reza1

Tak jsem na tento popularizovaný film"konečně" podíval. Ani jsem se nevydržel dívat v kuse . Když budu upřímný, asi největší blbost, kterou jsem za poslední rok viděl. Těším se, až ten film během pár hodin úplně vytěsním z hlavy. Jediné pozitivní z toho filmu je, že jsem na něj nešel do kina a chytlavá hudba. Jedna kamarádka mi řekla, že jsem jako mr. Grey. Vůbec netuším v čem, helikoptéru nevlastním. Půjdu ji za to potrestat. Jelikož jsem od toho filmu neočekával nic zajímavého, mé očekávání vyplnil na výbornou. Proto mu dám zaslouženou jednu hvězdičku. ()

MilanM76 odpad!

Nepodarený a nelogický film o úchylákovi, ktorý má kopec prachov a môže ohurovať nadržanú cca 24 ročnú pannu. ()

Frndulina1

Četla jsem knížku, která byla famózní a pak se kouknu na film a prostě..NUDA!! Jasně, srovnává to každej, protože si prostě nemůžeme pomoct. Knížka je bomba a doporučuji každýmu at si ji přečte, protože neskutečně tam popisuje svoje pocity ve všech chvílích, které s ním stráví, což ve filmu prostě nevidíme. Knížka prostě dává víc smysl, film je hrozně osekanej. Ale musím říct, že herecké obsazení sedí. ()

aliki78

Jsou knihy co by se točit neměly a nebo na víc dílů. V tomto případě se točit asi nemělo. Knihu četl skoro každý, na filmové zpracování jsem se netěšila, díky hereckému obsazení. Pokud někdo nečetl knihu, tak některé pasáže mu přijdou nesmyslné. Důležité věci z knihy tu byly uplně přeskočeny nebo nebyly vůbec vysvětleny. Možná by filmu pomohlo, kdyby tam byl komentář Anny co si myslí nahlas. Možná by to hodně pomohlo. Překlad hrůza a český dabing ještě víc hrůza. Rychlokvaška. Doufám, že ten film někdo přetočí s Alexis Bledel a Mattem Bomerem. A taky doufám, že to bude brzo, aby nám notně nezestárli. ()

meaculpa123

Naprosto nič som od tohto filmu neočakávala a tiež sa to aj splnilo. Herecký výkon zo strany Jamieho Dornana bol tak plytký, a pritom v seriály The Fall podal fantastický výkon. Čím to asi bude? Popritom bol okolo premiéry tohto filmu taký ošiaľ. Ak tomuto filmu dá niekto 3 a viac hviezdičiek, tak to potom musí byť niekto, kto má menej ako 15 rokov, alebo veľa krát videl film Twilight. V tomto prípade ale asi platí, koľko ľudí, toľko chutí. ()

Mr.Dude

A kde byl ten drsný a žhavý sex, který se vyrovná i pornu? O kterém tak všichni mluvili, když se kniha stala Bestsellerem.....nikde. Jen jeden úchylák, který ukáže svoji sbírku motýlů....nadržená panna, která ukázala cecky, který ani neměla. A k tomu málu, totálně nezajímavé dialogy...Ne dík. To i porno má lepší děj a oskarové herecké výkony. Vlastně ani nevím za co je ta jedna hvězda. Možná z lítosti. ()

KcarlosK

Sice jsem čekal velmi málo, ale tohle je čirá tragédie. Dakota je stejně hnusná, jako její máma. Jamie celou dobu vypadá, jako by mu v řiti uvízla nějaká jeho hračka. Děj se nekoná. Scény jsou prostě poskládané za sebou a dál nic. Hrátky jsou doslova výsměchem všem pravověrným sádlo-masochistům. Jediné pořádné mučení je těch 124 minut. ()

kecal

Věděl sem, že to bude kravina, ale že až taková ?! Opravdu smekám před lidma co dělali marketing tomuto filmu. Takhle prodat takovejhle brak, to je téměř zázrak. Kdyby každý odvedl stejnou práci, tak je to aspoň na šest hvězd! A nebo je život běžné ženy opravdu tak zoufalý, že je pro ně něco, aspoň podle mě naprosto běžného nedosažitelný sen a nechutně z toho vlhnou. Což by bylo smutné. Ale k filmu. První pul hodinka byla celkem fajn, ale po sepsaní smlouvy to končí a začíná sračka v které se pracháč chlubí co vše může a při tom má jako porbíhat nějaká dech beroucí chemie, která má vést k nějakým údajně zajímavým sexuálním hrátkám. Nevšim sem si ničeho z toho. Tedy pokud to nemělo byt to svázání kravatou a jedno naplácání na prdelku. K tomu všemu ještě ta herečka v hlavní roli. Chápu sice, že je to film určený především pro ženy a tak by obsazení nějaké sexy kočičky bylo asi nežádoucí, ale tím pádem to nešlo přežít vůbec. Takže dámy, příště, až vás váš starej zase bude chtít zmlátit, když zjistí, že v ledničce není pivo, tak místo xichtu nastavte predl a zažijete to stejný. Uvidíte že se mu to zalíbí a časem se jistě domluvíte i na tom, že místo ruky použije pásek a možná i vámi zakoupený bičík. ()

Maja008

Osobně si myslím, že hlavním problémem filmu je ten neuvěřitelný povyk, který se kolem něj natropil díky snad všem možným a dostupným mediím. Všude se o tom filmu mluvilo s nádechem primitivního zbožňování nebo s hlubokým opovržením, a to jen odmohlo samotnému filmu. Kvůli tomu humbuku jsem čekala film, který bude skoro porno s všemi příchutěmi zvrácenosti, ale vlastně to je jen další obyčejný, skoro romantický, film. Jen je to s tím rozdílem, že se skoro vše vlastně točí kolem sexu, ovšem míň než ve stejně prostoduché knížce. Je to skoro jako příběh o Popelce, kdy si bohatý mladý krásný a strašně nadržený chlap všimne stydlivky, ovšem tady se neřeší ta romantika a láska, ale prostě jak spolu spali s občasným a letmým záběrem na nahé herce. Podle mě, největším přínosem filmu je nová verze písničky Crazy in love, kdy se mi skoro zdá, že i ten 3 minutový videoklip je víc vzrušující než celý film, od kterého se tohle jediné očekávalo. ()

Herrydos

Na film se snesla obrovská vlna kritiky tu oprávněné tu nikoli. Mě se film líbil myslím si že mezi hlavními protagonisty to správně jiskřilo a ta chemie tam byla. Já jsem viděl necenzurovanou verzi kde bylo přidáno pár peprných scén navíc ale rozhodně bych milostné scény ve filmu neoznačoval za porno jak jsem četl někdy zde v komentářích ale i jinde po internetu. Je to příjemné romantické drama okořeněné lehkým vtipem a peprnými scénami. Já jsem se příjemně bavil asi se k tomu filmu jen tak nevrátím ale až bude pokračování určitě se na něj podívám. Zdejší hodnocení mi přijde trošku podhodnocené je mi jasné že každý čekal bůhví co ale ruku na srdce mohlo to dopadnout i mnohem hůř. Film stojí na hlavních protagonistech a ty svou práci odvedli podle mého soudu dobře 4*. ()

Aresko123 odpad!

Tak toto je naozaj sila! Hnusna a nesympaticka panna sabehom 5 sekund vasnivo a neomylen zamilujuje do miliardara. ten tiez po 5 sekundách vie ze ONa je ta prava. Ale co s tym teraz urobit??? Aha: ON: "musim ta nechat odist, je to pre tvoje dobro", ONA : "Ale preco?" ON odchadza.... Ale aby nezabudol posle JEJ drahe knizky (aby sa jej asi pripomenul...). potom zase ONA : "preco sa ta nemozem dotykat" ON "preto lebo, a je to VELKA trauma". a zase ONA :odchadzam, nezvladnem to" a ON " Nie neodchadzaj" ONA : "Tak OK ja ta milujem" Otrasny debilny film o dvoch sprostych ludoch ... Je to taky odvaz z twajlajtu... A aby som neabudol, v celom filme je mnozstvo "nadhernych, hlbavych a rozimavych pohladov do dialky" , no klasicky 15 tupe sekundove pohlady nikam.... ()

fluffygirl

Nevím, co všichni na tom mají. Bylo to pěkně trapné, dvě tři dobré scény, jinak to nestálo za nic. Herecké obsazení taky nic moc. Jsem velmi zklamaná, čekala jsem více ... ()

BH7

Myslím, že k filmu už toho moc říkat nemusím, vše už stačil říct RedAK :) Celkově vzato jsou moje hodnocení vždycky spíš pozitivní a na filmech se snažím hledat hlavně klady, ikdyž jsou to občas doopravdy sračky, ale tohle je snad první film, který jsem opravdu nebyl schopen ani dokoukat, jelikož už během první půlhoďky je člověku téměř jasný, že konec bude stejný jako začátek...tedy nijaký. Dávám jednu hvězdičku za song Ellie Goulding (kterého je mimochodem ve snímku škoda) a za odvahu herců, kteří se natáčení účastnili. ()

verona58 odpad!

Ano, přesně takto si představuji novodobý filmový odpad. Z bestselleru, který nemohl chybět v žádné z křiklavě červených knihoven se v rekodně krátkém čase vytvořil film, který byl opředen očekáváními lidí (především postarších párů), kteří se kinu jindy vyhnou obloukem. Tento snímek sliboval vše pro slibně strávený romantický večer - děj, emoce a pornografii. Ani jednoho z toho se však divákovi nedostalo, nepočítám-li zápletku filmu (tj.smlouva o sexuálním styku mezi chudou naivní školačkou a bohatým gentlemanem s pokřivenými touhami). Ani toho, čím se proslavila kniha, se nám nedostalo v míře, jakou očekávala většina diváků, jelikož právě pro oblibu mládeže v toto "šokující dílo" bylo pro tvůrce ekonomičtější (ano, zabiják každého uměleckého díla) vytvořit film přístupný od patnácti let. I přes ubohou kvalitu filmu se právě díky očekávání publika tento snímek vyšplhal mezi nejnavštěvovanější za tento rok a to tvůrce přimělo k tvorbě dalšího dílu. Vzhledem k času, který si na přípravu a natočení vyhranili (1 rok) neočekávám od pokračování nic lepšího než to, čeho jsme byli svědkem nyní - čistě komerční film. Překvapí nás tvůrci? ()

vonverny

Nuda, taková nuda. Nečekal jsem zábavný zázrak, jen jsme se chtěli s ženou alespoň nažhavit :-). Ale oba jsme mále usnuli a pak šli rovnou spát. ()

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva