• Kadlík
  *

  V době, kdy se točí taneční pecky jako Step Up, HSM či Glee nám Nova s Markízou natočily seriál o tanci pro mladé, přitom to nemá svoji skladbou, střihem a tempem daleko k Ordinaci a podobných chujovinám "ze života". Další český seriál který nemá smysl sledovat.(14.3.2012)

 • Jacinda
  ***

  Na rozdíl od ostatní uživatelů dávám některým českým seriálům aspoň šanci. Překvapila mě jistá originalita, kterou byli schopni češi vyvinout. Raději nebudu komentovat herecké umění Navrátila a Nálepkové. Když se snaží být přísní učitelé, jsou spíš k smíchu. Naopak ty děti nejsou tak bezduché a proto dávám průměr(10.5.2012)

 • duklak2
  ***

  Celkem překvapení dle mého. Tento seriál řadím sice do průměrnosti, ale i tak mu vlastně nemohu nic vytknout. Není prostě co. Vidíme herecké výkony, které jsou uvěřitelné a to dokonce i od pana Kavalčíka.(29.2.2012)

 • Hees
  ***

  Celkom sa mi to pozdáva má to napätie a celkom dobré nápady.Také niečo na oddych lepšie ako telenovela.(17.11.2009)

 • MM_Ramone
  odpad!

  Chápem, že tento televízny seriál je určený predovšetkým mladým divákom. Jeho tvorcovia sa snažili priniesť na obrazovky niečo nové, neopozerané a hlavne desne coolové, ako sa dnes hovorí. Oficiálny text distribútora tvrdí, že je to nabité hudbou, tancom a emóciami. Hudbou a tancom to ano. Lenže popri tom to je naládované nesmierne primitívnymi hereckými výkonmi, hlúpymi dialógmi, nesympatickými kreténmi a hŕstkou starých skrachovalých hercov. Príšerná sračka. Absolutný odpad!(12.10.2009)

 • - Po dokončení filmování musel být téměř celý seriál natočen znovu, protože TV Markíza nebyla s výsledkem spokojená. (Dlee)

 • - V závěrečném díle, kdy se Eliška (Šárka Vaculíková) těsně před představením baví s Tomášem (Filip Cíl) o citech, si zapně džínovou vestu. Poté, co se kamera zaměří na Vlastu (Světlana Nálepková) a pak zpět na Elišku, má však vestu zcela rozepnutou. (Steph.ennie)

 • - Seriál se natáčel v ateliérech budovy Hall Office v pražských Holešovických, kde se také v minulosti natáčel seriál Horákovi (od r. 2006) z produkce České televize. (cinemag)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace