• evilmind

Řekněme si to na rovinu - na show typu Glee nemáme prostě u nás scénáristy, herce, ani štáb schopný to koukatelně natočit.(22.2.2012)

Proč ne :) Nic špatného. Vcelku koukatelné. :) Očekávání typu "Horákovi" se naštěstí nenaplnila. Za mě tedy 4*. Bylo to veselé, dynamické, člověk vždy po dokoukání doslova odtancuje od televize :) Parádička :)(22.2.2012)

• sud

První krok do bahna tuzemské seriálové tvorby? Jo, kdyby první. Seriál? Ne, herecká fabrika. 0%.(8.3.2015)

• - V druhém díle v klubové scéně učinkoval jako komparzista Radim Šrahůlek, známý ze soutěže VyVolení (od r. 2005). Kvůli přepracování seriálu se však jeho postava již neobjeví. (Dlee)

• - Seriál byl původně nabídnut také televizi Nova. Ta jej však po zhlédnutí pilotního dílu odmítla. (Dlee)

• - Seriál se natáčel v ateliérech budovy Hall Office v pražských Holešovických, kde se také v minulosti natáčel seriál Horákovi (od r. 2006) z produkce České televize. (cinemag)