Husí kůže

Sean Haworth

Kostýmy:

Judianna Makovsky
  • LIVINGDEAD

FILM PRO MALÉ DĚTI! Jako komedie "NUDA", jako horror "SRAČKA". Kolegyně mne ukecávala ať s ní jdu na to do kina. Díky Bohu, že jsem tušení, že je to píč***** jinak bych se tam musel odstřelit!(24.12.2015)

Docela mě zaujal už trailer, akorát jsem si říkala, takže jsme teď viděli to nejlepší z filmu a zbytek bude pitomost. Avšak byla jsem hodně mile překvapena, když jsem se pak na celý film podívala. Teenageři v hlavních rolích nebyli otravní (jak to většinou bývá), ale občas se jim podařilo i zahláškovat (nejlepší byl ovšem ten "nejlepší" kamarád hlavního hrdiny). Romance tam být musela, i když bych jí oželila, ale dalo se. No a zbytek byla docela sranda. Samozřejmě se dalo předpovědět kam film směřuje a jak to dopadne, ale já jsem se v průběhu dost bavila. Fanoušci příšer si tu přijdou fakt na svoje, je tu pestrá škála všeho možného a já si nemůžu stěžovat. 4*(2.1.2016)

Veľmi fajn blbina v štýle spielbergovej produkcie 80.rokov, ktorej podrážajú nohy akurát nevyužitý potenciál (nechcem si predstaviť, čo by z toho spravil napr. Zemeckis) a slabučké triky. Veľmi ma to bavilo. 7/10(16.1.2017)

Hrozně fajn rodinná věc, která ale bohužel podtrhuje, že natočit byť jen "něco jako Jumanji" je pro Hollywood nesmírně obtížné. Výsledek v podstatě jenom řetězí akční scény a těch pár fajn dialogových výměn to tváří v tvář silně předvídatelným dějovým zákrutám už moc nevytrhne. Odeya Rush každopádně pedofilův sen.(7.12.2015)

Kvalitou asi ako Percy Jackson. Navnadi po rokoch pozriet Jumanji.(26.11.2015)

• - Natáčení probíhalo v Atlantě v USA. (willy1)

• - Když Zach (Dylan Minnette) jde s Hannou (Odeya Rush) v noci do lunaparku, má ve scéně u domu jasně opálený krk zezadu. Během scény v lese ale krk spálený nemá, a když se vrátí zpět k domu, opět má krk spálený. (jujec)

• - Původně měl adaptaci na plátna přinést režisér George A. Romero, ale nakonec se tak nestalo. V roce 1989 měl film připravit Tim Burton, i z toho však sešlo. (hansel97)