Série(3) / Epizody(91)

V národním parku Waratah, na východním pobřeží Austrálie, žije správce parku Matt Hammond. Žije zde se svými dvěma syny - Markem a Sonnym - a Jerry Kingem, pilotem malé helikoptéry. Pokud mají nějaký problém, vždy jim ho pomůže vyřešit jejich zvířecí kamarád - klokánek Skippy. (mibara)

Muf911

Zrada, po dvaceti letech jsem zjistil, že Skippy není on, ale ona! Ale děti v Československu to tenkrát asi neřešili, jestli má samec kapsu. Myslím, že na svou dobu to byl moc povedený dětský seriál. Vždycky jsem hrdinům seriálu záviděl, že mohou všude lítat helikoptérou a školu absolvovat jen přes rádio. ()

Kontryhelka

Nic proti klokanovi,ale tenhle seriál jsem neměla nikdy ráda. Vždycky jsem koukala se ségrou v rámci Studia Kamarád,ale upřímně mně opravdu neoslovil. Nesnášela jsem už ani tu úvodní melodii. Za klokanici Skippy dvě hvězdičky, protože mám ráda zvířátka. Jinak děj stupidní. ()

Moraldo

S přihlédnutím k době svého vzniku a k mému věku tehdy... A navíc, Skippyho jsem měl jako kluk opravdu rád. ()

Ladeo

Klasický dětský seriál 70. a 80. let. Poutavé příběhy s osobitou faunou a flórou Austrálie. V této době vznikalo spousta seriálů, kde hlavním hrdinou bylo nějaké zvíře, ale tento patří mezi ty povedené. A co je hlavní - líbí se i nyní a nejen dětem. ()