Ač se Rebecca a Dylan nikdy neznali, celé dětství je něco spojovalo. Cítili bolest jeden duhého, prožívali navzájem významné okamžiky svých životů. Do nedávna si mysleli, že šlo jen o sny, halucinace a přeludy. Jejich životy se však začnou radikálně měnit, když zjistí, že je na druhé straně reálný člověk. (Farley)

luboss822

Nápad za 100 bodov, prevedenie ľahko nadpriemerné až priemerné. Celý film jednoducho kazí záverečných 20-30 minút. SPOILER - bez peňazí, bez jedla a vody, oblečenia, za pätami polícia a manžel - hlavne, že sa našli. Akože wtf.? ()

Montgomary

Zaujímavý námet, škoda, že málo prepracovaný... Nedotiahnutie detailov ubralo z reality fikcie a divák ani na chvíľu neuverí, že by mohlo ísť o skutočnosť... Priznám sa, že som čakala troška alternatívnejší film, ale celkový dej bol príliš ľahko čitateľný, nepremyslený a lacný hollywoodsky záver to len zaklincoval... ()

maxi_tom

Svieža romantická komédia s predvídateľným, no netradičným scenárom. Vo filme hraje sympatická Zoe Kazan, ktorá ma zaujala už v Ruby Sparks. Celkovo teda za 4* (7/10). Páčilo sa mi to. ()

Profík

Má to dost pěkných scén, ale dohromady to není až taková pecka. Dialogy jsou fajn, ale příběh trochu kulhá. Přitom námět je velmi zajímavý, ale nebyl vytěžen úplně nejlíp. Ústřední herecké duo je fajn. 70%. ()

simoniquita

kazdy milovnik romantiky tento film jednoducho musi vidiet! koniec filmu je sice predvidatelny, ale to skoro kazdy. tento film vsak rozprava pribeh, ktory na filmovom platne este nebol, je to uplne nieco nove, pohlti vas to tak, ze jednoducho sa uz neviete dockat konca. podstata je neuveritelna, ide o osud dvoch ludi, ktori aj ked si myslia, ze uz nemozu zit lepsie, ze to co v zivote dosiahli je maximum, na viac nemaju a nezasluzia si to, vzdy je tam osud, ktory zasiahne a ukaze im, ze mozu prezit take stastie o ktorom sa im ani nesnivalo. naozaj krasna myslienka toho, ze sa netreba uspokojit s malom a treba verit, ze kazdy najde svoju velku lasku. :) takze odporucam!!! ()

CornelieJame

No musím uznat mě se to líbilo jak sviňa :-) Nic bych tomu filmu nevytkla aji sem se zasmála ale přece jen musím dát 4 hvězdičky za konec který mi přišel strašně rychlý a nedokončený :( jinak super :-) A jedna hvězdička rozhodně patří soundtracku který sem si musela okamžitě po dokoukání filmu pořídit :-) DOPORUČUJI ()

poppy75 odpad!

toto snad nie...priserne herecke vykony,hlavne u vedlajsich postav-chvilami mi bolo trapne aj za nich....jasne,napad dobry-ale maximalne nedotiahnuty...divak si vsetko musi len domyslat-preco sa spojili telepaticky zrovna teraz a nie aj v minulosti..co bolo toho pricinou a ako to prezivali predtym-prislo im to normalne?..preco nie su v spojeni stale atd.....kto uveri,ze zoe kazan je manzelka sefa kliniky? kto uveri,ze sladka tvar a nesmela postava michaela stahl-davida,,je trestanec?...ach...hlavne postavy-inak nie moc sympaticke-robia zo seba dobrovolne blaznov:pred ludmi sa rozpravaju so svojim neviditelnym kamosom....ziadna extra romantika,len pohlad na psychiatricku pacientku-vlastne,vacsina postav tak posobila....velka skoda,zasluzilo by si to nove spracovanie....c-kovy fim so zaujimavym napadom.... ()

BStone

Při sledování téhle mimořádné slátaniny jsem si jen nevěřícně říkal: To jako vážně?... Slaboduchý scénář naprosto ignorující cokoliv, plný neskutečných oslích můstků.... Jedna hvězda za Zoe, kterou mám rád a věřím, že si tímto paskvilem vybrala oddechový čas 10% ()