Mezi námi děvčaty

• USA Freaky Friday (více)

Energická psycholožka Tess Colemanová je vdova. Vychovává sama patnáctiletou Annu a mladšího Harryho a zanedlouho se má provdat za přítele Ryana. Ona i dcera mají každá své starosti a příliš spolu nevycházejí. Zatímco Anna není vůbec nadšena, že se matka chce znovu provdat, Tess zase vadí Jake, do kterého se zakoukala její dcera. Anninou jedinou radostí je rocková kapela, zkoušejí v garáži a připravují se na konkurz. Jejich vystoupení je však ohroženo, protože se ve stejnou dobu koná předsvatební hostina matky a Ryana. Když se ji Anna pokouší přemluvit, je z toho hádka, do které nečekaně zasáhne majitelka čínské restaurace se svou matkou. Stará žena jim nabídne kouzelný koláček s proroctvím. A když se pak ráno obě probudí, zjistí, že si vyměnily těla. Po marných pokusech o návrat si uvědomí, že jedinou nadějí je zajít znovu do čínské restaurace. (TV Nova)

Yardak

Překvapivě dobrá komedie. Curtis hraje skvěle a překvapí i Lohan + dobrá menší role Marka Harmona. Doporučuji hlavně matkám a dcerám :)). ()

heyda

Lindsey Lohan versus mamka Jamie Lee Curtis...kdo vyhraje? Nikdo nebo lépe řečeno obě dvě. Film o běžných sporech mezi dcerami a matkami, který chytne za srdce a pobaví. Alespoň v mém případě. ()

sharky

90%I když je námět sebeohranější, když se ho chopí dobrý scénárista a do hlavních rolích jsou obsazeny šikovné herečky, může i přesto vzniknout podívaná, které dosahuje pětihvězdičkové kvality. Extrémně vtipná komedie se úžasnou "maminkou" Linsday Lohan a její ještě lepší zlobivou "dceruškou" Jamie Lee Curtis je tak svižná a zábavná, že ji člověk odpustí i to patetické finále. Navíc je to i perfektní hudební nářez a český dabing se tentokrát extra povedl (Zlata Adamovská opravdu exceluje). ()

Flego

Nikdy by som neuveril, že dám takémuto filmu štyri hviezdičky... Bohužial ( bohudík ) "Medzi nami dievčatami" je natoľko strelene milý príbeh, že si ozaj zaslúži moje hodnotenie. Curtis je úžasná a priznávam bez mučenia, že i bulvárom pretriasaná Lindsay dokáže zahrať svoju úlohu. ( Priznávam, že som ju podceňoval ). Fajn zábava, odporúčam. ()

rikitiki

"Dokážeš si představit, jak je život těžký, když je ti patnáct let?" "Ne! Umíš si představit, jak je nesnesitelný, když je ti čtyřicet?" "Ani náhodou!" Takže je tu nějaké čínské čarování, holky si vymění těla a přijdou na to. Ale jo, je to mírně vtipné a není to vysloveně trapné. ()

Nancy

Očekávala jsem další "obyčejnou" komedii, kterými nás ročně hojně zasypávají američani, ale kupodivu to tak není. Jedná se o velice svěží a zábavnou inteligentní komedii, kde se mi obvzlášť zamlouvala mladá Lindsay Lohan, která je (podle mého nestranného dívčího názoru) hezká a ještě talentovaná. ()

Ivoshek

Dlouho jsem to viděl na 4, ale spíš jsou to 3. Protože tenhle typ filmů má pořád stejný průběh. Dobrý start, vtipný střed a naučný závěr. A já výš hodnotim jen ty, které si troufnou tohle udělat jinak. Jinak ale je to v rámci žánru povedený a obě hlavní herečky mě bavily. ()

eraserhead666

Překvapivě chytrá, rozumná a nepřitroublá komedie o krizích středního a mladého věku. I přes zajímavou, i když ne originální zápletku a povedený scénář, film stojí v podstatě jen na dvou věcech - na dvou hlavních hrdinkách. A v tomto případě se herecký výběr naprosto povedl. O Lindsay Lohan si bulvár může psát co chce, je to strašně hezká holka a poslední dobou mě překvapuje tím, že zřejmě když se jí chce a nehraje zrovna v nějaké konině, tak i dokáže opravdu hrát (např. Bobby) a to tady předvedla. Ovšem to, co předvádí Jamie Lee Curtis, to je radost pohledět. Už jsem to tu někde psal. Jamie se sice snad proslavila jako královna horrorového vřískání, ale až v komediích ukázala, že opravdu hrát umí a že ji komediální žánr sedí. ()

Thomick

Stokrát líp zpracovanej námět než v Change-up. Skvělá Jamie Lee Curtis a Lindsay Lohan, která ve filmu prodělá přesně opačnou proměnu, než jakou si bohužel prošla v reálu (tady z rebelky v princeznu). ()

SOLOM.

