• Djoker
  odpad!

  Další seriál o mladých absolutně nevyužívající potenciál této látky. Všechny máte přečtené už při prvním pohledu na jejich křečovité obličeje. Ten jeden výraz sice celou dobu zkušeně drží, ale už ho nezmění. Dialogy samozřejmě vytažený přímo z prdele. Občas jsou k smíchu, ale rozhodně ne tam, kde se o to snaží. Vše mohla zachránit starší část osazenstva, jenže to by nesměla řešit ještě větší chujoviny než studenti. Příkladem může být závislost na alkoholu vyřešená výrazem "právě jsem si na něco vzpomněl". Jak už u nás bývá zvykem, tak se zde pro pár korun ztrapňuje několik dobrých herců i někteří moji oblíbenci (Kříž, Issová). Pokud bylo záměrem ohromit diváky tanečními čísly, tak jako výmluva dobrý, ale ač sám do tohoto oboru nevidím, tak se vsadím, že opravdoví tanečníci se na tom slušně mastí.(12.4.2012)

 • kajas
  ***

  Já nikdy neodsuzovala filmy typu "Muzikál ze střední", protože vím, že svoje publikum si vždycky najdou. "První krok" je seriál určený primárně pro teenagery (a hlavně pro dívky, co si budeme povídat). Já se do téhle kategorie ještě počítám a rozhodně nejsem zklamaná. Mladí herci ztvárnili své role uvěřitelně, mile mě překvapil také Michal "Ruda z Ostravy" Kavalčík nebo Světlana Nálepková, která mi nikdy dříve sympatická nebyla. Soundtrack je také velice povedený. Závěrečný díl sice nepřinesl žádná rozumná rozuzlení, ale přesto se tvůrci za toto dílko stydět nemusí.(20.5.2012)

 • Phietros
  ****

  Příjemný seriál z prostředí taneční školy, pohledem mladých lidí. Lets dance, nebo Glee to sice není, ale má to šmrnc a mezi českými seríály mě momentálně docela pobavil.. Postavy zde zapadají, ikdyž některé bych uplně ze seriálu vyškrtnul, jelikož kazí reputaci, taktéž některé přiblblé scény, které můžou bejt opravdu jen v českém seriálu. Lepší 3* ale díky nízkému hodnocení dávám 4* protože seriál si zaslouží více.. Jinak docela povedená hudba:) Po shlédnutí posledního dílu, mě překvapil takto blbě zakončený seriál a nejraději, bych snížil laťku na 3*!(29.2.2012)

 • - V druhém díle v klubové scéně učinkoval jako komparzista Radim Šrahůlek, známý ze soutěže VyVolení (od r. 2005). Kvůli přepracování seriálu se však jeho postava již neobjeví. (Dlee)

 • - Po dokončení filmování musel být téměř celý seriál natočen znovu, protože TV Markíza nebyla s výsledkem spokojená. (Dlee)

 • - V závěrečném díle, kdy se Eliška (Šárka Vaculíková) těsně před představením baví s Tomášem (Filip Cíl) o citech, si zapně džínovou vestu. Poté, co se kamera zaměří na Vlastu (Světlana Nálepková) a pak zpět na Elišku, má však vestu zcela rozepnutou. (Steph.ennie)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace