Reklama

Reklama

VOD (1)

Série(2) / Epizody(10)

Obsahy(1)

Válka o Eternii zase začíná a tentokrát to může být poslední bitva mezi He-Manem a Skeletorem. (Netflix)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (23)

iXtr3m3 

všechny recenze uživatele

Krásny návrat a mix klasiky osemdesiatiek a ranných rokov po prelome tisícročí. Teším sa na ďalšiu sériu, ale poprosil by som viac častí, aspoň 6-8. UPDATE po druhej sérii resp. druhej časti prvej série. Nostalgický návrat do osemdesiatiek a môjho detstva pokračuje. Pár mesiacov dozadu našiel krstný môj starý zošit plný kresieb rôznych kreatúr, z ktorých mnoho boli vymýšľané práve pre Eterniu a jej svet. Kedysi som na tom na základnej škole doslova ulietaval. Výborné spracovanie, ktoré absolútne ignoruje moderné trendy typu korektnosti, LGBTQ a iné (možno vidíme náznaky, ale nie tak nasilu tlačené, ako inde). Ja som maximálne spokojný a čakám na ďalšiu sériu s tým, že naozaj požadujem viac častí, ako som už písal. Sem s tým a začínam kresliť nové kreatúry... :) ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

na původní seriál sem jako dítě buď nekoukal a nebo si to nepamatuju,takže jsem při sledování nového pokračování nebyl svázán nostalgií a nijak mě tahle pidisérie neurazila.Naopak mi v mnoha ohledech připomínala např.Castelvanii a ačkoliv to spíš vypadá jako testovací prolog k něčemu většímu,bavil sem se.Vzhledem k závěru bych mi případný nášup nevadil...60% ()

Reklama

Silwer 

všechny recenze uživatele

Vládci vesmíru:Odhalení Hodně jsem se na to těšil a musím říct, že nejsem zklamán.. V první řadě animace-ta má 80kový styl a je prostě parádní.Nechybí spousta hrdinských póz za křiku I have the Power! Příběh-tak nějak jsem čekal,že he-man je moc macho style na tuhle pokroucenou dobu,takže je upozaděn,aby na scénu mohli přijít silné ženské charaktery..postavy jsou ale sympatické i když ploché..za 5 dílů dojde i k nějakým ztrátám,ale nic co by se nedalo napravit v další serii😁 Hudba-perfektní,je v ní slyšet samozřejmě i jemné tóny Star Wars stylu.. Za mě 5 dílu uteklo jak voda a bavil jsem se..Konec je fantastickej a docela se těším s čím přijde druhá sérka.. 8/10 PS:kdo postavu He-mana nesnáší,tak si může dát dva body dolů,a teď si jdu pustit film s Lundgrenem😊 ()

BIG.NINE.CF 

všechny recenze uživatele

Ok. Nejsem žádný fanda, tudíž mi chybí znalosti, ale opravdu jde tahle doba tak moc doprdele, že King Grayskull je černoch? Museli to tam nutně nacpat? Ještě tam chyběl někdo nejistej svým pohlavím a bylo by o komplet. Z tohohle je mi fakt na zvracení. Jinak animace super a hudba taky. Uvidíme co se z toho vyklube... ()

Slasher 

všechny recenze uživatele

To je zase jednou pozdvižení... Kdo se snad těšil na pořádnou porci Gay-Mana & Skeletora (ultimátní záporák), tohle je tak trošku ojeb, za což chudák "ulhaný" Kevin Smith chytá hrozný běs od části fanoušků (x) a ano, nazval bych to spíše "Teela Show", přičemž je otázka, do jaký míry za tím je či není nějaký woke účel. Nicméně příběh je solidní, hloubka větší než jsem čekal, k sword-and-sandal dětský p*čovině to má daleko, hodně cool byl Scare Glow a animace je dost lahodná (plakát top). Tedy zlý to rozhodně není, beru za takový intro, příště pojď víc Evil Lord of Destruction a já budu spokojen. ()

Galerie (96)

Reklama

Reklama