Čekal jsem spíš nějakou tuctovou americkou sračku pro teenagery, ale nakonec se mi tato komedie i docela líbila. Samozřejmě že hlavně díky skvělému výkonu mé oblíbenkyně Jamie Lee Curtis, ale ani Lindsay Lohan nebyla překvapivě vůbec špatná. Obě dámy to pro „proměně“ těl pořádně rozbalily a já se opravdu královsky bavil. Bylo to však dáno i celkem dobře napsanými postavami, nechybělo několik opravdu dobrých hlášek a slušná porce humorných situací. Nicméně se svým fotříkem bych určitě měnit nechtěl… ()

Ilicka

Máte někdy pocit, že vás matka nechápe? Připadá vám, že má lepší život než vy? Zajděte s ní do čínské restaurace na koláček, a možná se vám nepatrně změní život. A jestli ho zničíte či obohatíte, je jen na vás. *** Příjemná, chytrá komedie (s příšerně upištěným českým dabingem) z doby, kdy Lindsey Lohan byla ještě (rozto)milá a hrála přiměřeně dobře. S Jamie Lee Curtis jí to velmi ladí, ať už hraje upjatou "matku" nebo rebelskou "dceru". Stejně to platí i opačně. A Murray v roli ctitele obou je roztomilý. ()

Dharter

Primitivita. Ta psycholožka (kvazi-výchovná poradkyně) v káznici, s černou mikinou, to byla ta kunda z siokřesťanské pravdy za 11. září ? ❌ ()

Bauer

Prostě bomba komedie.Když jsem si četl v Cinemě recenzi, tak jsem nevěděl co si o tomhle filmu myslet.Další film kde si někdo vymění těla (např. Žába k zulíbání ), takže jsem si myslel že to bude blbost, pak jsem se ale podíval na docela vysoké hodnocení a to 80%.No a dnes jsem se přesvědčil že je to fakt dobrý.Jamie Lee Curtis a Lindsay Lohan ( která mně zaujala v Pasti na rodiče ) předvedli obě skvělý výkon.Tohle prostě musíte vidě!!!! ()

mm13

Ideálny filmový relax! Bláznivý námet je tu spracovaný napodiv mierne, zároveň nestráca nič zo svojho komického potenciálu. Super herecké výkony (všetkých zúčastnených - od najmladšieho, cez dospievajúcu, dospelých až po najstaršieho) vo vôbec nie ľahkých úlohách. A okrem hlavnej dvojice matka-dcéra poteší aj vedľajší, nemenej podarený párik starý otec-vnuk. [70%] ()

becki_tu

Hodně dlouho jsem přemýšlel, jestli mi vůbec tahle, na pohled bláznivá, romantická komedie stojí za vidění. Když jsem však viděl přijatelnou stopáž a zajímavé herecké obsazení, rozhodl jsem se, že to teda zkusím. A k mému překvapení jsem dostal vtipnou a zábavnou jednohubku s překvapivě dobrými hereckými kreacemi obou představitelek, okořeněnou navíc stylovým punkrockovým soundtrackem. 70% ()

prome

Čekal jsem strašnou slaďárnu ale ve výsledu je z toho parádní rodinná komedie u které jsem se výborně bavil. A hlavně Lindsay Lohan je velice pěkná holka;) ()

Lucasion

Noční můra každého teenagera - jeho rodiče. Lindsay Lohan si vůbec nerozumí se svojí mámou J.L Curtis. Hádají se ve všem a jejich jediné společné téma je hádka. Pak se stane něco, dcera se probudí v těla matky a naopak. Velmi dobrá komedie s parádní hudbou, vtipem a sympatickými herci. Musím říct, že nejlepší na filmu jsou dvě hlavní herečky. Obě to hrajou skvěle a vůbec nemám problém uvěřit změny jejich duše. Lindsay je pěkná a Jamie sympatická. K tomu připočtu originální zpracování a parádní soundtrack. Nehledě na velké množství hlášek. Doporučuju. Celou dobu teď přemýšlím, jaké by to bylo prohodit se s jedním z rodičů....:-) (76 procent) ()