Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Oskar
  *****

  Mnohé filmy podle scénáře Zdeňka Svěráka oslavují přátelství a vynášejí je zejména nad něco tak povrchního, jako je láska (třeba Utopím si ho sám, Tmavomodrý svět...). Tuto myšlenku plně podepisuji a myslím, že tenhle film ji prezentuje snad nejtransparentněji.(17.5.2003)

 • kulyk
  ****

  My, lidé, jsme prostě mr.ky. Nechť se slunko usmívá, ať si bouře zuří, vždy se najde důvod, proč ze.ereme každičkou dobrou myšlenku, se kterou kdy kdo přišel. Vím to. Po léta. Kok.t si kvůli tomu již nervu, okorávám. Přesto nemiluji tak mravně naučnou pohádku, jako jsou Veteráni. Protože na daný fakt upozorňuje trefně a s až nečekanou razancí. Mám k ní stejný poměr, jako ku Hoří, má panenko. Vynikající film, vtipu až po p.del, ale ta hořkost ve mně přetrvá déle, než jakýkoliv povznášející pocit, z humorných eskapád hrdinů vzešlý. Jsem prostě cíťa, do p.če. Mou dnešní autocenzuru račte omluvit, jsou svátky míru a pokoje a jen sám pánBú ví, kolik mých dětí by to zde mohlo čísti...(24.12.2014)

 • Sarkastic
  *****

  Krásná, vtipná a navíc i poučná pohádka (chcete-li, pohádková komedie). Výtečné herecké výkony, hudba pana Uhlíře a navíc režie pana Lipského. Jasných 5*. Zajímavé komentáře: flanker.27, Ajax.(16.12.2007)

 • LiVentura
  *****

  ...Děsivě pravdivá pohádka s velkým "cimrmanovským" humorem.!(29.8.2007)

 • HorrorVamp
  **

  Samozřejmě je to klasika, plná nezapomenutelných písniček a hlášek, ale tím to u mě hasne. Pochodující dlouhý chobot nesympatické princezny až kamsi do tramtárie mě v dětství děsil, ale ani teď tuto pohádku příliš nemusím, tudíž při jakékoliv příležitosti, ať už na Vánoce, nebo v kterýkoliv jiný svátek přepínám na jiný program.(17.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace