Bezvýznamný dealer David Burke je obchodník na volné noze, jehož zdrojem příjmů je prodej marihuany té nejvyšší kvality. Když je jednoho dne okraden o výdělek i o zboží, dostává se do velkého maléru. Jeho dodavatel je ochotný odpustit mu jeho dluh, ovšem pouze v případě, že osobně dojede do Mexika a propašuje přes hranice novou zásilku marihuany. Aby nestrávil zbytek života v mexickém vězení, potřebuje dokonalé krytí. Prvním krokem je sehnat si falešnou rodinu. Takže si obstará zchudlou erotickou tanečnici, protřelou potetovanou puberťačku s piercingem a dementního chlapce z jeho domu. Slíbí jim prachy za to, že budou hrát rodinu, a rodina Millerových je na světě! (TV Nova)

Philcze

Velice povedená záležitost a hlavně příjemný zjištění, že ohromný sympaťák Sudeikis bez problémů utáhne vlastní film. Nevyhýbá se to klišé ani povinně přeslazenému závěru, ale díky vymazlenému scénáři vám ve společnosti Millerových bude víc než dobře. Díky nim se navíc zmrtvýchvstání Griswoldových jeví jako ještě horší nápad než předtím. Jejich ekvivalent pro 21. století už jsme totiž našli. 80% ()

MATADOR

Komedie to v současné době nemají jednoduché. Millerovi na tripu ovšem přicházejí s marihuanou, zvláštními postavami a příjemným prostředím. Vše to působí tak kouzelně, že si vlastně ani neuvědomujete, jak je to celé nelegální. Přesto si troufám tvrdit, že se jedná o jednu z nejlepších letošních komedií. Potěšily mě nepovedené záběry a dojatá Jennifer =) ()

salalala

Svým způsobem velmi podobné loňským Horrible Bosses, což je jedině dobře. Thurber natočil poměrně chytrou komedii, která v rámci svého žánru funguje a hlavně pobaví bez toho, aniž by si pomáhala fekálním a prvoplánovým humorem. I vtipy se sexuální tématikou dokáží tvůrci prodat poměrně vkusně a neurážlivě. Samozřejmě je nutno se smířit s tím, že scénář se někdy opře o dost vyšroubovanou náhodu, ale naštěstí těchto momentů není tolik, takže se dají s klidem přejít. Obsazení je velmi dobré a ne tak provařené tváře (vyjma výborné Aniston) výsledku jedině pomáhají. Všichni navíc dokáží načasovat a prodat humor tak, aby fungoval a nepůsobil trapně. Je vidět, že Jason Sudeikis je poměrně schopný a charismatický komik, který zřejmě dokáže improvizovat a podle toho i výsledek vypadá. S hodnocením jdu dolů zejména kvůli délce, která je opět přetažená (takřka dvě hodiny jsou na komedii moc) a bohužel se díky ní dostane i na pár vyloženě hluchých míst. Celá druhá polovina po slibném a velmi vtipném rozjezdu malinko upadne a už jen zdařile plní žánrovou šablonu a předvídatelný děj, k němuž vše začne směřovat. To ale nic nemění na tom, že We´re the Millers je svým způsobem originální a hlavně vydařená komedie, která splní svůj účel a oproti jiným laciným hollywoodským kouskům nabízí příjemný zážitek a dokazuje, že dobrá komedie se dá natočit bez většího užívání vulgarismů a fekálního humoru. 70% ()

Derek

v kvalitativne suchom roku na komedie su millerovci prijemne osviezenie. ak by to vzniklo v 80tych rokoch tak by som si dokazal v hlavnej ulohe namiesto skveleho sudeikisa predstavit chevyho chase-a ako clarka griswolda na ultimatnom rodinom vylete. rawson thurber prisiel po genialnej vybijanej opat s komediou plnou nekorektneho humoru a vtipnych hlavnych ako i vedlajsich postav. hlavna stvorica ide na plno (hlavne will poulter ma vynikajuci komedialny xycht) a i ked nie vsetky vtipy su trefa do cierneho, vacsinou zasiahnu aspon terc a to je nieco co sa o komediach z poslednej doby neda povedat... ()

runner85

Emma Roberst opäť raz rozdúchala svoje dymové signály o tom, že natočila ďalšiu celkom milú komédiu. Vtipu to malo veru celkom dosť a nechýbalo ani troška romantiky, lenže miestami to bolo až moc infantilné. Ale určité pasáže, hlavne tie so slečnou Roberst boli skvelé, hlavne tie keď školila svojho fiktívne brata ako sa bozkáva :D ... ()

