Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(10)

Obsahy(1)

Seriál Jen vraždy v budově pojednává o třech cizích lidech, kteří sdílejí posedlost skutečnými zločiny a do jednoho se zapletou, když vyšetřují záhadnou smrt souseda v jejich newyorském činžovním domě. (Disney+)

Videa (3)

Trailer 2

Recenze (21)

Ahsoka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Na mňa táto detektívna drama-komédia robí obrovský dojem. Celkovo je to veľmi prijemný a zaujímavý žánrový mix. Je tam napätie, záhada, výborný humor, aj keď niekedy je to s tými nadávkami už na hrane, zaujímavé osobnostné trio s peknou vzájomnou chémiou. A čo by som obzvlášť chcela zdôrazniť je vynikajúci soundtrack. Úvodné titulky sú úplná bomba, za to sa skláňam. Ďalšia séria za mňa by ani nemusela byť, bojím sa, či si seriál udrží vysokú laťku, no uvidíme. Za prvú sériu dávam slabších 5*. ()

vimluk_CZ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Takhle nějak si představuji skvěle vybalancovanou detektivní komedii. Celé to krásně funguje a překvapivě jsem se královsky bavil. Krásná synergie tří hlavních aktérů na kterou je radost se koukat, zvraty jsou dobře vyvážené a vždy udeří ve správný čas + je to krásně a chytře natočené (sedmá epizoda je mega!) Jediné minus je hraní Seleny, které to sice na každém záběru brutálně sluší, ale hraní je MEHH. Za mě obrovské překvapení, na které jsem náhodou narazil. ()

Reklama

vydumnica 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Only Murders in the Building som sa rozhodla pozerať kvôli Meryl Streep💙. Samozrejme vedela som, že sa vyskytne až v Season 2. Od prvej epizódy sa mi seriál zapáčil, najmä jeho komediálna stránka ako aj originálny vizuál a štýl prevedenia. Páči sa mi aj trojica Martin - Short - Gomez a charaktery ich postáv. Nebolo to teda pre mňa len čakanie na Meryl, ale aj príjemne strávený čas. Mám len jednu nejasnosť. Čím sa živí Mabel? Kto jej platí účty? Pekné 4*. ()

ER 

všechny recenze uživatele

Steve Martin byl pro mne vždy sázka na jistotu, jeho komedie sázely na pohodu s trochou crazy scén a občasným moralizováním s důrazem na rodinu. I v seriálu v tom pokračuje. Zdárně mu sekunduje Martin Short, též komik. Selena je pak pěkná tvářička, ta se hodí vždy. Vyšetřování vraždy v rámci kratších epizod má spád, pár podezřelých a příjemný humor. Zápletka má výbornou pointu s řadou mozeček trápících odboček, jenž jsou u detektivek samozřejmostí. Nakonec dojde na vztahy a řekl bych, že tady má děj nejvíce navrch. Celé to funguje jako dobře promazaný motor, který s přehledem nastartuje každou epizodu. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Chtěl jsem na Disney+ zkusit něco, co se vymyká standardním tahákům ze stáje Marvel nebo Star Wars a oko mi padlo na seriál Jen vraždy v budově. K tomu Steve Martin, Martin Short a, nu dobrá, Selena Gomez. Co Vám budu povídat. Dlouho jsem nepřemýšlel. A výsledkem je nesmírně příjemná detektivka ideální na podzimní večery. Vtipná, zábavná, nápaditá. O partičce samotářů z jedné bytovky uprostřed New Yorku, kteří začnou vyšetřovat vraždu a ještě si z toho udělají podcast. Bavilo mě to, příjemně jsem si u toho odpočíval a nenápadně to rovnou stočil na další sérii... ()

Galerie (46)

Zajímavosti (4)

  • Prvá sezóna seriálu sa natáčala od 3. decembra 2020 do 15. apríla 2021. (Arsenal83)

Reklama

Reklama