• Master19

Samoúčené, omleté, nedůvěryhodné, hloupé.(1.3.2012)

• Kamca_

Fakt bezva hudba. Víc k tomu napíšu až uvidim další díly.(22.2.2012)

Já nikdy neodsuzovala filmy typu "Muzikál ze střední", protože vím, že svoje publikum si vždycky najdou. "První krok" je seriál určený primárně pro teenagery (a hlavně pro dívky, co si budeme povídat). Já se do téhle kategorie ještě počítám a rozhodně nejsem zklamaná. Mladí herci ztvárnili své role uvěřitelně, mile mě překvapil také Michal "Ruda z Ostravy" Kavalčík nebo Světlana Nálepková, která mi nikdy dříve sympatická nebyla. Soundtrack je také velice povedený. Závěrečný díl sice nepřinesl žádná rozumná rozuzlení, ale přesto se tvůrci za toto dílko stydět nemusí.(20.5.2012)

• Segrestor

Tolik gejů a plochých nehereček na jednom místě aby jeden pohledal. První kroky vedly k následným a ty pak k poslednímu ze střechy mé garáže. Bohužel jsem pád z dvou metrů přežil, tak můžu o tom napsat komentář a varovat budoucí generace, který by snad chtěly někdy vidět tento multi-kokoti-kulti patlaneček. Chybí už jen Inuité, opravdu... a divím se, že na taneční plac nenahnali i nějaké Masaje, aby dokonale zachytili kmenové spektrum současné české mládeže. Píčové z Nohy!(14.3.2015)

• triatlet

Tak nejvtipnější a nejoriginálnější je to, jak Nova rychle podpořila kampaň Hlasu Č-S, a místo rozreprízovaného Druhého dechu (který uklidila na víkendový čas), nasadila barevné křepčení s exsuperstáristy Rudou z Ostravy (!), nebo s příbuzenstvem hlasistů (Pavlovčinová). Zlatý Druhý dech.(23.2.2012)