BetyFr79

Al Pacina zbožňuju. V tomhle kousku je ale opravdu naprosto vynikající. Výbornej. Všechno mu to věřím a cítím s ním a rozbila bych všem těm darebům držku :-) Úctyhodný výkon a zasloužená odměna pro Ala. Chris O´Donnell je milej kluk. Ti hodní se vždycky hrají hůř, ale on to zvládl se ctí. Pozorovala jsem ho celkem důkladně a ano, můžu prohlásit, že takhle by měl vypadat šikovnej mladej kluk, kterej má hrdost a vůli. Skvělej film, skvělý výkony, gratuluju a tleskám (i po letech) :-) ()

tata22

Přiznám se, že trochu zklamání ale ten závěr to dost vylepšil. Nemám úplně moc rád filmy jednoho herce a tenhle skutečně jen a jen o Al Pacinovi byl. Ještě štěstí, že jsem to měl s titulky a originálním zvukem. Takhle až nadlidsky vynikající výkon hlavního hrdiny udělal své a přinejmenším poslal ten film o dvě hvězdičky nahoru. Ten Oscar je bezpochyby zasloužený. Myslím, že ten film mohl být kratší a v podstatě očekávanému scénáři by to zajisté pomohlo. Ale i tak si myslím stojí za to film vidět, i když čas na něm zanechal své vrásky... ()

Vlkopec

Vůbec nechápu to skvělé hodnocení. Nechce se mi věřit, že by to někoho opravdu přesvědčilo. Al Pacino se snaží, ale stejně to je strašlivý polporázdný kýč, na kterém nebylo skoro nic uvěřitelného/opravdového. SPOILER: Kdyby plukovník Charlieho opravdu zastřelil, dal bych o dvě hvězdičky víc :) ()

WilliamWalla

Al Pacino podal myslím si jeden z najlepších hereckých výkonov, ktoré kedy vyšli na biele plátno a dal divákom neuveriteľne silný emocionálny zážitok. Celý snímok je vlastne postavený na jeho výkone a on si to patrične užíva. To ako zahral slepca, to som vážne ešte nikdy nevidel. Mal úplne nepríčetný pohľad a počas celého filmu som nenašiel na jeho hraní ani jednu jedinú chybičku, v ktorej by ma napadlo, že on nie je skutočne slepec. Dostali sme naozaj to čo od drámy chceme a na to, že nie som fanúšik tohto žánru bol som absolútne pohltený dejom a pri tango scéne alebo pri Frankovom prejave pred zhromaždením mi po tele hodili neskutočné zimomriavky! ()

Bogrant

Spočiatku sa to trochu ležérne rozbiehalo, ale stred a záver to dostačujúco vynahradili. Al Pacino podal vo svojich filmoch vždy obdivuhodné výkony, ale až tento ma chytil za srdce. Veľké zadosťučinenie a zaslúžená soška. Krásny film, gentlemanský, starostlivý a emocionálne nádherne vyvážený. Životabudič, pri ktorom mi vôbec neprekáža, že ide vlastne o "remake", pretože predchádzajúcu verziu som nevidel a vlastne ani nepotrebujem a nechcem vidieť. Chcem, aby mi tento film zostal v pamäti ako niečo jedinečné. ()

futislav

Skvělý film díky fenomenálnímu výkonu Al Pacina. Toho Oscara si opravdu zasloužil na sto procent. Kdyby to hrál někdo jiný nějak jinak, tak to je tak na tři a půl hvězdy, ale Pacino to brilantně vytáhl na pět. Tleskám. ()

oskiii

Ze zvědavosti a bez velkého očekávání jsem se podíval...a nechápu, proč mi tenhle film tak dlouho unikal. Al Pacino opět excelentní, chrlící jednu ostrou hlášku za druhou. Jeho závěrečný projev byl silný a bez ohledu na dobu, pravdivý. Fakt krásný film. ()

remotrumpet

"Ženy, zázračné bytosti. Kto ich stvoril...? Boh bol genitálne geniálny." - "Stále myslíš len na kšefty s cukrom a zabúdaš kde je pravý med!" Al Pacino je herecký kráľ, to je bez debaty, však páčila sa mi veľmi hudba - použitie cimbalu a hlavne motív, ktorý o sedem rokov neskôr Thomas Newman rozpracoval na hlavný leitmotív v Americkej kráse.✓ ()

Sly_Izer

Tango on... jeden z mála filmů, který mě potěší v jakékoli dekádě mého života. Pokaždý to vidím trochu jinýma očima. Velký Al je skvělý nejen ďáblův advokát. ()

Mr.Jokker

Když jsem se na film začal koukat ptal jsem se na jakou blbost to zase cucis. No ale po zhruba hodině jsem začal rozumnět postavám a celkově mě prirostli k srdci. Na konci jsem měl slzu v oku a to se u mě často nestává. Jelikož to ve mě vyvolalo emoce a celkově se mi to opravdu líbilo za 5* ()

gizi

Celkem slušný, ale nijak výjimečně nadprůměrný film, který si hodně diváků získá v závěru. 70% a díky konci 4*. ()

Cesty timem

Kdyby to nebylo aspoň tak dlouhé, tak by to nebylo tak nudné. Pár momentů co to rozproudily tango, jízda ve Ferrari... Abych to tu moc nekazil a s přihlédnutím k výkonu Al Pacina 3*. ()

Arco

Opravdu krásný film, kterému delší stopáž jistě prospěla. Morální dilema(ta) v ryzí podobě. Výsledek nepřijde hned, nutí přemýšlet, hraní na city umocňuje zážitek - ne na úkor kvality. Konec se někomu bude zdát příliš idealizovaný, ale je to na škodu? Příjemná hudba a více než kvalitní herecký projev Al Pacina. Kolik by asi bylo těch, kteří by zvolili stejnou cestu jako Charlie? ()

Rozmarýna

Uběhlo kolem 30 let, co jsem ten film viděla.  Kdysi jsem mu dala 4 hvězdy. Opravuji to na 5 hvězd poté, co jsem se na film dívala znovu.  Už jsem si pamatovala jen, že ve filmu byl slepý důstojník, který tančil s dívkou, které použila nádherný parfém. Nyní jsem film zhlédla znovu a strašně se mi líbil, protože vzniklo podle mně krásné přátelství mezi klukem, který ho dostal přes víkend na starosti, a podplukovníkem. Filmu není co vytknout. A Al Pacino - to byl herecký koncert na nejvyšší úrovni. Z filmu jsem po těch letech měla velmi krásný zážitek. Asi jsem musela zestárnout. ()

Puml

Nevim proc zrovna mě tenhle film vůbec neoslovil. Neměl v sobě nic, co by mě přimělo si ho pustit znovu. Rozhovory se mi zdáli zbytečně dlouhé (hlavně ty o zbraních) a zbytečné se mi zdálo také to radostné běsnění lidí na úplném konci filmu. Prostě průměrný film, u kterého nějak nechápu ta vysoká hodnocení. ()

Jasmín

Závěr byl docela patetický... scéna s tangem mě také dostala (jako většinu tady), ale je to spíš tou geniální skladbou Por una cabeza, než tančení Pacina s Anwar. Al Pacino film v podstatě celý odtáhnul, leč děj mě nijak zvlášť nezaujal a nechytil za srdce. Takže pro mě průměr. ()