Tři Tygři zaseknou drápy humoru i do filmových pláten! Ve zběsilé akční komedii se na dobrodružnou cestu za nečekanou výhrou vydá předposlední český akční hrdina a strážce Teritoria Milan (Albert Čuba), citlivá duše, prokletý básník a řidič tramvaje David Votrubek (Štěpán Kozub), orgán městské policie Robert (Robin Ferro), a snaživý, leč průměrný herec oblastního divadla Herbert (Vladimír Polák). Stanou se z nich přátelé, nebo rivalové? Najde David po cestě ztraceného otce, Robert lásku a sebevědomí, Milan Indulonu a slávu, a Herbert vytoužené angažmá? Rozbije Milan chvatem z Krav Mňagy JACKPOT a zvolá nakonec David Votrubek své „vyhjáááál!“, nebo to nebude tak jednoduché? Road trip z Ostravy do Prahy plný šílených událostí, nečekaných odboček (Brno?) a akčních scén jim totiž stíží nejen Davidův osobitý pohled na svět, ale také mafiánský boss Král taktéž toužící po miliónové výhře. (Bontonfilm)

futislav odpad!

Bylo by zajímavé zjistit, kdo a proč zařadil tento film do kategorie komedie. Kdyby se jednalo o absolventský film, dalo by se přimhouřit oko. Takhle je to jenom trapné. Třetina filmu je špatně ozvučená, drmolivé dialogy zanikají v doprovodné melodii a oční vadu pokládalo za komickou obecenstvo v éře němého filmu. Střih i kamera ničím nezaujmou, scény působí uměle a když se herec, který patrně v Ostravě nebyl déle, než několik dní snaží o ostravský dialekt, je prostě slyšet, že to Ostravák není. Ztráta času. ()

W00DY odpad!

Hrozná chujovina! Pár scének bylo i vtipných, ale jako celek to absolutně nefunguje - brutální masakr. Kozubovo šišlání kombinované s pištěním přestane bavit během prvních pěti minut. Poslední hřebíček do rakve je "herec" Miroslav kalousek. Jako WTF? ()

sh4ris

Tři hvězdy jsem dala i lepším snímkům, já se ale přiznám, že mě tento bizár celkem bavil. Předně chci říct, že jsem neměla žádná očekávání a asi proto mě film dokázal pobavit, ač do kina bych na něj úplně nešla. Určité scény a slovní hříčky bych vymazala, nejvíc mě tam otravovaly akční scény, které bohužel fakt navíc měly vypadat akčně.. Bez nich by byl film prostě o pár stoupech a jejich dobrodružstvích, což už by se dalo. ()

Tweetak

Dávám 4 hvězdy. Film má dost much, třeba táhnoucí se scény, některé příliš táhlé dialogy, ale na druhou stranu je to originální ztřeštěná komedie. Je sice trhlá, někdo by řekl vypatlaná, ale takovým tím pozitivním způsobem. Dívat se na to dá, nemáte nutkání opustit sedadlo nebo pohovku. Kdybyste se mě zeptali, zda jsem pro, aby Tři tygři natočili další film, tak jsem všemi deseti pro. A ano, jedna hvězda je tam navíc, protože je mám rád. Jestli mají české počiny jako Muži v naději 67 %, tak tohle si svoje procenta rozhodně nezaslouží. ()

Bohdy67

To co umí fungovat jako krátké skeče nebo mini příběhy, v hodině a třičtvrtě dlouhé věci prostě nejde. Ve finále z toho máte trapnou kupu hoven, kde se navíc opakuje pořád dokola to co už známe. Kozub "hraje" debila, Čuba svého Milana a zase všechno řídí. Fero tetokrát alespoň mluví, ale jinak pořád topornej, Polák se chce dostat do národního... Díky tomu se i ze vtipných momentů stávají trapné hovadiny. Věřím že jít na představení divadla Mír bude super zážitek, ale tohle bylo na výplach uší a všech dalších otvorů minimálně savem...11% ()

vavsek

Pokud někdo nezná seskupení tří tygrů a jejich trapno humor, tak není cílovka tohohle filmu. Příběh pokulhává na tom, že je vymyšlen jen jako výplň humorných scén, něco jako v Kameňákovi. Přesto je Kozub skvělým podavačem trapnohumoru, hlavně v roli Votroubka. ()

Sa.sa

Za všechno může Kalousek 😀😀😀😀😀 Jak trefné... Jinak šílená taškařice ač milá a bez problémů koukatelná... ()

Kaleidoskop

Pffff to co dobře funguje na krátkých skečích na YT, se Tři tygři rozhodli přenést na celovečerní stopáž. Jak už tu někdo napsal, úrovní humoru a příběhu se to blíží Kameňáku, na druhou stranu, po technické stránce to nevypadá špatně. Záhadou pak pro mne zůstává proč se někdo pokoušel do ryze komediálního scénáře napašovat ty bojové scény... v nějakém rozhovoru jsem slyšel někoho od tygrů říkat, že se snaží dělat nečeský film, nečeským způsobem a že se snaží do čech přinést něco co tu ještě nebylo. Tak by mě zajímalo, kde v zahraničí a jak by na to reagovali. ()

haruna

Tak koukám na recenze a zdá se, že tenhle humor nepadl do noty každému. Mě se to líbilo, zasmála jsem se, dávám 3 hvězdy a pohoda. Nemá cenu rozebírat srandu, protože pak už by to nebyla sranda. Čuba a Kozub mě rozesmívají a baví a o tom přece praštěná komedie je. Hlavně v tom nehledat nějaký vyšší smysl, to bychom mohli komedie rovnou zabalit. ()

mdf

Ať jsem hledal co jsem hledal,čemu se tam dá opravdu zasmát, tak jsem tam fakt nic nenašel,tohle byla velká slátanina. ()

GanjaManCZ

Jednou a stačilo. Není to nic osobního. Některá videa z YouTube se mi od nich celkem líbila, ale tohle bylo dost slabé.. Když pominu ty Štěpánovi ksichty, na které už jsem se stal po tomhle filmu alergický. Tak mě to bohužel nijak nezaujalo... ()