Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Stoney (Pauly Shore) a Dave (Sean Astin) nájdu v zemi najprv prehistorickú misu, ale vzápätí aj pravekého človeka, zamrznutého v kuse ľadu. Keď sa človek preberie a ožije, prekvapení chlapci ho prijmú medzi seba, dajú mu meno Link (Brendan Fraser). Lenže kto je tu najviac prekvapený, je práve Link. Nevie pochopiť život dvadsiateho storočia a zvonenie telefónu mu spôsobí nevídaný stres. Chlapci ho však postupne oboznamujú s vecami okolo seba, ubytujú ho v Daveovom dome, rodičom i spolužiakom ho predstavia ako Estónca a život začína fungovať naplno. Či už v škole, v lunaparku, na hokeji, v herni, či v múzeu, kde Link pochopí, kto vlastne je - praveký človek. Chvíľu je z toho síce zdesený, ale rozhodne sa naplno využiť svoj ďalší život. A keďže ho využíva zaujímavo a zábavne, očarí aj dievčatá z triedy, o ktoré mali záujem Dave, Stoney, ale aj zlý Matt (Michael DeLuise). A ten sa rozhodne na školskom plese zakročiť... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (33)

5150 

všechny recenze uživatele

70%.. Hodně pohodová, svižná a hlavně zábavná americká komedie, jenž svojí atmosférou připomene 80. léta. Má výborné obsazení tehdy vycházejících hereckých talentů - Brendan Fraser coby pravěký člověk je kouzelný, ale ani Sean Astin (trilogie PÁN PRSTENŮ), Pauly Shore (ten to do našich kin dotáhl pouze s komedií VOJNA NENÍ KOJNÁ) a v roli záporáka Michael DeLuise se nenechali zahanbit. Nakonec musím ještě pochválit hodně našlápnutý písničkový doprovod (PM Dawn, Def Leppard, Queen, Cheap Trick, atd.). Prostě příjemné překvapení. Trailer - www.youtube.com/watch?v=1xkTN1Z1rTQ ()

SNCIS 

všechny recenze uživatele

Obsahuje spoilery: "Třeba je to pacifista!" - "Pacifistický jeskynní muž? Seš pošahanej?" Středoškolská komedie o dvou loserech co na zahradě vykopou pračlověka Brendana Frasera. Ten se pak učí, jak žít v 90. letech. BLBOST! Tento film jsem shlédl jen kvůli Arnoldovi, který tam nehraje vlastně žádnou roli, ač to má ve své filmografii. Je tam jen scéna, kdy pračlověk zapne televizi, kde běží Terminátor. Podruhé už si to nikdy nepustím. - 20%. ()

Reklama

rikitiki 

všechny recenze uživatele

I na oddechovou komedii pro středoškoláky to bylo vypatlané. Když dva odstrkovaní týpci najdou živého ledového muže, tak na něm nejdřív chtějí zbohatnout a proslavit se, což u outsiderských středoškoláků zcela chápu, ale najednou tenhle motiv film úplně opouští a už se k němu nevrací. Hlavní hrdina chce přesvědčit dívku svých snů, že on je jiný, lepší, než to pózérské pako, se kterým chodí, ale přesvědčuje ji právě jen pózami, pro které očividně zneužívá nebohého ledového muže. Na to, že by hrdinou měl být hodný kluk, se chová jako pěkná svině. ___ Snímek se brzy rozprskne v sérii nesourodých epizodek, kde se postavy chovají zcela náhodně a zmateně. Kdepak, tenhle film by měl zústat navždy u ledu. ()

honajz 

všechny recenze uživatele

Nu, taková studentská oddechovka, ale nějak jsem čekal víc - legrace, zápletky, situací. Tohle jede od začátku docela pomalým, a přitom předvídatelným tempem, že čekám alespoň nějaká ozvláštnění, ale nic nepřichází. Jeskynní muž se sakra rychle sblíží se současným světem, a v té chvíli je to prostě zas jen film o studentech a jejich řádění na střední. Chybí tomu víc zábavy, legrace, vtipu. ()

Superpero 

všechny recenze uživatele

Zábavná blbost o dvou loserech co na zahradě vykopou pračlověka. Brendan Fraser je tu super, dělá na střední samý píčoviny a všichni ho tam berou jako husťáka. Kdežto Seana Astina a jeho přiteplenýho kámoše všichni stíraj. Sean Astin je docela sviňka, jelikož chce pračlověka jen využít k tomu, aby byl cool, zatímco ten druhej s ním fakt kámoší. Naštěstí to ale dobře dopadne :) ()

Galerie (19)

Zajímavosti (8)

Reklama

Reklama