• ivishka

Film, který by se dal klidně přejmenovat na smutné pohledy Jaromíra Hanzlíka aneb Dr.Mráček na vojně :-D. Občas se zadaří, že mě takovéto filmy baví ale u tohoto to zas až tak valné není, jelikož jsem málem usnula. A korunku tomu dodalo nevyholené podpaží Jorgy Kotrbové :-D.(12.2.2012)

• gouryella

Naivni scenar z vojenskeho prostredi - cely film nudi a zabavy je opravdu hodne poskrovnu.(7.8.2002)

• Pishin

Totalní naivita a prehnanost ...na vojne jsou vsichni pratele a Josef Somr jako pratelsky porucik, ktery kdyz nekdo potrebuje domu tak ho i bez opustaku pusti je totalne neuveritalna figura. A spousta dalsich chujovin. Zbytecnost.(13.4.2008)

• blackrain

Vojna dělá z kluků muže. Švadlenka byl nesmělý a lehce zaražený mladík, který se nakonec zachoval jako správný chlap. Jen by mě zajímalo, co mu na synka řekla jeho lehce hysterická maminka.(23.12.2009)

• Lima

Mladý voják (Hanzlík) a jeho citové problémy. No, ehm, jeden z těch mnoha shitů, co se točili v 70.letech. Postava Josefa Somra, coby taťkovsky chápavého poručíka je slizká a těžce uvěřitelná. Když to neuvidíte, o nic nepřijdete.(24.4.2003)