Mega Shark vs. Mecha Shark

• USA Mega Shark vs. Mecha Shark

Remorkér táhnoucí za sebou obrovskou ledovou kru vplul do přístavu v egyptské Alexandrii, ale kra se náhle rozlomí a ze spánku probudí děsivou kreaturu. Megažralok se okamžitě pustí do práce a začne tyranizovat plavidla v širokém okolí. Některé země kvůli němu uzavřou své přístavy a zakáží rybolov, což negativně ovlivní světovou ekonomiku. Spojené národy jednají o vyvinutí zbraně, schopné žraloka zničit. Je zkonstruován prototyp obrovské ponorky ve tvaru žraloka, kterou spustí na vodu v Pearl Harbor. Megažralok je lokalizován a po neúspěšných soubojích dojde až na pobřeží Sydney k poslední bitvě, která rozhodne nejen o osudu města, ale i celého lidstva, protože žraločí ponorky jsou posledními prostředky, které mohou  Megažraloka zastavit. (TV Barrandov)

elanista1

Bože moj, to je čistá pakáreň toten film, trapošina na en-tú, ktora sa da v pohode pozerat len pod narkotikami. Berie sa to brutalne vazne, a svojou bečkovostou to rozosmeje nanajvys dvakrat...dvaja zraloci vo vzduchu ohrozuju lietadlo, no. Na Sharknado sa to teda vobec netaha. Nastastie aspon hlavna slečna je pozeratelna. Neviem sa dockat kedy to TV Barandov zaradi do svojho lakaveho programu. Pozriem si znova 1/10. ()

sharka.68

za tohle jim někdo dal peníze??? 1 hvězda za Nera.... potřebovala jsem něco takhle jednoduchýho,abych si vyhodila z hlavy audit.... ()

BaseDallas

Človek až nechápe, ako môžu prichádzať so stále stupídnejšími nápadmi a predsa fungujú ďalej. Nechápem potom prečo neporiešia lepšie efekty, zbytok filmu nevyzerá až tak lacno, je vcelku "výpravný"...Alebo to robia naschvál? Snáď, ale potom prečo sa to hrá na vážny film? Trademark? Netuším, ale Asylum raz vstúpi do histórie, podobne ako Ed Wood :) ()

Inkognito_CZ

Dokud se dá u filmu zasmát aspoň tomu, že si tvůrci hrají na velkofilm, ale brutálně se jim to nedaří, je to pořád lepší, než se unudit k smrti či hůře znechuceně odejít. Možná by si tenhle počin zasloužil dokonce hvězdy dvě, ale na to je to asi stále ještě málo šílené. ()

Lateef odpad!

Pokud jsem dal předchozímu dílu rating STUNZ2, tak tohle musí mít minimálně STUNZ100 ! Tohle už fakt není možný! Na začátku Mega shark svým ocasem vyrazí jednu loď z vody, která se změní v letadlo na letecké lince Port of Alexandria - Rachefova pyramida, wtfffffff??? Děj nekomentuji, jinak bych dnes nepřetržitě zvracel, mechanický žralok na robotických pásech - větší vymaštěnost jsem snad neviděl, néé, pozor, néé, jdou na mě zvratky, bože už to začíná, uuuuubléééé... ()

castor odpad!

Když je něco u podobných projektů mega, tak je to zaručeně průšvih. Odstavte mozek, začínáme. Žraloci lákají. Už desítky let. Baví nás, tipujeme, zda tu prsatou slečnu překousne nebo se jí pouze otře o konečky prstů. Neexistující scénář se tentokrát snaží pomocí nezajímavých postav vyprávět cosi o děsivém žralokovi, kterému se postaví prototyp obrovské ponorky ve tvaru žraloka. Megabitva je na spadnutí. Prošlá digitální nuda v prášku přichází... ()

hladass odpad!

Dalo by se říct, že na žraločích filmech od společnosti Asylum je nejlepší jejich obal a ani tenhle kousek není výjimkou... Takže tradičně špatný film, se špatnými herci, debilním scénářem a mizernými triky... Klasiky zamrzí naprostá absence humoru nebo odlehčení... Sečteno, podtrženo, sledovat tenhle film je naprostá ztráta času... ()

SeBig odpad!

Filmy jsou semtam trochu jak sex, někomu stačí stereotyp a někdo chce vyzkoušet něco jinýho.. každej to má rád nějak jinak. Tohle je takové filmové sado maso. Prostě pro ty, co chtějí hodně trpět, je tu tahle značka - ASYLUM. Neváhej to vyzkoušet, prostě sadistickej zážitek. ()

korbitch22 odpad!

Áááá sakra!Po dlouhé době sem si zase dal jeden z těch příšerných zetkových výblitků pro americké kabelovky, většinou se u toho dá slušně natlemit (Žralokonádo, Spiders, Dvouhlavý žralok atp.) ale tady je to myšleno snad úplně všechno vážně, žádný náznak sebeparodie ani satiry.Má smysl komentovat scénář?Ten neexistuje.Nikdy jsem vlastně nepochopil, pro koho nebo spíš proč vůbec se tyhle zrůdné sračky plné zkrachovalých herců a neúspěšných pornohereček točí.Teal'c by měl doufat v znovu vzkříšení Hvězdné brány, protože dalšího žraloka už by jeho kariéra nemusela přežít.Sranda je, že se objeví v malinké roli v tak významném filmu jako je Temný Rytíř Povstal a pak hraje v tomhle.Já osobně bych se na místě těhle herců dobrovolně uchlastal k smrti, než ve vlastním tričku s vysílačkou z marketu lovit v papírové krabici nahrazující kokpit robotického žraloka digitálního bílého žraloka....pfuuu.0%. ()

JohnMiller odpad!

