Reklama

Reklama

Série(3) / Epizody(91)

Obsahy(1)

V národním parku Waratah, na východním pobřeží Austrálie, žije správce parku Matt Hammond. Žije zde se svými dvěma syny - Markem a Sonnym - a Jerry Kingem, pilotem malé helikoptéry. Pokud mají nějaký problém, vždy jim ho pomůže vyřešit jejich zvířecí kamarád - klokánek Skippy. (mibara)

Recenze (70)

anderson 

všechny recenze uživatele

ČESKOSLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČST 1 = 4.9.1982, réžia slovenského znenia (ČST Bratislava) = JÁN ŠUDA --- Nostalgia: http://www.youtube.com/watch?v=uRQnrY5V-rY. Inak toho fotríka na Slovensku daboval tuším Štefan Mandžár. - Skippýýýý, Skippýýýý, Skippy hneď je tu hneď je tam .... (26.1.2007) Dnes vydal ATYPFILM prvé tri epizódy na DVD. S pôvodným českým dabingom. Ale bez pôvodného slovenského dabingu, (ktorý leží nedotknutý v archíve STV), hoci je to určené najmä deťom. Čiže si to môžu strčiť do veľactenej K.L.O.A.K.Y. ! (11.6.2009) ()

Rattus Rattus 

všechny recenze uživatele

Nenáročná zábava o chytrém klokanovi. Přiznávám se, že jednu hvězdičku přidávám z nostalgie, ale nikoliv proto, že bych si seriál nepamatoval (právě jsem viděl všech 91 dílů). Mj. i v Austrálii je seriál populární (zejména u generace dnešních cca čtyřicátníků), např. náš australský průvodce na safari v Uluru nikdy nepoužil pro klokana anglický výraz "Kangaroo", ale jedině "Skippy", kdy potvrdil, že ti co seriál sledovali, prostě ví. ()

Reklama

gudaulin 

všechny recenze uživatele

Mám takové tušení, že většina komentátorů pracně loví v paměti a dává alibistické tři hvězdičky za seriál, ze kterého si pamatují už jen úvodní písničku a siluetu skákajícího klokana. Seriál u nás běžel v době, kdy neměl velkou konkurenci. Je to už starší záležitost a herecké výkony ani scénáře jednotlivých epizod nebyly bůhvíco a konfrontace s realitou by vedla ve většině případů k nekompromisní redukci jedné hvězdičky...Musím se hodně nechat unášet na vlnách nostalgie, abych nechal 50 % celkového dojmu... ()

Šandík 

všechny recenze uživatele

Sleduji znova s dětmi a dávám jednu hvězdičku navíc. Hodnotit seriál z pohledu dospělého je snadné a zkritizovat lze leccos. Ono je to ale určeno pro děti a na ty to zabírá i dnes. Je to natočené přesně tak aby se jim to líbilo a aby to pro ně bylo pochopitelné, má to jakési řekněme ekologické poselství, herectví není špatné, zápletky poměrně promyšlené, děj má spád, místy je to i vtipné. Možná je v tom mém hodnocení přece jen nostalgie, ale právě proto, že jsem to opět shlédl, se nebojím udělit Skippimu čtyři hvězdičky... Edit po shlédnutí deseti dílů: Hvězdičku zase ubírám, příběhy jsou zpravidla notně přitažené za vlasy a nepravděpodobné. Vlastně to je akčňák, jenomže v dětském balení... Edit po shlédnutí všech 29 na DVD česky vydaných dílech (zřejmě komplet první série): Je zajímavé, že soudruzi z celé první řady vybrali pouze jedenáct dílů, zřejmě dosti náhodně, a ty dávali pořád dokolečka. Až shlédnutí celé první série například vysvětlí, kde se v seriálu nejednou vezme Clancy atp atd. Na víc asi tehdy nebyly valuty, nebo že by vadil "zápaďácký styl života"? ()

Petroff 

všechny recenze uživatele

Začíná se mi to v hlavě nějak celý motat a tak je dost možný, že za dalších 15 let si o tomhle seriálu budu myslet, že ten klokan normálně lítal vrtulníkem, řídil auto, měl kurz první pomoci, uměl mluvit a ten zvířecí herec je těžce za vodou a dodnes si lebedí v lehátku u bazénu s koktejlem u tlamy. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (13)

  • Skippy v seriáli vydáva zvláštne cmukavé zvuky, ale klokany žiadne zvuky nevydávajú. (Raccoon.city)
  • Garryho Pankhursta (Sonny) kvôli sláve v seriáli spolužiaci údajne i šikanovali. (Raccoon.city)
  • Skippyho stvárňovali v seriáli prevažne tri kengury - Jo-Jo, Stumpy a Wildy. Ešte pár kengúr v seriáli vystupovalo, ale len pri menej náročných scénach. (Raccoon.city)

Reklama

Reklama