Tři Tygři zaseknou drápy humoru i do filmových pláten! Ve zběsilé akční komedii se na dobrodružnou cestu za nečekanou výhrou vydá předposlední český akční hrdina a strážce Teritoria Milan (Albert Čuba), citlivá duše, prokletý básník a řidič tramvaje David Votrubek (Štěpán Kozub), orgán městské policie Robert (Robin Ferro), a snaživý, leč průměrný herec oblastního divadla Herbert (Vladimír Polák). Stanou se z nich přátelé, nebo rivalové? Najde David po cestě ztraceného otce, Robert lásku a sebevědomí, Milan Indulonu a slávu, a Herbert vytoužené angažmá? Rozbije Milan chvatem z Krav Mňagy JACKPOT a zvolá nakonec David Votrubek své „vyhjáááál!“, nebo to nebude tak jednoduché? Road trip z Ostravy do Prahy plný šílených událostí, nečekaných odboček (Brno?) a akčních scén jim totiž stíží nejen Davidův osobitý pohled na svět, ale také mafiánský boss Král taktéž toužící po miliónové výhře. (Bontonfilm)

Trailer 2

ditrue

| 65% | YouTube kanál Tří Tygrů jsem nikdy extra nesledoval, ale jejich humor mám rád i když mi né vždy sedne. Tady dostaneme to samé ve filmové podobě s vyšší produkční hodnotou, pár akčními sekvencemi a propojené jednoduchým dějem, který nás zavede hned do několika států. Navíc potěší easter eggy pro bystré diváky v podobě různých odkazů na kultovní filmy, slavné herce, použití Wilhelm screamu, superhero landing nebo cameo rolí slavných osobností. Přestože je to celé tak trochu hit and miss, kdy některé scénky fungují lépe než ostatní, většinou jsem se skvěle bavil, a to především díky Čubovi a Polákovi. Kozubova postava byla na mě už často dost přehnaná, ale i on v některých situacích zazářil. Celkově jsem hrozně rád, že i něco takového má šanci u nás vzniknout a dostat se do kin, protože tohle a podobné projekty přesně potřebujeme pro ozvláštnění české komediální filmografie. A je super, že tady máme schopnou partu ukazující svérázný ostravský humor v docela povedené formě. ()

MikeCool

Dostal jsem to, co jsem očekával, respektive, co jsem očekával od tří-tygří party. Byla docela odvaha natočit celovečerní kino-film, v čele tak bizarních postav, jako je David Vot(r)ubek a Milááán, známé hlavně díky improvizačních internetových skečů. Proto je jasné, že se diváci v případně tohohle bizáru rozdělí na dva tábory. Pro jednu půlku to bude dno české komedie, bez příběhů, bez vtipu, ....bez všeho. A ta druhá půlka, mezi niž se řadím i já, tenhle film ocení, protože černo-trapno-humor téhle party já prostě miluju! Příběhově je to samozřejmě o ničem, ale na čem bude koncepčně stavět film s názvem Tři Tygři ve filmu: Jackpot, bylo a muselo být jasné všem už od začátku! PS: Drobná výtka: Jestli bude ještě nějaké příště, dost možná bych uvítal Votjubka ještě více retardovanějšího. Tady dal dohromady i souvětí, což mi k němu vůbec nesedí! 😀 ___ (Cinestar, Hradec Králové) ()

Tosim

Tři tygry mám hodně rád, ale tenhle film trpí klasickým problémem snímků, před nimiž byly pouze skeče - je natolik řídký, že neutáhne regulérní příběh. Vtipné dostatečně, herecky "klasicky Mírovské", bitky a podobně nečeské věci natočeny s přehledem. Camea spíš trapná (Kalousek) a dost zbytečné výplně. ()

Rimsy

Dětinská crazy road movie jede až příliš na volnoběh a sází na prvoplánovou ztřeštěnost svých figur bez hlubšího propracování dialogů i scénáře. Pokud nejste takoví fanoušci Tří tygrů, abyste potřebovali vidět šilhání Štěpána Kozuba na velkém plátně, raději se filmu vyhněte. Více zde. ()

playboxguest

O Třech Tygrech jsem nikdy neslyšela a tak mě do kina dostalo jen doporučení kamarádky, která furt říkala, jak je to super komedie, u který se řezalo celý kino a je škoda nezajít. Po návštěvě kina musím konstatovat, že jaksi nepobírám, kam se český humor spolu s Vyšehradem a trailerem na Párty Hárder ubírá a co se dnešním divákům líbí a dokážou se u toho od plic smát a opakovaně plnit kinosály. Ani tři dobré fóry (rozbité losy, tutaj a need for speed) nezachrání to, že půlka filmu jsou trapné bitky o ničem a zbytek jsou jakž takž na sebe poslepované scénky, které dokážou i připravit na něco velkého, co by mohlo opravdu (po)bavit, aby to pak autoři zase strmě poslali k ledu (kostel, chatka v lese). A jelikož mi u sledování tohohle filmu bylo chvilkama i hodně trapně, tak si nakonec říkám, že jsou-li lidé schopní označovat Jackpot za komedii roku, pak jde naše kinematografie hodně po hlavě do pr*ele. A Vyšehrad byl v porovnání s tímhle vlastně zlatej a o dost zábavnější. ()

• Při scénách v trafice na začátku filmu si můžeme všimnout upravených obálek časopisů, kde se vyskytují herci ze souboru Tři tygři. (avatarak393)