• castor

Je moc povznášející a zároveň smutné sledovat staré/starší kousky, které byly ubité temnou dobou. Smutné proto, že se jedná o naprostou agitku a nohy ji navíc podkopává mizerný propagandistický scénář, povznášející proto, že se i v takovém kousku objevují neuvěřitelně civilní a přirozené herecké výkony. Jorga Kotrbová krásná!!(5.4.2014)

• Big Bear

Tahle socialistická rádoby taškařice může jen těžko bavit. Nic tomu nepomohl přehršel známých herců s Hanzlíkem, Menšíkem, Řandou a Somrem v čele. Nepomohlo tomu ani to, že se to točilo pro někoho v atraktivním vojenském prostředí.. Divák těžko věří laskavosti a neskutečné trpělivosti otcovského důstojníka Somra, který slíbil mamině, že jí z kluka udělá chlapa... a určitě tomu nevěřily ani maminy, které zrovna měly ty své chlapečky rozeseté po naší socialistické republice na dva roky u armádních útvarů... Je to škoda, Hanzlík hraje dobře, Valeš (Postránecký) také i ostatní, ale celé to tak nějak zapadá do toho normalizačního humusu o hodné armádě a jednom blbounovi. Dvě pecky za pár zajímavých momentů. * *(9.9.2012)

Strašně suché, ale takový život přeci je, velmi hořká eská komedie s prominentním obsazením. Život se s lidmi nemaže a vztahy jsou toho důkazem a hlavním nositelem.!!!(23.12.2009)

• Cival

Je to sice nebetyčná hovadina, ale aspoň 1.5 hvězdičky si zaslouží. Funguje totiž jako výborná kulisa, která neruší - nerozesměje, ani nezaujme. Navíc výkon Hanzlíka v roli dementního mladíka je opravdu neuvěřitelný.(24.4.2003)

• Pishin

Totalní naivita a prehnanost ...na vojne jsou vsichni pratele a Josef Somr jako pratelsky porucik, ktery kdyz nekdo potrebuje domu tak ho i bez opustaku pusti je totalne neuveritalna figura. A spousta dalsich chujovin. Zbytecnost.(13.4.2008)