FilmFan24

Nadprůměrná komedie, připomínající slavné Bláznivé dovolené aneb Millerovi nahrazují klan Griswoldových! Vůbec nevadí, že závěr dopředu už tušíte. Hlavní devizou filmu je sehraný tým herců, kteří jsou schopni improvizace a díky tomu jsou scény vygradované na maximum aniž by působily trapným dojmem. Bavil jsem se - a moc. Čtvrtou hvězdu přidávám za opravdu parádní nepovedenou scénu v úplném závěru, při níž štáb z legrace pustí v rádiu ústřední písničku od Rembrands z Přátel a jak je vidět, Jennifer Aniston je z toho pěkně naměko! :) ()

dom156

Celkem fajn komedie, která ale v žádné oblasti v ničem nevyniká a tak dostane co si zaslouží a to průměrné hodnocení. ()

Dont

Filmu se poměrně úspěšně daří vyhýbat trapným momentům a veze se na takové pohodové a plynulé vlně, kdy vtípky jsou sice mnohdy předvídatelné a očekávatelné, ale neurazí, nevyvolávají rozpaky či znechucení (byť řada z nich je sexuálního rázu), staví zejména na absurditě situací a dokáží dobře pobavit. Úsměv na tváři mi vydržel po celou dobu, některé scény si vysloužily hlasitý smích, jednou měl někdo v sálu tendence dokonce začít tleskat. Jennifer Aniston jsem striptérku nevěřil ani chvíli, ale mámu od rodiny zahrála opravdu dobře, to uznám i já, ač nikdy nepatřila mezi moje oblíbenkyně. Tímto si reputaci v mých očích dost vylepšila. Ještě více mě ale zaujala mladá Emma Roberts, jeví se docela talentovaně a hlavně je opravdu krásná. ()

kajas

Kam se hrabou poslední dva "Hangovery". Opravdu jsem se smála (nahlas!) od začátku do konce. Skvělé obsazení, chytlavý soundtrack, i nepovedené scény se povedly na jedničku (narážka na nejslavnější Jenniferinu roli mě skoro dojala). Komedie roku, to bez debat. ()

milan0301

Až je to k nevíře, jak krásná a svěží Jeniffer stále je. Už jen kvůli ní bych na snímek bez rozmyslu zamířil. To, že film střídá jedna vtipná scénka za druhou je jen bonus, za který nemůžu jinak než 5*. Navíc, když vidíte vedle sebe Ikonu receptu na krásu a Willa Poultera (nejdivnějšího z nejdivnějších), ke smíchu Vám stačí opravdu málo. ()

Aleee89

Možná jsem čekala trochu více, přesto mě tato komedie bavila. Má vcelku schematicky vystavěnou zápletku (s netradičním námětem), ale veskrze je to vtipný film se sympatickými herci, kdy některé scény sice malinko překračují onu pomyslnou hranici, ale kdy zároveň není nouze o jadrné, přisprostlé vtipy a zábavu. Nenudila jsem se, Millerovi na tripu jsou vhodný, nenáročný, avšak ne hloupý snímek na večer. ()

hygienik

Tak som si dnes vytvoril nový komediálny subžáner. TRAPOMÉDIA - trápna komédia, teda tá, na ktorej sa za celý čas nezasmejete ani 10x. ()

sssssycak

Zatím jednoznačně nejlepší komedie roku 2013. Důkaz, že i v současnosti lze natočit originální, a především vtipnou komedii, a to i bez přehnaného množství fekálního humoru. Hercům jejich role sedly perfektně, natáčení si evidentně užívali. Většina rolí působí naprosto přirozeně, což u komedií tohoto typu nebývá bohužel až tolik obvyklé. Scénář je perfektní, vyvaroval se jakýmkoliv hluchým místům, a i přes poměrně delší stopáž na nás valí jednu perfektní scénu za druhou. No a Jennifer, tak to je takový malý velký bonus jejím fandům. <3 Komedie, která se do budoucna svojí pohodou určitě neztratí. ()

evanka

Asi nejlepší bláznivá komedie za poslední dobu. Oddychovka, u které se upřímně zasmějete. Chválím casting a dobře vybrané herce, kteří k sobě pasovali. Nepovedené záběry na konci filmu přidávají filmu pár procent navíc. Určitě si Millerovi pustím někdy znovu, sympatický film. ()

higuain

Komedie je to velmi solidní. Jen škoda, že to v závěru sklouzne do té "poznal jsem nejlepší lidi na světě" břečky. Film, kde dealer, striptérka, houmlesačka a panic pašujou trávu přes mexický hranice, by se bez patetických keců na závěr krásně obešel, jenže scénáristé měli zjevně jiný názor. ()

MessiM

Moc jsem od toho nečekal, ale byl jsem velice příjemně překvapen. Originální nápad a skvělé obsazení. Zábava je to většinou trošku ostřejší, ale výborně podaná. Vadil mi jen typický americký konec a pronásledující gangsteři, u kterých si troufám říct, že by se film bez nich obešel. Celkově jedna z nejlepší amerických komedií poslední doby. ()

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem