškolští učitelé, Čtvrtníček jako majitel hampejzu a i Kraus už není takový drsoň jako v prvním díle, už neřeší žádné faktury po telefonu atd. Z nostalgie ke Gymplu 50% ()