• Kadlík

V době, kdy se točí taneční pecky jako Step Up, HSM či Glee nám Nova s Markízou natočily seriál o tanci pro mladé, přitom to nemá svoji skladbou, střihem a tempem daleko k Ordinaci a podobných chujovinám "ze života". Další český seriál který nemá smysl sledovat.(14.3.2012)

Na rozdíl od ostatní uživatelů dávám některým českým seriálům aspoň šanci. Překvapila mě jistá originalita, kterou byli schopni češi vyvinout. Raději nebudu komentovat herecké umění Navrátila a Nálepkové. Když se snaží být přísní učitelé, jsou spíš k smíchu. Naopak ty děti nejsou tak bezduché a proto dávám průměr(10.5.2012)

Celkem překvapení dle mého. Tento seriál řadím sice do průměrnosti, ale i tak mu vlastně nemohu nic vytknout. Není prostě co. Vidíme herecké výkony, které jsou uvěřitelné a to dokonce i od pana Kavalčíka.(29.2.2012)

Celkom sa mi to pozdáva má to napätie a celkom dobré nápady.Také niečo na oddych lepšie ako telenovela.(17.11.2009)

• MM_Ramone

Chápem, že tento televízny seriál je určený predovšetkým mladým divákom. Jeho tvorcovia sa snažili priniesť na obrazovky niečo nové, neopozerané a hlavne desne coolové, ako sa dnes hovorí. Oficiálny text distribútora tvrdí, že je to nabité hudbou, tancom a emóciami. Hudbou a tancom to ano. Lenže popri tom to je naládované nesmierne primitívnymi hereckými výkonmi, hlúpymi dialógmi, nesympatickými kreténmi a hŕstkou starých skrachovalých hercov. Príšerná sračka. Absolutný odpad!(12.10.2009)

• - Po dokončení filmování musel být téměř celý seriál natočen znovu, protože TV Markíza nebyla s výsledkem spokojená. (Dlee)

• - V závěrečném díle, kdy se Eliška (Šárka Vaculíková) těsně před představením baví s Tomášem (Filip Cíl) o citech, si zapně džínovou vestu. Poté, co se kamera zaměří na Vlastu (Světlana Nálepková) a pak zpět na Elišku, má však vestu zcela rozepnutou. (Steph.ennie)

• - Seriál se natáčel v ateliérech budovy Hall Office v pražských Holešovických, kde se také v minulosti natáčel seriál Horákovi (od r. 2006) z produkce České televize. (cinemag)