Viem že sa pri filmoch u megažraloka opakujem ale... Toto je úplne najhoršia časť. Asylum nemá núdzu o nekvalitných ale zato zábavných scenáristov. Po smrti posledného megažraloka nastal na zemi mier. Už nehrozí ďalšie nebezpečenstvo. Avšak vláda USA ako inak nenechá nič na náhodu a tak zostrojí ponorku ktorá vyzerá ako žralok a má v sebe zabudovaný počítač ako KITT s Knight Rider. Náhoda na seba nenechá dlho čakať. Do Egypta pripláva loď s ľadovcom v ktorej sa skrýva zamrznutý megažralok. Vyslobodí sa a začne zabíjať. Jediný kto ho môže zastaviť je Mecha shark a Jaffa Teal´c so Star Gate. Ide o veľmi lacní a hlúpy kúsok, dokonca aj vtedy keď si človek uvedomí že ide o asylum. Interiéry poskladané s krabíc mi dali riadne zabrať ale aj tak jedno musím uznať. Monštrum vyzeralo náhodou veľmi dobre.. Takéto dobré CGI som u tejto nízkorozpočtovej filmovej spoločnosti hádam ešte nevidel. ()

L_O_U_S odpad!

Když se objevil trailer na prvního Megažraloka, ve kterém megalodon vyskakoval na letadla a pojídal Golden Gate Bridge, bylo to k popukání. Druhý díl už byl logicky slabší, protože se s podobnými spektátkly roztrhl pytel a divákovi už to nepřišlo tak bláznivé. No a třetí díl je už jen výgrc plný toho, čeho se už i méně otrlý divák přejedl. Je to hrozitánská nuda a ani ten ultradementní nápad nasadit proti megalodonovi umělého žraloka to nespraví. (1 115.) ()

rakovnik odpad!

Dost dobře jsem se při tomto filmu pobavil, v podstatě jsem se stále musel nahlas smát. Tahle megablbost ani nejde více komentovat. ()

cariada odpad!

Tohle se opravdu nedalo, snad na pětkrát než jsem to dokoukal a to jsem to i občas postrčil. Něco tak blbýho se jen tak nevidí, to nemá hlavu ani patu. Herecký výkony jsou tak zoufalý až to bolí. A děj ten byl snad výtvorem malého děcka. Robotický žralok co jede na pásech po Sydney a ničí a masakruje (nějak mě to přípomínalo našeho Golema ) doufám, že tohle už byl konec podobných hovadin o žralocích. Teď by mohli pro změnu zkusit pavouky, ty vypadají aspoň děsivě. ()

vesper001 odpad!

Rozvášněný monstržralok by si jednou za uherský rok taky rád zadováděl, a tak hupky dupky valí k protinožcům. Laskaví lidé mu sestrojí mechanickou hračku, aby se cestou zabavil, protože jinak z nudy rozbíjí, na co přijde. Tento film doporučuje jedenáct z deseti lékařů. Má klinicky ověřené sedativní účinky – sedněte si k němu, a budete spinkat jako budulínci. ()

LiborGondek odpad!

Jednoho krásného dne vyskočil z vody žralok a chybělo málo a sežral ve vzduchu dopravní letadlo. Když se mu to nepovedlo, vyrazil si potopit alespoň jednu letadlovou loď. Bože to je kokotina. ()

Trisis odpad!

Ježiši... film roku! To najlepšie čo prírodopisný film môže ponúknuť. So skvelými porno hercami a scenárom... ()

xaver odpad!

Vždy jsem si myslel, že větší ptákovinu už nemohu vidět, ale někteří režiséři překvapí a natočí něco tak stupidního, že to překoná všechny dosavadní ptákoviny. Mega žralok, byť sebevětší, zde měl mít cca 60 m, a potopí jednu z nejmodernějších letadlových lodí, která měří na délku cca 350 m a má výtlak kolem 80 000 tůn. To si den primitivní režisér neuměl vymyslet něco přijatelnějšího. Tomu přece nemůže uvěřit ani ten největší ubožák s IQ šimpanza. Další komentář je již zbytečný. I hodnocení odpad je zde vyznamenáním. ()

Mitin odpad!

Ve filmu vidíme spoustu disciplín -> Odpal ploutví baseballovým stylem na cíl ( Sfinga ) , Skok na letadlovou loď flopem , Odpalování torpéd na cíl, Hlavičkování žraloků na Operu v Sidney a další! dobrá komedie..! ()

bobstock odpad!

Asyláci stále překvapují jaké kašoidní variace se dají vymyslet na téma žralok. Já vím, že si za to můžu sám ono mě to nějakým způsobem úchyla láká to vidět. Mechažralok na pásech a megalodon, který dokáže vyskočit z vody do 10 000 metrů a skoro sejmout dopravní letadlo.uuufffff 10% ()