Amy se ztratila v den pátého výročí svatby s Nickem. Vše naznačuje, že nezmizela dobrovolně. Zoufalý manžel organizuje rozsáhlé pátrací akce a snaží se dělat vše možné pro to, aby se jeho žena našla. Pokud možno živá. Paralelně s tím probíhá policejní vyšetřování, které kromě Amy hledá i člověka, jenž má její zmizení na svědomí. Všechny stopy, nalezené důkazy a svědectví Amyiných blízkých ale ukazují právě na Nicka. Kdo to vlastně je? Trpící oběť zločinu, nebo cynická zrůda, která vodí policii i veřejnost za nos, aby ze sebe sňala podezření? Kdo má pravdu? Jak ji poznat? A co se vlastně stalo s Amy? Na znepokojivé otázky se vrší další a odpovědi zoufale chybějí. Trpí tím především Nick, který se z miláčka médií proměnil ve veřejného nepřítele číslo jedna. Dobře ví, že když se Amy nebo strůjce jejího únosu nenajdou, ponese si cejch až do konce života, který možná stráví za mřížemi. Pokud ovšem nemá Amy skutečně na svědomí. (Cinemart)

dudel3333

dve hodiny napätia ,pol hodina totalnej debility,nerealnosti a imbecilizmu postav............a za ten koniec zlynčovať Fincha ()

Kinderr

Skvělý příběh, který Vás naprosto pohltí. Nechybí napětí a dokonalá zápletka. Opravdu originální. Herecké výkony hlavních postav Afflecka a Pike exkluzivní. Patrick Harris též nezklamal, i když měl trochu vedlejší roličku tak taky super. Určitě za zkouknutí stojí. Konec velice překvapivý, pro mě trochu neuspokojivý bohužel-( ()

BretaKiller

Ficher, režisér, jenž patří mezi TOP. Bohužel Gone Girl není to, co bych od něj čekal. Velice skvělý tým, ale v porovnání s dalším filmy Finchera to není úplně ono. A ten konec.... ()

JCS

Kdyby šlo dát 4 a 1/2* dal bych to, ale na samotnou čtverku to také není ... Přítelkyně mi řekla, že si mě teď nebude chtít vzít, tak nevím, mám se jí začít bát, že v sobě něco objevila? :D A co si to sakra o mě myslí!? :D ()

RoyBatty444

Určite nie zle koncipovaný film ale svojim dopredu-dozadu rozprávaním a mne nie moc vyhovujúcim obsadením ma neoslovil ako by asi mal napriek tomu je to až na SPOILER*jednu krvajú scénu*SPOILER dobrý thriller, ktorý stojí za pozretie. ()

klaranapoli

Docela slušný psycho, a musím pochválit jak se hodně drželi verzi knihy. Dobrý. Pěkně natočenej snímek kterej vás zcela přilepí na gauč a nepustí. ()

Pesamenteiro

Film, který jste viděli, pokud jste viděli Válku Roseových šmrcnutou Irvingem a dokořeněnou hromadou béčkových thrillerů. Po stránce technické se jedná o vyvážený snímek, který se drží Fincheovských standardů, nicméně mu chybí plynulost vyprávění, bez které se dá film aaa kvalit dá udělat jen těžko. V podstatě jsem se celou dobu díval na tři naprosto oddělené snímky, které spojují pouze postavy, které sami o sobě jsou skvělé, ale pokud je spojíte do jednoho, najednou přestanou fungovat a místo plynulého, nervy drásajícího příběhu, dostanete mdlé, nelogické, nerealistické vyprávění vykonstruovaného příběhu který vypadl z dob antických tragédií. Nechtěná směšnost finální scénu tomu dodává pomyslnou korunu a já nemohu říct více než: "to se bude líbit". ()

vassil

V den kdy jsem film zhlédl bych ho ohodnotil čtyřmi hvězdičkami. Vždyť má všechno co má být, zajímavý děj, napětí, netypická zápletka,... ale přesto mi vychází že i když je to dobrý film, možná se místo jeho sledování dalo dělat i něco lepšího... ()

Elwyn

"Zmizelá" je nadstandartní film, jiný se snad ani od Finchera nedá očekávat, ale především poslední třetina filmu spíše škodí nežli svědčí, bohužel. Procentuelně je to tak na 75% maximálně, přesto dávám čtyři hvězdy. Hudba vynikající, spojení s Reznorem Fincherovi svědčí. Co se týče hlavní dvojice, tak Rosamunda rozhodně strčila Bena do kapsy, vedle ní působí jako statista. Uvidíme jestli se Fincher ještě někdy zaskví jako se Sedmou, Klubem rváčů či Zodiacem. ()

