Husí kůže

Danny Elfman

Jim May

Kostýmy:

Judianna Makovsky

Když vám někdo naservíruje takovou sestavu monster, skvělý humor a novou platonickou lásku v podobě mladé izraelky Odey Rush, tak potom nelze hodnotit nízko. To prostě nejde! Thumbs up :-)(13.1.2016)

Horor? Len neškodné bu bu bu. Akási Noc v múzeu pre teenagerov. Potešila zlatá a civilná Odeya Rush, sklamalo, že Halston Sageová tu má iba epizódnu roličku. Kedy konečne dostane hlavnú rolu?(19.6.2016)

Trailer mě navnadil, tak jsem na to vzal přítelkyni do kina. A nelituju toho. S hororem to ovšem moc společného nemá, spíše je to fantasy - komedie. Některé scény a střihy byly opravdu komické.(30.11.2015)

Maximální zábava! Od doby filmu Jumanji nic podobného kinem nešlo :-) Ten kdo tomuhle dal škatulku horor, byl blázen a myslím, že tak film přišel o hromadu potenciálních diváků. Dokonalé triky, akce a děj co má šmrnc a tempo. Super....(7.12.2015)

• Jossie

Jumanji už jsem viděla, tohle opravdu nebylo ničím originální ani vtipné. Jack Black mě v poslední době od filmů spíš odrazuje.(23.6.2016)