Je to průměrné, ne že ne. Stejně jsem ale ráda, že se u nás něco takového natočilo. Uvidíme, jestli to zůstane alespoň u toho průměru :)(1.3.2012)

Co hodnotící čekali? Umění? Na Nově? Asi jo. Párkrát jsem viděla konec, když jsem v sobotu zapnula Koření a nakonec koukala cíleně. Oddychovka, u které nemusím přemýšlet, Vlasy a po skončení každého dílu čistá hlava. Nenudila jsem se, párkrát se zasmála a to mi prostě ke spokojenosti stačilo.(4.4.2015)

• Larushka

Špatně zahrané, špatně napsané. Jdu si pustit Glee, protože tak se to má dělat!(16.3.2012)

• Rousse

Nebudu řešit to, že se v seriálu pořád někdo dohaduje, jestli ten či onen učí podle osnov nebo ne, když podle UČEBNÍCH OSNOV se neučí minimálně 5 let (nahradily je ŠVP) - o takové detaily tu fakt nejde. Spíš bych se chtěla zeptat: proč je to proboha tak trapné? Jedinému herci nevěřím ani půl slova, scénář je snůška totálních žvástů a celé to jsou podle mě vyhozené peníze. Jediné, co mě opravdu pobavilo byli žáci, kteří přišli na první hodinu s dotyčnou učitelkou tance a na konci vyučovací hodiny už zvládli bezchybně celou novou 5 minutovou choreografii včetně pyramidy - "bravo", přátelé, jsem ráda, že o supermany v ČR není nouze.(9.3.2012)

• Tosim

Další fikční svět Jiřího Vejdělka se společnými sprchami, otcem, jenž nabádá dceru, aby lumpačila a v němž jde víceméně o nějaký ten zásun. Zajímal by mě originál, přece jen, takový seriál temperamentnějším Španělům víc sedne, ale to už by připomínal telenovelu stoprocentně. Děti si můžou myslet, že tato škola je vysoká (ověřeno) a největší sranda je, když vám dojde, že hercí, vyšedší z této akademie, budou hrát v těch zapomenutelných muzikálech a povrchních seriálech, jako je tento. Nějaký ten taneček a pár vtipů, víc nic, stále se mi vybavuje včerejší závěrečný díl, který vůbec nepřinesl žádný posun nebo rozřešení, to, o čem se mluvilo, bylo jen zobrazeno (otec - voják, dítě jednoho ze studentů atd.) a nikam jsme nedošli. Je-li snad naznačena druhá řada, bude to teror. Ale dobrou zprávou je, že byl seriál nasazen tak pozdě od natočení, nebo že by byl slovenský trh pro novu aktraktivnější?(17.5.2012)

• - V druhém díle v klubové scéně učinkoval jako komparzista Radim Šrahůlek, známý ze soutěže VyVolení (od r. 2005). Kvůli přepracování seriálu se však jeho postava již neobjeví. (Dlee)

• - Po dokončení filmování musel být téměř celý seriál natočen znovu, protože TV Markíza nebyla s výsledkem spokojená. (Dlee)

• - Seriál se natáčel v ateliérech budovy Hall Office v pražských Holešovických, kde se také v minulosti natáčel seriál Horákovi (od r. 2006) z produkce České televize. (cinemag)