Bezvýznamný dealer David Burke je obchodník na volné noze, jehož zdrojem příjmů je prodej marihuany té nejvyšší kvality. Když je jednoho dne okraden o výdělek i o zboží, dostává se do velkého maléru. Jeho dodavatel je ochotný odpustit mu jeho dluh, ovšem pouze v případě, že osobně dojede do Mexika a propašuje přes hranice novou zásilku marihuany. Aby nestrávil zbytek života v mexickém vězení, potřebuje dokonalé krytí. Prvním krokem je sehnat si falešnou rodinu. Takže si obstará zchudlou erotickou tanečnici, protřelou potetovanou puberťačku s piercingem a dementního chlapce z jeho domu. Slíbí jim prachy za to, že budou hrát rodinu, a rodina Millerových je na světě! (TV Nova)

joker.george

Ač jsem se po celou dobu snažil přijít filmu na chuť, tak on se rozhodl mou snahu neopětovat a nabídl mi často jen provařené vtipy a scény nebo prakticky neexistující děj (což by nevadilo, kdyby nebyl čas si toho všímat)... A když už se občas urodí vydařený vtip nebo se scénář zabývá výbornou chemií mezi ,,rodinou'', tak musí ,,zákonitě'' nastoupit na scénu rodinka Fitzgeraldů, která je nesnesitelná a celkově příšerná, i když se schválně snaží parodovat podobně stereotypně vypadající rodinky ve filmech či seriálech... ()

dubinak

No, skončilo to tak, jak jsem očekávala. Vlastně jsem si myslela, že když se hodnocení pohybuje kolem 75%, bude to snad opravdu vtipné. Vtipné to bylo, ale ne tím stylem, jaký mám ráda já. We're the Millers nešetří vulgarismy, dvojsmysly, trapnými vedlejšími postavami, sexistickými poznámkami, dokonce tu uvidíte jednu docela explicitní "lahůdku". Jedna hvězda za vtipné hlášky Jasona Sudeikise, druhá hvězda za originální příběh a třetí hvězda za pár povedených scének. Dvě hvězdy strhávám za ten již zmíněný vulgární a nevtipný humor a za velkou klišovitost. ()

C0r0ner

Je naprosto nutné vidět tenhle film s titulky, protože dabing většinu fórů zabije. A že jich je. A že jsou kurevské v absolutní většině případů. Málokdy se mi stane, že bych se u komedie opravdu od srdce zasmál, ale po Millerových na tripu mě od smíchu bolelo břicho. Taková prdel, to se vidí vážně výjimečně. 100% ()

epicek

Letos jsem v kině viděl spoustu komedií a musím uznat že tuhle bych zařadil do těch TOP :) Bavil jsem se vážně královsky a zábava byla vyloženě nenucená :) Jennifer Aniston opět špičková a jelikož na ni jsem se těšil nejvíc , tak už vím i proč ( zasvěcení ví :D ) Odkaz na Přátelé na konci mě neskutečně pobavil a za ten bych i jednu hvězdu ještě klidně přidal :D ()

Wormboy

Ooo neverim, skutocne vtipna americka komedia bez zbytocnych klisoidnych a napokon aj romantickych hluposti. Velmi prijemne prekvapenie zo vsetkeho, co som v tomto filme videl. ()

Martrix

Když někdo řekne, že to s s někým/něčím jde z kopce, tak asi víme o čem je řeč. Tady se z velmi slušného začátku klesalo plných 110 minut filmu a pro mě osobně se tento pochod do kytek zastavil opravdu až se závěrečnými titulky. Sudeikis ke konci nehorázně přehrával a nejsem si tak úplně jistý, jestli to jde na vrub scénáře. Aniston má sice luxusní postavičku, ale při pohledu na tuhou mimiku a nepřirozené líčení v obličeji, mi hlavou prolétla vzpomínka na robota z Červeného trpaslíka. O vývoji postav nemohla a asi ani neměla být řeč, protože mělo jít o situační komedii, ale já tam viděl i náznaky inteligentního humoru a jakousi přidanou hodnotu, která dělá z průměrné komedie něco víc. Takže za mě jen udivené zakroucení hlavou a unavené: Proč? ()

