Reklama

Reklama

Epizody(5)

Obsahy(1)

Válka o Eternii zase začíná a tentokrát to může být poslední bitva mezi He-Manem a Skeletorem. (Netflix)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (18)

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

na původní seriál sem jako dítě buď nekoukal a nebo si to nepamatuju,takže jsem při sledování nového pokračování nebyl svázán nostalgií a nijak mě tahle pidisérie neurazila.Naopak mi v mnoha ohledech připomínala např.Castelvanii a ačkoliv to spíš vypadá jako testovací prolog k něčemu většímu,bavil sem se.Vzhledem k závěru bych mi případný nášup nevadil...60% ()

Silwer 

všechny recenze uživatele

Vládci vesmíru:Odhalení Hodně jsem se na to těšil a musím říct, že nejsem zklamán.. V první řadě animace-ta má 80kový styl a je prostě parádní.Nechybí spousta hrdinských póz za křiku I have the Power! Příběh-tak nějak jsem čekal,že he-man je moc macho style na tuhle pokroucenou dobu,takže je upozaděn,aby na scénu mohli přijít silné ženské charaktery..postavy jsou ale sympatické i když ploché..za 5 dílů dojde i k nějakým ztrátám,ale nic co by se nedalo napravit v další serii😁 Hudba-perfektní,je v ní slyšet samozřejmě i jemné tóny Star Wars stylu.. Za mě 5 dílu uteklo jak voda a bavil jsem se..Konec je fantastickej a docela se těším s čím přijde druhá sérka.. 8/10 PS:kdo postavu He-mana nesnáší,tak si může dát dva body dolů,a teď si jdu pustit film s Lundgrenem😊 ()

Reklama

Slasher 

všechny recenze uživatele

To je zase jednou pozdvižení... Kdo se snad těšil na pořádnou porci Gay-Mana & Skeletora (ultimátní záporák), tohle je tak trošku ojeb, za což chudák "ulhaný" Kevin Smith chytá hrozný běs od části fanoušků (x) a ano, nazval bych to spíše "Teela Show", přičemž je otázka, do jaký míry za tím je či není nějaký woke účel. Nicméně příběh je solidní, hloubka větší než jsem čekal, k sword-and-sandal dětský p*čovině to má daleko, hodně cool byl Scare Glow a animace je dost lahodná (plakát top). Tedy zlý to rozhodně není, beru za takový intro, příště pojď víc Evil Lord of Destruction a já budu spokojen. ♪♫ ()

Mrkvič 

všechny recenze uživatele

Každá druhá výtka je na adresu odklonu od schématu padouch+hrdina=epická bitva. Já bych naopak právě tento odklon nejvíce ocenil. Jasně daní padouši a záporáci jsou vlastně hrozně nudní. Kevin Smith se nebál nabídnout pokračování, které ctí legendu, ale současně nabídne něco navíc. Vztah Orca se Skeletorovou přisluhovačkou jsou tím nejzdárnějším příkladem. Stejně tak Teela a její otec. Spousta prostoru pro emoce a možnost vidět mnohem hlouběji do postav, které by se v jednoduchém epickém schématu tolik neotevřely. ()

Doldus 

všechny recenze uživatele

Teaser trailer byl naprosto skvělý v navození nostalgie a osmdesátkové atmosféry, jenže pak přišlo lehké vystřízlivění. Trochu jsem se bál, vzhledem k politice Netflixu, že mít seroš s He-manem jako středobodem úplně nevyjde (jeví se prostě jako typický "macho", i když osobně to vidím jinak). A taky že ne, jelikož seriál je o nyní silně emancipované Teele a její misi. Proto mě trochu mrzí ten počáteční "switch-bait" a Smithovy vlastní zavádějící komentáře, nicméně s pokusem o objektivitu je to skvěle animovaná a hezky odsýpající, nepřekvapivě trochu mělká zábava, ve které bohužel dost nefunguje humor a taky mě tu trochu zaráží některé motivace postav. Ale přeci jen jsme pořád na počátku, tak se nechme překvapit... ()

Galerie (79)

Reklama

Reklama