Želvy Ninja 2

Ninja Korytnačky 2

Akční / Dobrodružný / Komedie / Fantasy / Sci-Fi

USA / Hong Kong / Kanada / Čína, 2016, 112 min

• LiVentura

Všechny klasické postavy se objevily.. Jinak nic.(24.9.2016)

Já si užil dvojku ještě víc, než první díl. Je zde spousta nových postav, které znám z dětství z animovaného seriálu a jsou vytvořeny opravdu pěkně. Akce je zde víc, vtipných pasáží taky. Celý film má rychlé tempo, takže rychle uteče. Příběh je pěkný a opět může v klidu pokračovat. Efekty jsou opět na špičkové úrovni. Za mě 100% :)(20.6.2016)

:D Já ty želvíky žeru. Ne kecám - Megan je vážně kost a kdyby nebylo jí, tak by to asi nestálo za to. Zas pořádně ujetý!! Krang alias záporák naprosto fantastický. A ti dva dementos kriminálos? Pecka ten film. :)(20.9.2016)

• Davies182

Bezva akční výplach v na mě až příliš dětinském podání. Strašně moc postav tady totiž ze sebe dělá infantilní nešikovné ňoumy, což už mi se stopadesátou záchranou světa pomalu přestává lícovat. Ubrat gagů a byla by to paráda.(7.9.2016)

Avengers meet Transformers. Je potřeba položit si otázku, co člověk vlastně očekává od filmu, kde se zmutovaný želvy snaží zastavit Japončíka s traumatem, který se spolčí v Dimenzi X s mluvícím mozkem, aby ovládli svět a k tomu si přizve dva bezmozky, ze kterých udělá prase a nosorožce. Je to stejně praštěné jako seriál, ale ten měl alespoň své kouzlo. To kouzlo nepostrádal ani první díl, ten druhý je ale infantilní až hanba, navíc plný strašně nepotřebných a natahovaných scén. Alespoň akce není mdlá (ale ninjutsu tam moc není).(3.6.2016)