Reklama

Reklama

Původně se chtěl milionář Charley Pearl společně se svými přáteli pouze rozloučit se svobodou a pak se oženit s dcerou mocného hollywoodského magnáta. Když však v jednom z nočních podniků v Las Vegas spatřil zpěvačku Vicky, podlehl jejímu kouzlu. Neodradila jej ani skutečnost, že zpívající krasavice je přítelkyní nechvalně známého gangstera Bugsyho Siegela. Když už ji svírá v náručí, stojí náhle Bugsy přede dveřmi. A protože s gangstery nejsou žádné žerty, je pro dvojici jedinou záchranou okamžitá cesta před oltář. Druhý den přinesou noviny zprávu o Charleyho bleskové svatbě. K jeho velké smůle už o něm nechce slyšet ani Vicky ani jeho bývalá snoubenka. Jediným možným krokem je stejně rychlý rozvod. Jenže přes všechny překážky se mezi Vicky a Charleym začne rodit láska. (Nova Cinema)

(více)

Recenze (19)

pm 

všechny recenze uživatele

Tak jo, jednoduše nechápu, proč se každý tak rád naváží do Baldwina. V "Konkurentech", "Porotci", "Tramvaji do stanice touha", v "Tom našem zapadákově" a ve "Smolaři" byl bez nadsázky skvělý, nemluvě o několika vydařených televizních rolích. A není jediný, kdo má zamořenou filmografii podprůměrnýma břečkama. Viděla jsem "Muže, který se žení" asi třikrát a můžu konstatovat, že rozhodně nejde o nikaký film s nijakým Alecem Baldwinem, ale o příjemný hold klasickým hollywoodským komediím. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Pokaždé, když se někde stavíme na drink, oženíš se." Patřím mezi šťastlivce, kteří se nikdy v životě nemuseli rozhodovat mezi milionářskou dcerkou a mafiánskou milenkou. A taky nemám tři a půl vtipnýho kamaráda, kterým bych platil jejich neřesti, takže se mě problémy lenocha Charleyho příliš netýkají. Avšak dost mne bavilo sledovat přesunutí jeho mozkovejch funkcí do pohlavního orgánu, sázet na jeho svatební šance v poměru nemožný ku jedné a zejména poslouchat nikterak závratný množství vynikajících hlášek: "Ty dobře zpíváš a já jsem zase dobrý v dědění peněz. Možná jsem v branži nejlepší." ()

Reklama

Agatha 

všechny recenze uživatele

Lehce praštěná komedie o těžce praštěné manželské dvojici. Není to sice bůh ví co, ale jakousi svojí atmosféru to má a několik vtipných štěků a situací se vážně povedlo. Hudební čísla jsou taky fajn, kdo by to do Kim řekl, že umí takhle zpívat...škoda, že jí Donnu v Mamma Mia! vyfoukla Meryl. Díky TV Prima, že občas vytáhne nějaký ten zapomenutý film na světlo světa, tenhle si to nezaslouží o nic míň, než jako ty neustálé odrhovačky. Prostě solidní nenáročný film, který stojí za vidění...a že je na co se dívat:-)..1 * navíc za sexy šťabajznu Kim. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Nefunkčný mix komédie a drámy o jedno páre, ktorý sa neustále žení a rozvádza a medzitým sa nonstop hádajú a udobrujú. Ešte prvá polovica, ktorá vyzerala na milostný trojuhoľník bola celkom zaujímavá, ale v druhej ma to prestalo nadobro baviť. Naviac ma srala tá parta kamarátov s ktorou sa hlavný hrdina ťahal a pre film bola úplne zbytočná. Čo sa týka obsadenia, tak Kim Basingerová tu bola nádherná a Alec Baldwin charizmatický, ale pokiaľ sa takto k sebe správali aj v reáli, tak sa nečudujem, že im to manželstvo nevydržalo. 5/10. ()

klukluka 

všechny recenze uživatele

Kim Basinger neskutečná! Vážně dechberoucí. Ve 37/8 letech taková porce ženské krásy- kdekoliv, kam se podíváš... Omotanou okolo Baldwinovy chlupaté nohy bych ji ale vidět nemusel... Za to se ale pecky nebo procenta nesrážely. Chyběl mi tu silný příběh. Místo toho tady do sebe neustále požďuchovali dva nenapravitelní, doživotní nedospělci, glosovaní partičkou znuděných kamarádů, kteří měli být údajně v jednom kole a děsně v kurzu dobového veřejného zájmu, tenhle film z nich ale udělal origo pavlačový klepny. Sama Kim to nemohla zachránit, ale pomohla tomu určitě nemálo. ()

Galerie (26)

Zajímavosti (2)

  • Tento film byl pro Aleca Baldwina a Kim Basinger osudným. Byl to jejich první společný projekt, který měl za následek to, že se do sebe zamilovali a zanedlouho poté se i vzali. (Agatha)
  • Honorář pro Aleca Baldwina činil 1,5 milonů dolarů a pro Kim Basinger 2,5 milionů dolarů. (Agatha)

Reklama

Reklama