Mezi námi děvčaty

• USA Freaky Friday (více)

Energická psycholožka Tess Colemanová je vdova. Vychovává sama patnáctiletou Annu a mladšího Harryho a zanedlouho se má provdat za přítele Ryana. Ona i dcera mají každá své starosti a příliš spolu nevycházejí. Zatímco Anna není vůbec nadšena, že se matka chce znovu provdat, Tess zase vadí Jake, do kterého se zakoukala její dcera. Anninou jedinou radostí je rocková kapela, zkoušejí v garáži a připravují se na konkurz. Jejich vystoupení je však ohroženo, protože se ve stejnou dobu koná předsvatební hostina matky a Ryana. Když se ji Anna pokouší přemluvit, je z toho hádka, do které nečekaně zasáhne majitelka čínské restaurace se svou matkou. Stará žena jim nabídne kouzelný koláček s proroctvím. A když se pak ráno obě probudí, zjistí, že si vyměnily těla. Po marných pokusech o návrat si uvědomí, že jedinou nadějí je zajít znovu do čínské restaurace. (TV Nova)

Nuala

Zpočátku jsem očekávala jen další přitroublou komedii, ale nakonec jsem byla spokojená. Překvapivě sympatické obsazení, příjemná kamera a relativně vtipný příběh. Film se naštěstí nesnaží chrlit na diváky záplavu rádoby vtipných scének, ale v poklidu si plyne, což je jen a jen dobře.. ()

marcek

Tak tomu říkám bomba. Komedie u které jste zpočátku zmatení kdo říká co komu :) aspoň já jsem zezačátku byl. Perfetktní výkon J.L.Curtis i L.Lohan, ale Curtis byla prostě famózní. V roli pubertální 15-i letté rockerky je nepřekonatelná. Bravo - tleskám ve stoje ()

Skleena

Velmi, velmi příjemné překvapení! A pak že americké komedie musí být nutně o silikonovém poprsí a těch nejtrapnějších pokusech o první sexuální zážitek. Ne nijak originální zápletka je spjatá s fajn dialogy a především výbornými hereckými výkony obou hlavních představitelek. Kapka toho nutného poprocku, abychom přeci jen zapadli tam, kam máme, a sranda (překvapivě na úrovni) je na světě. Tleskám. ()

Streeper

Skvělá komedie, u které jsem se několikrát srdečně zasmála. Spojení Jamie Lee Curtis a Lindsay Lohan funguje na jedničku a své "vyměněné" role zvládli opravdu skvěle a přesvědčivě. Navíc jde i o docela originální nápad, i když se takových filmů později objevilo více tenhle námět je rozhodně zpracovaný a natočený nejlépe a vtipně. ()

Nach

Umě vystavěná komedie, kde sice moc originality neuvidíte, ale charaktery a vztahy mezi hlavními protagonisty jsou natolik funkční, že jsem si jí užil od začátku do konce. Toto vše podporují navíc i skvělé herecké výkony vedené dobrou režií. Takže palec nahoru a více takových. 75% ()

ProNotor

Oddychový film, nenáročné, celkem zábava, poněkud už starší film, když bych se podíval na herce, jak všichni zestárnuli za ta léta, jenom Mark Harmon je asi nestárnoucí nebo má hodně dobré maskéry :D hezké 4* za námět a za ty dojemné pasáže, zahrálo to na city přesně jak mělo. ()

Lopic

Když jsem tendle film viděl poprvé, asi sem zrovna nebyl v náladě nebo nevim, ale napodruhy je to jasnych 5 hvezd. Linsday Lohan dokazuje ze pred sebou mela skvelou karieru nez se dala na takovy zpusob zivota na jaky se dala. Bavil sem se od prvni do posledni minuty. ()

Trainspotter

Docela pohodový a nenáročný zabavní produkt na sobotní večery spíše v TV než v kině. Jednoduché a standardní vykonstruování zápletky založené naneméně standardní výměně těl, v tomto případě však vybízí ke srovnání hereckého umění Jamie Lee Curtis a Lindsay Lohan. Hádejte, která má talentu na rozdávání a která je úplně toporná, nemastná/neslaná; Jamie Lee Curtis těžko bude ten druhý případ, protože její ztvárnění patnactileté školačky je naprosto fantastické a odzbrojující zároveň. Opravdu jsem ji věřil každý pohyb, každou grimasu, kterou její pubertalní postava představovala. Naproti herectví Lohanové, jejíž postava prakticky celý film byla "v kůži matky", mě takhle na prdel neposadila, ačkoliv profil postavy nebyl tak šílený, aby k nějakému hereckému koncertu vůbec spěl. No, ale v globále jsem se pobavil. ()

Wormboy

Tak presne takto si predstavujem perfektnu oddychovu, nezavaznu, ale pri tom vobec nie stupidnu zabavu na nedelne popoludnie. Vtipne, hrave, nevtierave, co by sme este chceli...ano...J.L.Curtis a L.Lohan su tu proste skvele!!! 4,5/5!!! ()

lakikaki

Miliónkrát omieľaná téma výmeny osobnosti a predsa sa ešte stále nájde dobrý film s takýmto námetom! Výborná hlavná dvojica herečiek, vtipné vedľajšie postavy a hlavne zábava po celý čas. Škoda len toho presladeného konca, ale inak pohoda... ()

Vignette

I když jsem si zvykla nevyhlížet a možná dokonce zavrhovat filmy, ve kterých se má objevit Lindsay Lohan, musím si někam poznamenat, že za spoluúčasti Jamie Lee Curtis bych to možná neměla dělat hned. Tenhle kousek totiž obsahuje spoustu svěže vtipných a chytrých scén a je ho moc příjemný sledovat :-) ()

carly

boli tu výborne vybratí herci - Jamie rules :) a bolo to vtipné. a aj poučné. a malo to happy end - pre všetkých. ja som bola spokojná ()

McLushi

Pohodová komedie u které jsem se i slušně zasmál a to se o amerických komedií v poslední době dá řící jen málo kdy. Lindsay Lohan i Jamie Lee Curtis podávají úžasný výkon a obě se do svých rolí dokázaly na maximum vžít. ()

pufina

Ze začátku mě to moc neoslovilo, ale nápad byl výborný (výměna těl sice není nic nového, ale) - výměna těl matky s dcerou byla opravdu zábavná. Taková příjemná (dívčí) oddychovka.. (stejně pořád tu Lohan nemám ráda!) ()

gabin(a)

Když pominu nestárnoucího Císařova pekaře a naopak, byl tohle opravdu jediný film, který mě o letošních Vánocích fakt pobavil. Bavila jsem se opravdu královsky a to nejen jako matka tří dcer, se kterými mám ovšem naprosto bezvadný vztah (aspoň já to tak vidím), s tou nejmladší (17) jsme si film užívaly a chechtaly jsme se, hlavně od proměny dcery v matku. Manévry s platební kartou, novým účesem a pacienty neměly chybu. Jamie Lee Curtis je jedna z mála hereček, kterou mám opravdu ráda a kdykoli se na ni s chutí podívám. Rybu zvanou Wanda jsem ještě neviděla a po tomto skvostném pokoukáníčku ji prostě musím sehnat! Můžu vidět kdykoli znovu. Moc mě potěšilo, že film jako suprový nehodnotím sama. ()

Juto

Skutočne šikovní film o vymieňaní identít. Aj vďaka výkonom hercov, ktoré sú lepšie ako kýčovitý scenár filmu. 6,5/10 ()

emo

Vážení, tak takúto kvalitnú rodinnú komédiu som nevidel už ani nepamätám! Je dpsť na úrovni, aby neurážala dospelákov a na druhej strane veľmi milo vtipná aby sa zabavili aj mladšie generácie. Celý film má pevné betónové základy v hereckých výkonoch Curtisovej a Lohanovej. Najmä mladšia z menovaných podáva skutočne skvostný výkon. Na rozdiel od Blooma dokazuje, že aj krásni mladí ľudia môžu byť dobrými hercami... Film má svižné tempo a tých 90 minút vám ubehne ako voda. Jednoznačne odporúčam. ()