ear.wig

To, že znám tenhle film téměř na zpaměť o něčem vypovídá. Můžu se na něj dívat stále dokola a nikdy se mi neokouká a to už něco znamená. Neznám jiný film, pro který by se lépe hodil výraz KULTOVNÍ. Nic víc k tomu asi napsat nejde, protože bych stejnak opakovala, co už tady bylo řečeno. ()

godspeed

s odstupem času maximálně **** hvězdy. holt už mi není dvacet, abych slintal nad tímto tématickým crossoverem, kde jednotlivé scénky a detaily fungují, ale jako celek mi to v podstatě nebaví. ()

LukH

Film, kvůli kterému muselo vzniknout slovní spojení "kultovní film" :-). Perfektně napsané, špičkově zahrané, technika poskládání časově roztržených příběhů na přeskáčku byla také ještě věcí neokoukanou. Dialogy nemusí každému přijít vtipné, ale mně rozhodně ano. "Víte, jak vypadáte? Vypadáte jako byste někomu právě ustřelili hlavu" :-))) ()

Galliano

Niektoré filmy sú ako víno, čím staršie, tým zrelšie a lepšie. Ked ich vidíte prvýkrát poviete si je to dobrý film, ale po dalších a dalších zhliadnutiach si poviete tak to je pecka ako hrom. Nenapadá ma lepší snímok ako Pulp fiction, ktorý sa k týmto filmom asi najviac hodí. Absolútna kultová jazda s hviezdnym obsadením a pod taktovkou geniálneho režisére a scenáristu v jednej osobe. Film, ktorý napriek viac ako dvojhodinovej porcii vôbec nenudí, naopak zdá sa vám, že velmi rýchlo skončí. Priam dokonalé dialogy a originálne vystupovanie na hercov naplátne sa zaraduje medzi to absolútne najlepšie čo nám filmový priemysel v 20. storočí ponúkol. ()

stiewe

Mnoha lidmi obdivován, mnoha lidmi nenáviděný film. Pro mě skvělý film, plný hvězd a černého humoru. Nezapomenutelné hlášky a soundtrack, který ani nepotřebuje slov. ()

Zajija

Tohle je úžasná věc! Skvělí herci, ještě skvělejší humor a nezapomenutelné hlášky. Dva gansteři Vincent Vega (John Travolta) a Jules Winnfield (Samuel L. Jackson) mě dostali asi nejvíc a pak samzřejmě Butch Coolidge (Bruce Willis), když zachraňoval svého šéfa před znásilněním dvou teploušů a pak musel své přítelkini vysvětlovat proč má Zedův čopr. Tento nezapomenutelný film si nezaslouží nic jiného než plný počet hvězdiček. ()

nenet

Asi jsem tenhle snímek viděla příliš pozdě na to, aby mi připadal kultovní. Možná před deseti lety bych hodnotila jinak, ale dnes se v něm jaksi nemám s čím ztotožnit. ()

lenzi

Film som si pozrel asi po dvadsiatykrát, ale prvýkrát s bonusovým komentárom. A zistil som, že je to ešte geniálnejšie, ako som si myslel. ()

sornilka

Musím se přiznat, že poprvé se mi ten film moc nelíbil, ale po druhém a třetím shlédnutí jsem v něm našla další a další scény, které jsou prostě super. Takže dávám i já 5* :o))) ()

singone

Tarantinovo mistrovské dílo se skvělým hereckým obsazením. Možná trošku protahované, ale s tak skvělým scénářem to nejni na škodu. Opravdu Kultovní ..... :D ()

Sneg

Miluju dialogy, nevím nakolik stál tento film u mé lásky k nim, ale rozhodně je u mě špičkou, co se dialogů týče. Snad i nejzarytější odpůrce Pulp Fiction si několik prvotřídních hlášek pamatuje. Když k těm dialogům přičtu ještě velmi nápadité postavy, tak mi zbývá jen pět hvězdiček. ()

MRPitivier

Jeden z nejlepších filmů, kultovní snímek s režisérem Quentinem Tarantinem, který vytvořil doopravdy Historky z podsvětí! Dokonalý film s ozbrojenými střety mafiánů, plných skvělých dialogů a černého humoru zároveň! Herecké obsazení vybráno geniálním způsobem, excelují především velice přesvědčivý a drsný Samuel L. Jackson, jeho gangsterský kolega Johny Travolta, Bruce Willis a velice se mi líbil ukecaný Quentin Tarantino, který si ve vlastním filmu zahrál epizodní roli, kde si myslím využil svého talentu! U Pulp Fiction budete hltat každou scénu, každý dialog! Film z podsvětí jak má být, gratuluji pane režisér! ()

Kaelor

Tarantino předvedl film plný černého humoru, násílí, legendárních hlášek a výborného hereckého obsazení. ()

Stav Bruce Willise se zhoršil

Stav Bruce Willise se zhoršil

17.02.2023

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

16.05.2021

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

10.08.2020

Star Trek 4 našel režiséra