• korbitch22
  odpad!

  Vynikající seriál,s perfektním námětem,dokonalým hereckým obsazením,s podstatnou myšlenkou,natočen ve skvělých atelirérech a jinak asi vůbec nejlepší seriál České televizní produkce ;)(25.4.2012)

 • Ellise
  **

  Hudba pěkná, tanec taky, ale děj připomíná trošinku telenovelu. Zase všichni se všema. Tentokrát, ale ve školském prostředí. Není to špatné, ale ani dobré.(2.12.2009)

 • !Malak-11!
  *****

  Není to zázrak ale mě to prostě bavilo. :-)(28.3.2010)

 • Rousse
  odpad!

  Nebudu řešit to, že se v seriálu pořád někdo dohaduje, jestli ten či onen učí podle osnov nebo ne, když podle UČEBNÍCH OSNOV se neučí minimálně 5 let (nahradily je ŠVP) - o takové detaily tu fakt nejde. Spíš bych se chtěla zeptat: proč je to proboha tak trapné? Jedinému herci nevěřím ani půl slova, scénář je snůška totálních žvástů a celé to jsou podle mě vyhozené peníze. Jediné, co mě opravdu pobavilo byli žáci, kteří přišli na první hodinu s dotyčnou učitelkou tance a na konci vyučovací hodiny už zvládli bezchybně celou novou 5 minutovou choreografii včetně pyramidy - "bravo", přátelé, jsem ráda, že o supermany v ČR není nouze.(9.3.2012)

 • duklak2
  ***

  Celkem překvapení dle mého. Tento seriál řadím sice do průměrnosti, ale i tak mu vlastně nemohu nic vytknout. Není prostě co. Vidíme herecké výkony, které jsou uvěřitelné a to dokonce i od pana Kavalčíka.(29.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace