Reklama

Reklama

Vládci vesmíru: Odhalení

(seriál)
  • USA Masters of the Universe: Revelation
Trailer 2

Série(2) / Epizody(10)

Obsahy(1)

Válka o Eternii zase začíná a tentokrát to může být poslední bitva mezi He-Manem a Skeletorem. (Netflix)

Videa (3)

Trailer 2

Recenze (21)

Slasher 

všechny recenze uživatele

To je zase jednou pozdvižení... Kdo se snad těšil na pořádnou porci Gay-Mana & Skeletora (ultimátní záporák), tohle je tak trošku ojeb, za což chudák "ulhaný" Kevin Smith chytá hrozný běs od části fanoušků (x) a ano, nazval bych to spíše "Teela Show", přičemž je otázka, do jaký míry za tím je či není nějaký woke účel. Nicméně příběh je solidní, hloubka větší než jsem čekal, k sword-and-sandal dětský p*čovině to má daleko, hodně cool byl Scare Glow a animace je dost lahodná (plakát top). Tedy zlý to rozhodně není, beru za takový intro, příště pojď víc Evil Lord of Destruction a já budu spokojen. ♪♫ ()

Mrkvič 

všechny recenze uživatele

Každá druhá výtka je na adresu odklonu od schématu padouch+hrdina=epická bitva. Já bych naopak právě tento odklon nejvíce ocenil. Jasně daní padouši a záporáci jsou vlastně hrozně nudní. Kevin Smith se nebál nabídnout pokračování, které ctí legendu, ale současně nabídne něco navíc. Vztah Orca se Skeletorovou přisluhovačkou jsou tím nejzdárnějším příkladem. Stejně tak Teela a její otec. Spousta prostoru pro emoce a možnost vidět mnohem hlouběji do postav, které by se v jednoduchém epickém schématu tolik neotevřely. Druhá série byla prostě boží a neuvěřitelná. V každém díle se našla chvilka, kdy mi naskočila husí kůže a já jen žasl, co prožívají postavy a jak se budují nebo bortí vztahy. Souboje budiž, animovaný a bez krve, ale i tak měly sílu, když některé postavy umíraly. Nevěřil bych tomu, že animovaná dětská taškařice dokáže po třiceti letech v novém hávu a novém podání tak nadchnout. ()

Reklama

iXtr3m3 

všechny recenze uživatele

Krásny návrat a mix klasiky osemdesiatiek a ranných rokov po prelome tisícročí. Teším sa na ďalšiu sériu, ale poprosil by som viac častí, aspoň 6-8. UPDATE po druhej sérii resp. druhej časti prvej série. Nostalgický návrat do osemdesiatiek a môjho detstva pokračuje. Pár mesiacov dozadu našiel krstný môj starý zošit plný kresieb rôznych kreatúr, z ktorých mnoho boli vymýšľané práve pre Eterniu a jej svet. Kedysi som na tom na základnej škole doslova ulietaval. Výborné spracovanie, ktoré absolútne ignoruje moderné trendy typu korektnosti, LGBTQ a iné (možno vidíme náznaky, ale nie tak nasilu tlačené, ako inde). Ja som maximálne spokojný a čakám na ďalšiu sériu s tým, že naozaj požadujem viac častí, ako som už písal. Sem s tým a začínam kresliť nové kreatúry... :) ()

Doldus 

všechny recenze uživatele

Teaser trailer byl naprosto skvělý v navození nostalgie a osmdesátkové atmosféry, jenže pak přišlo lehké vystřízlivění. Trochu jsem se bál, vzhledem k politice Netflixu, že mít seroš s He-manem jako středobodem úplně nevyjde (jeví se prostě jako typický "macho", i když osobně to vidím jinak). A taky že ne, jelikož seriál je o nyní silně emancipované Teele a její misi. Proto mě trochu mrzí ten počáteční "switch-bait" a Smithovy vlastní zavádějící komentáře, nicméně s pokusem o objektivitu je to skvěle animovaná a hezky odsýpající, nepřekvapivě trochu mělká zábava, ve které bohužel dost nefunguje humor a taky mě tu trochu zaráží některé motivace postav. Ale přeci jen jsme pořád na počátku, tak se nechme překvapit... ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

na původní seriál sem jako dítě buď nekoukal a nebo si to nepamatuju,takže jsem při sledování nového pokračování nebyl svázán nostalgií a nijak mě tahle pidisérie neurazila.Naopak mi v mnoha ohledech připomínala např.Castelvanii a ačkoliv to spíš vypadá jako testovací prolog k něčemu většímu,bavil sem se.Vzhledem k závěru bych mi případný nášup nevadil...60% ()

Galerie (96)

Reklama

Reklama