• ivishka

Opět česká inscenace na Step Up na díly s mizernými herci a mizernou dějovou línií příběhu, která se táhne jako nevzhledný sliz po mém televizním přijímači. Ničím zajímavé možná tak nápadem. Přišlo mi krajně nevtipné a dějově naprosto prázdné, že si Klára Issová vzala vodku ožrala se a při tanci sebou mrskla o sklo..nebo borec, který vůbec neví jak to chodí ukradne věci a chce je prodat v zastavárně..Naprosto neschopná herečka s prázdným a nepříjemně vyhlížejícím výrazem Radka Pavlovčinová je marná...Neskutečné obsazení a vůbec co bychom chtěli od novy...nejkomerčnější televize v česku...(29.2.2012)

• GeusX

Byl jsem zvědav na ten nový pokus tv nova o seriál... Hned v úvodních titulcích čtu, že to není ani český nápad, ale nějaký okopírovaný španělský seriál... Uff, ať žije česká originalita. Znělka seriálu, úvodní píseň, mne úplně zklamala. Absolutně nevýrazná. Za pět minut jsem si ji nepamatoval. Inspirace "street dance filmy" tu byla jasně vidět, ačkoli kvalit zámořské provenience to nemělo. Režisér v prvním díle očividně vsadil na časté pobíhání dívek ve spodním prádle aby divák od obrazovek neodešel. Herecké výkony byly v pohodě. Hudba (na výše zmíněnou námitku) dobrá. Cílová skupina 12-18 let (mezi kterou již dávno nepařím) by to mohla hodnotit výše. Hned na začátku prvního dílu jsem chtěl udělit 1*, ale poté se to trochu napravilo a po shlédnutí celého dílu ho hned neodepisuji jako někteří zaujatí ve stylu " je to tv nova, tak je to sr*čka" a hodnotím 2* (procentuálně bych dal 30%), a podívám se ještě na další díly a poté si spravím chuť u seriálu Glee.(23.2.2012)

• evilmind

Řekněme si to na rovinu - na show typu Glee nemáme prostě u nás scénáristy, herce, ani štáb schopný to koukatelně natočit.(22.2.2012)

• - Seriál se natáčel v ateliérech budovy Hall Office v pražských Holešovických, kde se také v minulosti natáčel seriál Horákovi (od r. 2006) z produkce České televize. (cinemag)

• - Seriál byl původně nabídnut také televizi Nova. Ta jej však po zhlédnutí pilotního dílu odmítla. (Dlee)

• - V závěrečném díle, kdy se Eliška (Šárka Vaculíková) těsně před představením baví s Tomášem (Filip Cíl) o citech, si zapně džínovou vestu. Poté, co se kamera zaměří na Vlastu (Světlana Nálepková) a pak zpět na Elišku, má však vestu zcela rozepnutou. (Steph.ennie)