Želvy Ninja 2

(neoficiální název)

Ninja Korytnačky 2

Akční / Dobrodružný / Komedie / Fantasy / Sci-Fi

USA / Hong Kong / Kanada / Čína, 2016, 112 min

Výplachová blbina. Ale Megan je tu těžce hot.(10.9.2016)

Já si užil dvojku ještě víc, než první díl. Je zde spousta nových postav, které znám z dětství z animovaného seriálu a jsou vytvořeny opravdu pěkně. Akce je zde víc, vtipných pasáží taky. Celý film má rychlé tempo, takže rychle uteče. Příběh je pěkný a opět může v klidu pokračovat. Efekty jsou opět na špičkové úrovni. Za mě 100% :)(20.6.2016)

Jestli byly první Bayovy Želvy opravdu něčím zajímavé a působivé, tak to byly akční scény. Odpoutaná kamera snímající souboje v dlouhých, dynamických záběrech byla dostatečným ospravedlněním pro mnohdy kompletně animované scény a vnesla do akce přehlednost a pohybovou eleganci, jaká v současných hollywoodských blockbusterech není úplně obvyklá. Ve dvojce už se bohužel ničeho takového nedočkáme - Dave Green nejenže sáhl po dnes běžném a mnohými proklínaném shake 'n' cut stylu, ale také po výrazně jednoduší choreografii. I scéna s pádem letadla je hlavně triková exhibice a chybí ji důmyslná inscenace "sněžné" honičky z předchozího filmu. Zarazilo mě také to, že snímek se vůbec nenamáhá jakkoli představovat Kranga; ten se prostě objeví a všechny postavy se tváří, jako by mimozemšťany v robotických oblecích běžně potkávali na ulici a nepotřebovali kolem jejich původu nic vysvětlovat. Pokud se vám ale na na předchozích náctiletých zmutovaných nindža želvách líbil hlavně nigga humor a sexy pózy Megan Fox, pak si určitě užijete i dvojku.(4.6.2016)

Pohodová zábava bez nutnsti používa mozek, kór kyž se vrátíte po celém dni v práci a otevřete si k filmečku láhev "Bohemky". Druhá polovina filmu i láhve mě opravdu bavila. Za mě jasných 73%(5.9.2016)

• Wacoslav1

Dvojka restartovaných želv jede ve stylu jedničky. Pro děti možná dobrý, pro mě už ne. A navíc když už bych to chtěl mermomocí vidět, tak si radši pustím originál než tuto snadno zapomenutelnou záležitost.35%(9.9.2016)

• - Ve scéně, kdy želváci střílejí po Vernonovi (Will Arnett) z foukačky, je jasně vidět, že k nim stojí zády. Ale i přes to má Vernon kuličku po prvním zasáhnou nalepenou pod pravým okem a po druhém zásahu na čele. (Karn)

• - Želvy Ninja 2 je první hraný film, ve kterém vystupují Krang, Bebop (Gary Anthony Williams) a Rocksteady (Stephen Farrelly). (Karlsberger)

• - Trhačovo (Brian Tee) nové šedočerné brnění bylo vytvořeno podle jeho prvního brnění v seriálu Želvy Ninja (od r. 2003) . (Karlsberger)