• korbitch22

Vynikající seriál,s perfektním námětem,dokonalým hereckým obsazením,s podstatnou myšlenkou,natočen ve skvělých atelirérech a jinak asi vůbec nejlepší seriál České televizní produkce ;)(25.4.2012)

• Ellise

Hudba pěkná, tanec taky, ale děj připomíná trošinku telenovelu. Zase všichni se všema. Tentokrát, ale ve školském prostředí. Není to špatné, ale ani dobré.(2.12.2009)

Není to zázrak ale mě to prostě bavilo. :-)(28.3.2010)

• Rousse

Nebudu řešit to, že se v seriálu pořád někdo dohaduje, jestli ten či onen učí podle osnov nebo ne, když podle UČEBNÍCH OSNOV se neučí minimálně 5 let (nahradily je ŠVP) - o takové detaily tu fakt nejde. Spíš bych se chtěla zeptat: proč je to proboha tak trapné? Jedinému herci nevěřím ani půl slova, scénář je snůška totálních žvástů a celé to jsou podle mě vyhozené peníze. Jediné, co mě opravdu pobavilo byli žáci, kteří přišli na první hodinu s dotyčnou učitelkou tance a na konci vyučovací hodiny už zvládli bezchybně celou novou 5 minutovou choreografii včetně pyramidy - "bravo", přátelé, jsem ráda, že o supermany v ČR není nouze.(9.3.2012)

Celkem překvapení dle mého. Tento seriál řadím sice do průměrnosti, ale i tak mu vlastně nemohu nic vytknout. Není prostě co. Vidíme herecké výkony, které jsou uvěřitelné a to dokonce i od pana Kavalčíka.(29.2.2012)