První krok

Česko, 2009, 13 h 21 min (Minutáž: 57–74 min)

Kamera:

Petr Adámek

Hudba:

Jan P. Muchow

Klára Issová, Dominik Turza, Pavel Kříž, Veronika Žilková, Filip Cíl, Oldřich Navrátil, Jan Cina, Linda Fernandez Saez, Oldřich Vlach, Světlana Nálepková (více)

Epizody(13)

Seriál je nabitý hudbou, tancom, vášňou a emóciami pretavenými do všetkých tanečných štýlov od klasického baletu až po hip hop. Ponúka vzťahy, intrigy a lásku v prostredí vyššej tanečnej školy a tanečných súborov. Večný boj profesorov a študentov, tanečníkov a choreografov mu dodávajú to správne napätie a spád... (oficiální text distributora)

mikosuo odpad!

5 minut stacilo. serial kde je hudba a tanec a je o dost zaujimavejsi je aj Glee aj ked porovnavat cesku tvorbu s americkou hmm dalsich 5 minut a stale odpad ()

harmasan odpad!

Tak jedním slovem: ŠÍLENOST. Já jen doufám, že v Česku se nenajde žádná sebevražedná televize, která by tenhle klenot (narozdíl od bratrů Slováků) koupila... ()

sanjozko odpad!

co nuti tie nase televizie tocit brak za brakom? a kto to vobec pozera? to je hotove utrpenie s dalsim kopcom pridrbanych tv serialov ()

jen24

seriál určený převážně pro mladší publikum podle španělského vzoru z produkce TV NOVA z prostředí taneční školy.Spousta mladých neokoukaných tváří ze staré gardy, naprosto vynikající Oldřich Vlach ,výborný Michal Kavalčík a Pavel Kříž.Teprve po více jak dvou letech bude vysílat NOVA,to zase bude plno odpadů od lidí co viděli sotva pět minut. ()

hampsterrk odpad!

Přiznám se že větší hovadinu jsem už dlouho neviděl. Popravdě se přiznám že jsem vydržel přibližně 25 minut a po té jsem již dál nemohl. Divím se že tento serial dávají v hlavním vysílacím časem protože už hned v úvodu se záběry ze společné šatny by se spíš hodil do pozdního vysílacího času a nedělal by ostudu vedle podobných lehlých erotických filmu ( ty taky nemají děj a víc než spoďáry a kozy v nich neuvidíte ). Sice tento seriál nahradil také ne moc povedený serial Druhý dech, jenže tenhle škvár nesahá ani po kravinec od kravek z druhého dechu (a že těch kraviček je v obou seriálu hodně ). ()

Lazy87

Shodou okolností jsem byl donucen shlédnout pilot. Už ze začátku raději řeknu, že nemám důvěru k seriálům přesahujícím 25 minut a k těm z české distribuce ještě méně. Jinak mi to přijde jako česká odpověď na Glee, který jsem mimochodem neviděl. Ale odpad tomu nedávám, sice mi to přijde jako ztráta času, ale své diváky si myslím najde. ()

montrose odpad!

Prostředí za nula, herecké výkony za nula a děj taktéž za nula. Celkově mi to tedy vychází na nula hvězdiček. ()

jessica29

Musím říct že jsem čekala více,ale seriál není špatný.Dobrá hudba,humor,tanec.Jen místy špatný výběr herců ale není to zas tak hrozné.Prostě průměrný seriál. ()

Ospalek

Viděl jsem jeden díl a stačilo to k tomu, abych si ujasnil, že české seriály mají pouze špatnou budoucnost... Ta dobrá byla zapomenuta po skončení 80. let... ()

plazmas

Pro ženský dobrý. Děj takovej nijakej. Občas vtipné. Pořád lepší než nekonečné seriály. I když je to jen okopírovaný koncept, dopadl seriál ještě dobře, ... po česku. ()

Barney odpad!

Neuvěřitelné, co je někdo schopen u nás natočit. Mílovými kroky se blížíme k úrovni Venezuelských telenovel. Strašný scénář, hrozné výkony herců... Poctivě jsem se vydržel dívat na celý jeden díl. Teď lituji ztraceného času. ()

Habi81

Tak tohle je mazec, kam se na to hrabe Beverly Hills a jiný seriály pro náctileté. Kdo se vyžívá ve 40-kilových holkách ve spodním prádle, ve stupidních dialozích, trapně sehraných tanečních představení, tak dá možná i 3 hvězdičky. Já dávám hvězdičku, protože jsem také byl náctiletý. Jo a je mi líto Pavla Kříže, jak do tohohle mohl jít. ()

Necrophobic odpad!

Srajda na kterou se nedá koukat a vlastně se nedá ani poslouchat.Degén střídá degéna ,stupidní dialog další stupidní dialog,prostě katastrofa jako celek. Lituji těch pár seriozních herců mezi tím komparzem ,že musí hrát v takových sráčkách ,aby měli na složenky a žrádlo.Herectví je řehole a dokud bude veřejnost na tyhle braky( v čele s Růžovkou )dívat, tak budou herci nuceni v nich hrát aby přežili. Zásady jdou v takové situaci stranou. V podstatě je mi jich líto. :-( ()

kriplozoik

Všechno ve světě Prvního kroku je předvídatelné, prvoplánové, ploché, falešné, vylhané, plastické a umělé, ale kupodivu se na to dá přes to přese všechno dívat. Vím, že si protiřečím a nedokážu odpovědět, proč to tak je, ale je to tak. ()