• topi

Ten Vejdělek už mě pěkně sere!!! Ty jeho filmy mě moc neberou, no a co se v tomhle seriálu snaží dokázat na režisérské stoličce je humus a klišovitá trapárna!! Tohle prostě nebudu dál komentovat! Nechutnej výplod televizní tvorby!! Všem, včetně herců (to je kapitola sama pro sebe) zpřerážet hnáty a nakopat do prdele!! Fuck off!!!!! Odpad všech odpadů!!(5.4.2012)

Tak konečně nějakej hezkej, svěží českej seriál. Řikal jsem si, že sem přijdu a uvidim pozitivní komentáře, ale zatim sem píšou asi jen lidi, co to vůbec neviděli, nebo co dávaj českejm seriálům automaticky odpad..(21.9.2009)

• dita.krizova

Tohle má být seriál pro mladé? Dobře, asi si nepřipadám tak mladá, abych to pochopila. "Frajerský" Pavel Kříž a alkoholička Klára Issová, to není podle mého gusta. A spolu s ulízaným Rudou z Ostravy... Viděla jsem jeden díl a přemýšlím, jestli mám pokračovat. Až na pár vtipných scén jsem se nudila, až to pěkné nebylo. (edit. 5.3.) Přiznávám se, že jsem byla tak zvědavá, jestli teda budou spolu, že jsem si ho stáhla a zhltla celých 13 dílů v jeden víkend. Takové taneční Beverly Hills a Glee, ovšem podle českých poměrů..(23.2.2012)

Uprimne nechapu zdejsi hodnoceni! Mne to prijde uzasne. Nic podobneho jsem u nas nevidela, coz je plus samo o sobe. Navic je to plne skvele hudby a jeste lepsiho tance, je to vtipne a je to sexy. Herci, kteri museli zvladnout modernu i balet, si to tezce vydreli. Na to, jak jsou mladi, zvladaji sve role vyborne i mimo tanecni parket. Dokonce musim rict, ze me bavi vic nez jejich starsi kolegove, ackoli duo Kriz - Kavalcik jim slape na paty. Dokonce mi nevadi ani Zilkova, kterou jinak nemusim. Nejvic me ale kazdopadne zaujal Filip Cil, ktereho jsem zaregistrovala uz v Kanadske noci. Podle me je to velky talent a doufam, ze o nem jeste uslysime. Tenhle serial je zkratka tak krasne pozitivni a energicky, ze me vzdycky nabudi a rozveseli. A to uz davno nejsem pubertak... coz mi ovsem nebrani v tom, abych se kochala pohledem na hezke polonahe kluky :). Objektivne bych dala 4 hvezdy, protoze serial je nedodelany (predloha ma 6 rad a my se zmohli jen na jednu, coz me dost zklamalo), ale kvuli neskutecnemu podhodnoceni, ktereho se tady serialu dostalo, pridavam patou.(11.3.2012)

• Kadlík

V době, kdy se točí taneční pecky jako Step Up, HSM či Glee nám Nova s Markízou natočily seriál o tanci pro mladé, přitom to nemá svoji skladbou, střihem a tempem daleko k Ordinaci a podobných chujovinám "ze života". Další český seriál který nemá smysl sledovat.(14.3.2012)