Lady Marcy

Bena Afflecka nemám ráda, pořád ten jeho stejný tupý výraz ve všech filmech, ale Rosamamund Pike byla brilantní. I když trochu zdlouhavé, slušné drama s velkým množstvím inteligentních zvratů. Tvůrci si pohrávají s divákem jako kočka s myší, chvíli vás vedou jedním směrem pak překvapí nečekaným zvratem. Jo a fandila jsem hlavní psychopatické hrdince.:D ()

Aresto

Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství a Satan Claus útočí. V tomhle případě je ženská pěkná svině. ()

sMIke54

Nejdříve jsem četl knihu a až poté viděl film. Jde poznat, že i scénář k filmu psala Gillian Flynn, jelikož takto (skoro) věrné ztvárnění knihy jsem už dlouho neviděl a můžu říct, že pokud uvidíte film, tak o moc z knihy nepřijdete. V knize je sice Any líčená více psychopaticky a uvěřitelněji, ale je mi jasné, že to by se do filmu dostat nedalo. Dávám 4 hvězdičky za skvělou práci jak spisovatelky tak filmařů, nicméně film bych si už znovu asi nepustil. ()

Hypnocrocus

Fincher chtěl ukázat všem otráveným manželům že jejich manželství nění zas tak špatný. On je to takový hračička... Dokud diváka nešokuje tak prostě nebude spokojený. A tady se mu to vážně daří, i když ne tím klasickým způsobem že vás vyloženě sundá závěr. Tady to hezky od začátku graduje a nutí vás to jinak krásnou Rosamund vyloženě nenávidět. Nakonec ruku na srdce pánové (a některé dámy), kdo z vás by s ní potom všem chtěl sdílet dům, natož s ní plnit manželské povinnosti... No já bych se jí teda nedotknul ani klackem. A toho přesně Fincher chtěl dosáhnout :) ()

Rychleji

Film v celku dobrý, zajímavý příběh který si vás udrží atp.. Ale pár věcí mi nesedělo, navíc příběh obsahoval několik hluchých míst (např. z kamerového záznamu by zjistili, že jí do domu přivezl až kdo ví kdy a že celý ten její příběh o tom jak jí unesl nesedí... Ale ne, policie si to jen tak uzavře (i když velitelka případu má pochybnosti). Meh.. ()

StRraDD

neformálně **** ale ofiko jen *** 1/4. Konec mě dostal, nedostal, udivil, čekal jsem ho, tenhle typ filmů nemám rád, ale měl bych. ()

Wedzie

Už z úcty ke knize, nemůžu jinak, než 4 hvězdy a ač nerada, toto filmové zpracování chválím. Vlastně ani není víc co říct, prostě chválím. ()

Kiksi

U tohohle filmu jsem úplně nevěděla, co čekat. Zajímavý trailer, Rosamund Pike, ale na můj vkus příliš prkenný Ben Affleck. Nakonec mu tahle role naprosto sedla, dokonce mě i párkrát hranou hloupostí rozesmál. Co se týká děje - celou dobu si s vámi hraje jako kočka s myší, opravdu mě nenechal chvíli klidnou, každou scénou se mi měnil celkový pohled na věc. Opravdu jsem se bavila, Rosamund byla skvělá, potěšilo mě i obsazení N.P. Harrise, ačkoliv se tam nezdržel moc dlouho. Pokud chcete něco náročnějšího a napínavého, tohle vás jistě zaujme. Fincher má prostě kvalitní filmy a zatím jsem se u něj nezklamala nikdy. Celkem 5* za příběh, herce, scénář. ()

Lucka07

Zmizelá .... pomalu ale jistě vás svou zvláštně nastolenou atmosférou dokáže ke křeslu pevně zaháčkovat, a když vás po 145 minutách propustí ze svých spárů, valíte očima a kývete nevěřícně hlavou. Přestože dramata a trillery moc nemusím, tak tenhle filmový počin mě naprosto dostal. Zmizelá není rozhodně další klasická hledačka mrtvoly krásné manželky. Je to neobyčejný příběh manželství, lásky a naprostého šílenství. ()

Tim Burton chystá remake klasického sci-fi

Tim Burton chystá remake klasického sci-fi