poster

Želvy Ninja 2

 • USA

  Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

 • USA

  Teenage Mutant Ninja Turtles 2

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Ninja Korytnačky 2

Akční / Dobrodružný / Komedie / Fantasy / Sci-Fi

USA / Hong Kong / Kanada / Čína, 2016, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  **

  Bezva akční výplach v na mě až příliš dětinském podání. Strašně moc postav tady totiž ze sebe dělá infantilní nešikovné ňoumy, což už mi se stopadesátou záchranou světa pomalu přestává lícovat. Ubrat gagů a byla by to paráda.(7.9.2016)

 • LiVentura
  *

  Všechny klasické postavy se objevily.. Jinak nic.(24.9.2016)

 • URBAN
  ***

  Zatímco první díl byl téměř nadprůměrny, druhý díl sklouzal prakticky do podprůměru, ale našlo se pár vtipů a scén které mi vykouzlily úsměv na tváři nebo vyvolaly napětí, jenomže jen tak aby film něják udržely. ( 30.8.16/MAC )(30.8.2016)

 • Hitman_47
  **

  Vemte všechno, co bylo skvělé na jedničce a hoďte to do hajzlu. Pokud čekáte akční nahláškovaný nářez plný skvělých bitek jako od Jackieho Chana, tak se raději znovu podívejte na jedničku. Tady budete mít hodinu a půl velice trapných, ultra dementních keců (neříkám, že jednička nebyla dementní, ale tam to holt přehlušovala tuna skvělé akce ... tady tu hnusnou akci přehlušuje tuna demence a trapnosti). Ten zbytek tvoří digi bordel ... jo a na jakékoliv ninjutsu taky rovnou zapomeňte, když už se tu někdo má mlátit, tak je to buďto v off screenu, nebo je tu jeden obrovský a skoro nepohyblivý enemák, na kterého želvy prostě jen skáčou ... když tak přemýšlím, tak dvojka by se spíš měla jmenovat Teenage Jumping Turtles, jelikož tu vlastně v těch pár akčních scénách jen skáčou a hází hlášky, kterým se uchichtnou tak maximálně děti do 10 let. Liebesman chybí a Casey Jones přebývá ... ten týpek je tak otravný neherec, že v oné neherecké disciplíně předčí i Megan Fox (ale jsem si jistej, že v reklamě na Calvin Klein strašně válí). Upřímně doufám, že dalšího filmu už se nedočkáme.(2.6.2016)

 • okkac
  ***

  Výplachová blbina. Ale Megan je tu těžce hot.(10.9.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace