In Your Eyes

Romantický / Sci-Fi / Komedie / Drama

USA, 2014, 105 min

Romantika jak trám, k tomu všemu naivní a předvídatelná (s úlitbami pro ženské i mužské publikum). Ale jednak je po většinu projekce docela dost zábavná, ale hlavně neodolatelná. Klišé se tak kupí, avšak vy to té nanejvýš sympatické dvojici stejně prostě přejete. Navíc ten sci-fi nápad film zkrátka odděluje od jiných romantických kousků. Nadhodnocuju, ovšem nemůžu dát méně než slabší 4*, ten přiblblý, spokojený úsměv na rtech mi vydržel až do závěrečných titulků.(5.10.2014)

Film je to hezký, takový příjemně naivní. Mám to přesně mezi 3* a 4*. Konec mě ale trochu zklamal - čekal bych to více vypjaté po emoční stránce, zachraňuje to jen výborný soundtrack. Proto spíše tři, ale rozhodně In your eyes vám náladu nepokazí. Naopak se tak trochu zasníte a cítíte se zvláštně hezky...(7.4.2015)

Tři až čtyři hvězdy, protože Zoe Kazan mě něčím strašně štvala. Svým herectví, vztahem se svým mužem... nevím. Nápad o spřízněných duších je ale perfektní a pro mě neokoukaný, ale jinak je to dost mělký a předvídatelný film s mizerným smyslem pro humor ("Holka, máš super boty." "Jé, ty sis všiml? Ty jsou nové."). Škoda, protože se z toho dalo vytřískat víc než jen holka, která pořád někde leží/ječí/třeští oči a je celá tak trochu magor.(8.8.2014)

Príjemný film, ktorý napriek tomu, že je Sci-Fi vyznie nakoniec veľmi uveriteľne a čaro tohto filmu je to, že mi to pripadalo ako skutočnosť a všetkému som veril. Veriť tomu, že ľudia sú nejako prepojený je normálne a je to zrejme pravda, aj bez zbytočných diskusií okolo toho. Herecké výkony hlavných hrdinov sú veľmi príjemne a dá sa na nich pozerať. Lepšie je na tom s hereckým výkonom Michael Stahl-David čo hrá Dylana a horšie je na tom Zoe Kazan čo hrá Rebeccu. Bohužiaľ herecký výkon Mark Feuersteina sa mi vôbec nepáčil. Obaja aj Rebecca aj Dylan sú nejak viazaný životom (priviazaný k nejakému miestu, alebo životnému štýlu a nemôžu odísť) a majú svoje problémy. Najlepšie na filme je to, že najprv sa zdá, že je na tom Rebecca oveľa lepšie, ale nakoniec zistíme, že to tak vôbec nie je. Romantika na diaľku, viete si to predstaviť? Skôr si tento film teda asi vychutnajú ženy a ja napriek tomu, že žena nie som, som si ho teda vychutnal do sýtosti.(1.5.2016)

Tak když jdu do filmu s vypsanými žánry nahoře, tak mě přece nemůže nějaká předvídatelnost rozhodit, když jí ve své podstatě očekávám, tak nevím, proč si na ní někdo stěžuje. Já se chtěla bavit, zarelaxovat, smutnit a culit se, takže jsem s touhle sci-fíčkovou, romantickou pohádkou byla moc spokojená. Je jasné, že In Your Eyes asi díru do světa neudělá, ale potěší každou duši, která touží po něčem příjemném na koukání a nehledá mouchy, protože by je jistě našel. Zoe byla tak roztomilá a táhla to svým osobitým způsobem skoro celé sama a její Becky vyvolávala na mých rtech takový ten známý, stabilní úsměv na rtech skoro po celou dobu až na pár smutnějších momentů, že mně to nedalo a na chvilku si jí musím dát do své topky. Dylan jí zdatně sekundoval, ale Zoe je prostě Zoe, žádná misska, ale má své kouzlo a kukuč, které přitahuje leckteré mužské oko a to nemluvím o té scénce, kdy sedí večer na gauči a rozmlouvá s Dylanem. Konec byl už hodně úsměvný, ale od manžela, který byl přímo ukázkový suchar, bych pádila taky tak rychle....brrr, to byl Spoiler. A málem bych zapomněla na vynikající soundtrack :-)(27.7.2014)

• - Joss Whedon napsal scénář již roku 1992. V té době mu bylo 28 let a zrovna se stěhoval do Los Angeles. (Geriel)