plagjoklas

Najlepsí animovaný film o Asterixovy. Asterix ako grécky hrdina o ktorom si Rimania myslia ze je syn Jupitera a rozhodnú sa ho vyskúsat ako Herkula. Jednotlivé riesenie uloh je dost originalne a zarucene pobavi. radim absolutne kazdemu. ()

Merggie

Kam sa hrabe nejaký Madagascar? V Gálii je väčšia sranda. Nápadité, roztomilé, vtipné a aj dnes aktuálne. Ako vidím, byrokracia sa za takmer dve tisícročia nezmenila. Ešteže nám dnes pomáhajú výťahy či eskalátory. Znamenité hlášky, zaujímavé postavičky a šťastný koniec. Scény z Kolosea vybičovali tak či tak skvelý animák rovno do animovaného neba. Presne tam, kam patrí. ()

Filmárik

Od začiatku až do konca nezastavitelný rýchlik plný šibnutých scénok ktorým nechýba humor a hlavne obrovská dávka recesie.Obzvlášť vydarená bola úloha so získaním formulára , ktorá dokonale zobrazila systém fungovania úradov kde pre obyčajný kus papiera (v tomto prípade asi mramoru) musíte zodrať topánky kým to dostanete.Taktiež tá pecka s pracím práškom nemala chybu. Asterix je proste kult,to sa mu musí priznať. ()

Jeand´Boa

Tak to je Asterixovská klasika ... prostý a jednoduchý, leč naprosto inteligentní humor ... to vše podpořeno klasickým výtvarným zpracováním ... je to zkrátka příběh, na který se člověk rád podívá a odnese si z něj vždy to svoje, ať už spadá do kterékoliv věkové kategorie... ()

Laca1313

Nejlepší film o Asterixovi,co jsem zatim viděl. A myslim,že lepší už ani neuvidim:)) Některé scénky a hlášky jsou úplně božský. ()

E-lišáček

Ten nejlepší Asterix ze všech kreslených, hraných i komiksů. Ta nejulítlejší pohádka na kterou se i teď zvládnu dívat s připitomělým úsměvem a smát se od začátku do konce. Vlastně i dospělé to musí pobavit a okouzlit, protože narážka o Brutovi a dům, kde se zatmívá mysl je tam především pro ně. A ten, kdo tohle nedokáže ocenit, ať mi prosím sežene propustku A38. ()

parabellum

Pro mě nejlepší filmové zpracování Asterixe. Vynikající humor který i po 30 letech nevyčpí. Co úkol to humorná perla s vynikajícíma hláškama. ()

kamil0606

Výborná salva všemožného humoru s Asterixom a Obelixom ... Veľmi vydarená(vtipná) animácia, mnohé nezabudnuteľné scény a hlášky v trochu uletenejšom príbehu. Vynikajúce ... Ale predsalen mne sa zdal možno o trošku slabší ako Asterix v Británii ()

Skleni

Krásna a neuveriteľne vtipná rozprávka, ktorá vo mne vyvoláva spomienky na detstvo. Rovnako chaotické, no nakoniec víťazoslávne ä to nič nerobenie fakt stálo za to:-D). A možné je, žýe toto je pre mňa aj najlepší diel o asterixovi a určite patrí aj medzi naj rozprávky. 93% ()

Fat'Fatal

12 úkolů pro Asterixe (a Obelixe) je naprosto skvělý film pro začátek všech dobrodružství s tímto galským kohoutem. Přestože upřednostňuji Překvapení pro Cézara, i tento film je naprosto brilantní. Hlášky z tohoto filmu jsou pro mě i dodnes symbolem skvělé zábavy: Kde jsou tady informace? Zeptejte se na informacích! Miluju tenhle snímek celým svým srdcem, jeden z idolů mého dětství, nikdy na něj nezapomenu a bez debat kdykoliv s kýmkoliv si ho rád připomenu!! // Viděl jsem v českém dabingu. ()

Stíba

Výborná místa střídají ty o trochu slabší ale jako celek je to určitě ještě o kousek lepší než první dva díly. Stále to u mě ale ještě nedosahuje na plné hodnocení. ()

Joppo88

Asterix a Obelix - klasická záruka zábavy s milou, nenáročnou grafikou... Ale... Nenachádzam v tomto snímku nič výnimočné... Klasický, vtipný animák, ktorý neurazí, ale poteší a každého v akomkoľvek veku. ()

ortoncz

Asterix, Obelix a Caesar bojují o nadvládu Říma. Podaří se dvoum Galům splnit všechny nástrahy? Na tom až tolik nezáleží. Protože je to obrovské legrace. Klasika... 90% ()

Ihuj

Asterixův létající cirkus. Je to dobře vtipné, funguje to i po 40 letech a palec nahoru za to, že nejde jen o adaptaci komixu. Má to i atmosféru, ačkoli ne až takovou jako některé jiné díly (Překvapení pro caesara a Velký boj). Každý úkol má něco do sebe. ()