Pedrousek

Konečně! Konečně po dlouhý době zase super komedie, která mě několikrát opravdu hodně rozesmála. Naprosto super obsazení, který myslí taky udělalo hodně. ()

Pajky3

Fakt je, že jsem se na to podíval jen díky dlouhé cestě Student Agency. Čekal jsem to mnohem horší než to bylo, ale i tak se mi u toho podařilo dvakrát usnout a musel jsem to dokoukat doma, což samozřejmě není nějaká super vizitka. Obsazeno je to poměrně sympaticky, většinou mívám u komedií tohoto typu problém právě s herci, ale to se tady nestalo. Škoda jen, že striptérskou vložku dostala Jennifer Aniston, mnohem víc by mě to zajímalo u Emmy Roberts nebo Molly C. Quinn, ale nebudu nevděčně tvrdit, že se na to nedalo koukat :) Takže pro mě průměr, který pobaví, ale nenadchne. Důležitější je, že ani nezhnusí... ()

necisty

Perfektně jsem se bavil. Na konci u toho ohňostroje si to sice trošku pokazili trapnou scénou - prosím nezabíjejte mou rodinu, zabijte radši mě, ale v celkovém důsledku patří mezi dnešní top v žánru bláznivá komedie a to jsem taky potřeboval :). SA ()

zette

Co napsat o filmu, kde vas nejvice zaujme petactyricetileta zenska pri striptyzu? Aniston skutecne velmi pozitivne zaujala! Jako herecka asi nema na nejake charakternejsi role, prijde mi ale hodne sympaticka. Film jako takovy neprinasi nic noveho, na nejakou vtipnejsi scenu se divak naceka. Vubec mi film prisel strasne umele natahovany a uz od cca tretiny jsem ztracel zajem o dalsi vyvoj deje. Rocne na celem svete vznika kvantum filmu a je skoda, ze zrovna filmy podobne Millerovic rodince jsou nejsledovanejsi a tak oblibene. ()

Flynn

Když to srovnám s kousky jako šéfové na zabití, tak je tohle vyvedený kousek. Párkrát jsem se skutečně pousmál. Zajímavé obsazení. Jennifer je tu kočka a film má pár veselých, ale očekávaných zvratů. ()

campix

Podobných snadno předvídatelných komedií je každý rok stovky, ale pouze pár z nich vás dokáže opravdu pobavit nebo nějak více zaujmout a přesně tohle je případ Millerovi na tripu. Pro mě je to prozatím komedie roku a nejsem si jistý jestli přijde něco lepšího v tomto žánru. Co naplat, že víte, co se bude dít dál a také víte jak to všechno skončí, ale je to prostě neskutečná zábava. Komediální smršť s velmi vyváženým hereckým obsazením a několika opravdu povedenými motivy. Bohužel lidé chodí spíše na ty braky pod kterými je podepsáno nějaké známé jméno, jako například na Sandlerovi Machry. To dokládá fakt, že v premiérovém dni v jednom z našich největších multiplexů, seděli v celém kině sami. Opravdu velice kvalitní snímek, který ale zůstal tak nějak pod radarem mainstreamového publika. ()

Ketchi

Od Horrible Bosses další povedená srandina, která mě utvrdila v tom, že Jason Sudeikis mě začíná bavit a že Jennifer Aniston je čupr milfka. ()

Jermann

Americké family values servírované skrze extrémní humor typu Movie 43 .. jen o dost citlivěji rozmělněný. Některá WTF už važně balancují na hranici vkusu (tedy aspoň mého), ale pořád jde o velmi vydařenou situační komedii s neskutečnou Jen a skvělým obsazením celkově. ()

Icefist

Klasická jednorázovka na vyplnění dlouhé chvíle. Přiznám se, že mou hlavní motivací ke shlédnutí byl taneček Jennifer, který nakonec nebyl až tak kulervoucí, jak jsem čekal. Ale celkově to uplynulo příjemně, nevyskytl se žádný fekální ani jinak trapný humor a hodnotit tak můžu pozitivně a nadprůměrně. 70 % Oblíbená část- lekce líbání v karavanu ()

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem