clubland odpad!

Pri tomto filme plati poucka, ze "cim vacsia reklama - tym vacsia chujovina" minimalne trojnasobne. Film som si pozrel len zo zvedavosti a viem, ze nikdy viac. Uz nikdy nebudem pozerat filmy, ktore su "podla bestsellerov" a ani take, ktorych reklamne kampane zozrali miliardy. ()

evelouch

Nejlepší film za poslední dobu. Užila jsem si to, těším se na 2. Díl jak malej Jarda. Trochu mě ale překvapilo, že se v tomto snímku Rita Ora ukázala tak 30 vteřin? ()

V0rK odpad!

Kuskanie do perí? Ach jaj, tento film som doslova pretrpel. Verím, že sa to ženám páčilo... I keď si nie som istý čo sa im vlastne z tohto filmu páčilo, tá predstava, že ste namiesto kuskajúcej alebo, že ten chlapík si vždy len skoro vyzlečie nohavice a vždy keď už ich má skoro dole príde strih alebo to je tými hračkami? Fakt netuším, každopádne viem, od ktorej režisérky si už nemám nič pozrieť. Pokúšam sa na tento film zabudnúť. Fakt si radšej pozriem niečo o opiciach ako to. Zhrnutie: Sorrky, odpad! Totálna kravina. ()

Baruska.Bure

Film, který mnoho lidí (mužů) odsuzuje a je převážně natočen pro ženy. Četla jsem celou trilogii a když jsem šla na něj do kina, tak jsem se velmi těšila, sice tam nebylo tolik co v knize a čekala jsem propadák, jelikož se říká, že film nikdy není lepší jak kniha, ale mile mě překvapilo, že 616 stran se dá vcelku slušně shrnout do jednoho filmu. Doporučuji před nebo po shlédnutí filmu s knihu přečíst a pár maličkostí, co z filmu nebylo známo člověk pochopí.Takže převážně se to bude líbit ženám, co mají rády červenou knihovnu. Mužům asi nedoporučuji, protože nejde o žádnou porno - scifi- komedii, ale o normální romantický film. Nevím proč se do něj muži navážejí, hlavně ti, co film ani knihu nečetli a píšou komentáře jen z doslechu a neudělají si obrázek sami. Jamie Dornan a Dakota Johnson své role zahráli na jedničku a nelze jim nic vytknout. Takže hodnocení tady přičítám k tomu, že se polovina lidí snaží napsat nejvtipnější komentáře aniž by o filmu absolutně něco věděli. Mě se film líbil a na druhý díl klidně půjdu zase. A vůbec mě neštve, že mám úplně nudný a všední komentář. Aspoň vím o čem píšu ;) ()

barca9995 odpad!

Verbal svým komentářem zcela vychytal celou podstatu filmu. Nicméně nelíbí se mi, a ne jenom u něj, že hází všechny o něco korpulentnější ženy a dívky do jednoho pytle. My (obecně) nejsme všechny takový pí** jak si tady přítomni hošánci asi myslí. Mě nezajímá jak často zde přítomní komentátoři sledují doma hardcore porno, lesbické či gay porno, nebo jak často masturbují obtloustlý, brejlatý, uhrovitý puberťáci, který mají do budoucna na sex asi stejné vyhlídky jako já kdybych měla dostat Nobelovu cenu za mír. A pokud je jediná šance jak přimět lidi číst alespoň něco i když je to píčovina jako 50 debilních odstínů šedi tak ať. Pokud chce jít někdo do kina s očekáváním, že to bude nejlepší film roku 2015 tak ať. Každý má právo na to mít svůj názor- já vám ho neberu, ale myslím, že by to šlo i bez těch odporných narážek kolem. Jinak bych chtěla napsat, že tenhle film byl naprosto stejně (NE)inteligentní jako kniha a vydat něco takovýho by mělo být pod trestem smrti (můj názor). ()

vajico4 odpad!

Do kina jakožto skeptik ohledně takových hovadin pro tlusté, škaredé holky, co nikdy nezažijou sex jsem pochopitelně. Ovšem po dlouhém DLOUHÉM přemlouvání mou přítelkyní jsem tuto neskutečnou sračku nakonec shlédl. Tím samozřejmě nechci říct že přítelkyně byla hnusná a škaredá, ale je prostě jebnutá na kraviny podobného typu. Ale teď k filmu. Film je hlavně o sexu a ten sex v něm stojí za hovno. Levnější je určitě se podívat po večerech na normální porno a ještě budete více spokojeni než se dívat na neskutečně škaredou holku, která je na začátku normální čistokrevná jeptiška, která by vám nedala ani kdybyste jí koupili ostrov, aby pak na konci dopadla jako neukojitelná dračice, co to má ráda natvrdo s použitím různých pomůcek, No prostě pičovina na Ntou a bojím se, že se budu muset koukat i na další díl- ODPAD ()

dranesy

Nesdílím názor z většinou lidí, kteří říkají že ten film je výkal nepevné konzistence či dámské přirození. Dalo by se mi říct, že film se mi i líbil co se týče sexuálních scén, ale to je tak vše..O hlavním záporákovi (ano budu mu tak říkat, VŽDYŤ BIJE HOLKY !!!) jsme se toho moc nedozvěděli, snad jen to že ho od patnácti píchala dominantní tetička nasazovacím robertem a teď má chudáček trauma a rád mlátí ženy (to ve filmu nebylo řečeno, jen takový můj odhad ;-) )...Další hlavní špatná věc je konec. Hádka kvůli tomu že je dáma bita a přitom do toho šla i když to věděla a souhlasila s tím, mi přijde naprosto stupidní a pak chudáček dostane silnější výprask a už je z toho rozchod, načež hlavní záporák reaguje tak že se začne tvářit jako sériový vrah a skoro se tak i chovat. Ovšem sérioví vrah, kterému můžete říct, že nechcete být zabit a on ač nerad vás poslechne.. Největší debilovina mi, ale přijde ta smlouva. Kdyby začali souložit až po té co by ji podepsala, přišlo by mi to jako ještě větší blbost.. ()

potok.009

Titul knihy, potažmo filmu, je jedinou zájem vzbuzující skutečností nemastné neslané rádoby erotické romance, která začíná stejně směšně, jako končí. ()

Tajna_Osoba

Nápad není až tak špatný, ale zpracování? No nevím. Dakota Johnson hrála tichou slečnu Anastasii, která se poblázní do egoistického Christiana Greye (Jamie Dornan), který ji zprvu odmítá, potom za ni běhá jako pejsek a nakonec ji ukáže "místnost vášně". Následně ji nutí do podpisu "smlouvy" ohledně jejich sexu. Přišlo mi to nemastné neslané zkrátka umělé žádný cit nebo emoce. Ale nakonec jsem byla ráda, že jsem film viděla, alespoň si budu pamatovat, že jedenkrát to stačí. :-) ()

Parisienne09

Nejnudnější erotický film všech dob. Má sice charakteristiku "romantický", ale romantický také není. Jen plytký stejně jako herecký výkon Dakoty Johnson, která je majitelkou hezké tváře a nulového charisma. Před hodnocením jsem si přečetla i knihu v očekávání, že zklamal scénárista. Nezklamal. Z knihy bez příběhu se dobrý scénář vyždímat prostě nedá. Scény jsou zkratkovité a divákovi nedávají smysl. Rozesmál mě proslov pana Greye na univerzitě při předávání absolventských diplomů, jeho starost, aby američtí studenti netrpěli hladem:-) Jediný přínosem zůstává dobrá muzika! ()

stuj

Viděno jen náhodou, navíc s dabingem. Žádný megaprůšvih to nebyl. Jen obyčejnost, na kterou hned zapomenete. ()

klejtopajda

Kdybych se nejdříve podívala na film a pak si přečetla knížku, možná by se mi film líbil více, ale můj postup byl opačný, takže jsem z filmu měla velká očekávání a následné zklamání. Dokonce i podle samotného traileru jsem se na film těšila, ale... Myslím si, že by se film dal natočit daleko lépe a obsazení hlavních rolí ( Anastasie a Christian) by se dalo udělat taky líp. ()

skockalanova odpad!

125 minut strateneho casu... tak chladny film, v chladnych americkych zufalych velkomestach, sterilnych sra*kovych priestoroch, to je umenie, ako chytit gyc za pacesy a vytriet nim zrak kultivovanym Neamikom. Dvaja tr*kovia htaju tak, ze moji siestaci ich strcia do vrecka, i ked tematicky riesia pochopitelne ine temy, a nie jedneho uchylneho chudacika, co mu prachy a biciky trcia z mozgu. Nic proti kexu, nic proti prachom, nic proti uchylkam... len nech ma uz americke velkofilmy prestanu urazat!!! ()

EvicaSovica

Knihu jsem nedočetla do konce, tak jsem dala šanci filmu. To jsem ale udělala velkou chybu, protože tenhle film si šanci nezaslouží. Musím ovšem dát 1 hvězdu, protože některé scény mě dostávaly skutečně do křečí. Kdybych alespoň mohla pochválit herce, ale to fakt nemůžu. Dakota mě nudila od začátku do konce, bohužel. Jamie byl na tom krapet líp, ale nemění to nic na tom, že to byla prostě nuda. Nebýt největšího popcornu, nějvětších nachos se všemi druhy dipů, mega coly a sušenýho masa, tak se v kině asi unudím k smrti. To žrádlo nám zachránilo 125 minut života. Bohužel to nezachránil ani song "Crazy in love" původem od Beyonce. Tohle nezachrání nic. BTW. Ta mučírna se jim docela povedla. ()

Roro1515 odpad!

Teda co k tomu říct. Snad jeden z nehorších filmů za dlouhou dobu co jsem viděla. Nemá to ani hlavu a ani patu... Jediná scéna, která ve mně vyvolala nějaké emoce, byla ta u piána. Jinak jedno velké fiasko. ()

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva