Želvy Ninja 2

(neoficiální název)

Ninja Korytnačky 2

Akční / Dobrodružný / Komedie / Fantasy / Sci-Fi

USA / Hong Kong / Kanada / Čína, 2016, 112 min

Želvy Ninja opět útočí a jsou to pořád ty samí sympaťáci, jako v původním seriálu. Scénář je sice debilní, děravej a smysl moc nedává, finále neoriginální, všichni lidi děsně otravný a scény s nima jen zdržujou. Jakmile ale na scénu nastoupí Ralf, Dony, Leo a Mike, fanoušci kreslené verze se můžou rozpouštět blahem. Akce je tak strašně over the top, že nic zábavnějšího letos v kině nebylo. Dvoumetrový želvy s mečema na krunýřích se po dálnici řítí v popelářskym autě, který střílí poklopy od kanálů a trefuje gang motorkářů kolem sebe! Po chvíli nosorožec a prase vyskočí tankem z letadla a vlítnou do Amazonky. Má to sice fakt hodně chyb, ale i tak to ve všech směrech rozdupává letošní stále trapný Avengers … 6/10(8.9.2016)

O kúsok lepšie ako jednotka. Predovšetkým preto, lebo sú tu ikonický záporáci korytnačiek - Rocksteady, Bebop, Krang a nechýba ani Technodrom, či dokonca kápo v hokejovej maske Casey Jones (pre neznalých a mladších, ten záporák nie je aby bolo jasné). Ninja Korytnačky 2 priniesli široký výber postáv, ktoré pre nás starších sú dobre známe, no pod tým všetkým je to iba pekná prehliadka efektov, akcii, či záberov na Meganku. Slušná odreagovačka, ale ak mám na výber radšej siahnem po kreslenej verzii. Som zvedavý čo prinesie prípadný tretí diel, mám pocit, že esa z rukávov už došli. Steve Jablonsky celkom fajn náhrada za Briana Tylera. Obľúbený soundtrack: Squirrel Formation. 65% - 3*(21.9.2016)

• Vyhy

Příběh nudí, taktéž postavy. Dvojka najde fanoušky mezi náctiletými nebo spíše mezi dětmi. Jedinčka ušla a diváka s poměrně dobrou akcí a příběhem nenudila. Dvojka je pravý opak.(15.9.2016)

Výplachová blbina. Ale Megan je tu těžce hot.(10.9.2016)

• Davies182

Bezva akční výplach v na mě až příliš dětinském podání. Strašně moc postav tady totiž ze sebe dělá infantilní nešikovné ňoumy, což už mi se stopadesátou záchranou světa pomalu přestává lícovat. Ubrat gagů a byla by to paráda.(7.9.2016)